Saveti lekara > Ostala pitanja iz oblasti medicine

Nejednaki trapezi

(1/6) > >>

Miki Mihajlovic:

--- Citat: UrbanE  Maj 09, 2024, 06:12:45 posle podne ---Kiroprakticara cu za sada da izbegnem

--- Kraj citata ---
Pametna odluka. ;)

Miki Mihajlovic:

--- Citat: UrbanE  Maj 09, 2024, 06:11:51 posle podne ---Danas sam bio sa Dr.sportske medicine i ustanovio je da je definitivno spazam misica. Predlozio je za sad masazu i terapiju,a kada bol prodje krenuti sa treninzima i za pocetak izbegavati vezbe za gornji deo leđa. Zakazao sam terapije ponovo(traju 14 dana), pa se javljam posle

--- Kraj citata ---
Rekao sam ti odmah na pocetku masazu....to je jako dobra stvar. ;)

Miki Mihajlovic:

--- Citat: Zoltan Kozma  Maj 09, 2024, 06:06:54 posle podne ---Što se kiropraktičara tiče tu treba biti jako oprezan jer neki pogrešan cim I može biti mnogo gore.

--- Kraj citata ---
Onaj koji je dobar taj stvarno pomogne,ali onaj koji to misli da zna moze da ucini vise stete nego koristi,zato samo kod proverenih kiroprakticara ici.

UrbanE:
Kiroprakticara cu za sada da izbegnem

UrbanE:
Danas sam bio sa Dr.sportske medicine i ustanovio je da je definitivno spazam misica. Predlozio je za sad masazu i terapiju,a kada bol prodje krenuti sa treninzima i za pocetak izbegavati vezbe za gornji deo leđa. Zakazao sam terapije ponovo(traju 14 dana), pa se javljam posle

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju