TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 08:58:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NAJČEŠĆE ZABLUDE  (Pročitano 57799 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #102 poslato: Januar 05, 2012, 05:04:16 posle podne »

..i kada im kazes koliko dobijes ;),kazu ti da si lud  ;D...ono sto ja kazem da sve sto mi se lepo desilo u zivotu vezano je za ovaj sport i opet bih se bavio sa istim da moram ispocetka!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #101 poslato: Januar 05, 2012, 04:03:40 posle podne »

Ovo je dosta skup sport i mnogo momaka znam koji su odustali upravo zbog finansija jer su ocekivali da im neko nesto da zato sto se bave BB.U ovom sportu uspeju oni koji se sami bore sa tim,bez icije pomoci i to je ujedno porika svima koji zele da se takmice.Moraju raditi ne jedan,nego 3 posla ,odreci se bukvalno svega ako zele da uspeju.

Upravo tako i to svi moraju da shvate pre nego sto i pomisle da se takmicarski bave ovim sportom.Obicno sto me najvise nervira kada se spremam za neko takmicenje je: A koliko para ces dobiti? itd..
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #100 poslato: Januar 05, 2012, 11:36:20 pre podne »

Ovo je dosta skup sport i mnogo momaka znam koji su odustali upravo zbog finansija jer su ocekivali da im neko nesto da zato sto se bave BB.U ovom sportu uspeju oni koji se sami bore sa tim,bez icije pomoci i to je ujedno porika svima koji zele da se takmice.Moraju raditi ne jedan,nego 3 posla ,odreci se bukvalno svega ako zele da uspeju.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #99 poslato: Januar 04, 2012, 08:04:02 posle podne »

Ja mogu da osetim kada sam uneo vise kalorija i iz proteina ili zdravih masti ,tako da taj dan odradim jaci trning ili pojacam kardio...ali opet i odmor i mnogo drugih faktora utice na sve.Nazalost za medjunarodna takmicenja potrebno je i vise finansiskih ulaganja sto dodatno dovodi do stresa  ;D!


Mogu da zamislim... verovatno se radi o jednom od najskupljih sportova...

Shto dodatno govori o tome koliko je ljudima u ovom sportu stalo do njega, kad su u stanju sve da podrede bb- bez ljubavi ka sportu jednostvno nema smisla :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #98 poslato: Januar 04, 2012, 04:24:22 posle podne »

Ja mogu da osetim kada sam uneo vise kalorija i iz proteina ili zdravih masti ,tako da taj dan odradim jaci trning ili pojacam kardio...ali opet i odmor i mnogo drugih faktora utice na sve.Nazalost za medjunarodna takmicenja potrebno je i vise finansiskih ulaganja sto dodatno dovodi do stresa  ;D!


Mogu da zamislim... verovatno se radi o jednom od najskupljih sportova...
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #97 poslato: Januar 03, 2012, 04:34:42 posle podne »

Ok, jeste, nekada se nema para. Ali realno koliko sam para troshio na alkohol, cigare i izlaske sada pijem protein/bcaa/amino i sezonski preparat i josh sam u plusu...

Dobrodoshao u klub ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #96 poslato: Januar 03, 2012, 04:31:08 posle podne »

Ok, jeste, nekada se nema para. Ali realno koliko sam para troshio na alkohol, cigare i izlaske sada pijem protein/bcaa/amino i sezonski preparat i josh sam u plusu...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #95 poslato: Januar 03, 2012, 02:03:40 posle podne »

Ja mogu da osetim kada sam uneo vise kalorija i iz proteina ili zdravih masti ,tako da taj dan odradim jaci trning ili pojacam kardio...ali opet i odmor i mnogo drugih faktora utice na sve.Nazalost za medjunarodna takmicenja potrebno je i vise finansiskih ulaganja sto dodatno dovodi do stresa  ;D!
Taj stres je najveci problem kod vecine,trka sa novcem,proklete pare uvek prave problem... :(
Uvek moze da se nadje neko resenje,to je kao i trening neprekidna borba! pare nisu problem,para nema  ;D !
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #94 poslato: Januar 02, 2012, 09:28:56 posle podne »

Ja mogu da osetim kada sam uneo vise kalorija i iz proteina ili zdravih masti ,tako da taj dan odradim jaci trning ili pojacam kardio...ali opet i odmor i mnogo drugih faktora utice na sve.Nazalost za medjunarodna takmicenja potrebno je i vise finansiskih ulaganja sto dodatno dovodi do stresa  ;D!
Taj stres je najveci problem kod vecine,trka sa novcem,proklete pare uvek prave problem... :(
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #93 poslato: Januar 02, 2012, 08:07:14 posle podne »

Ja mogu da osetim kada sam uneo vise kalorija i iz proteina ili zdravih masti ,tako da taj dan odradim jaci trning ili pojacam kardio...ali opet i odmor i mnogo drugih faktora utice na sve.Nazalost za medjunarodna takmicenja potrebno je i vise finansiskih ulaganja sto dodatno dovodi do stresa  ;D!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #92 poslato: Januar 02, 2012, 06:43:37 posle podne »

A kako je kad je ukupan unos kalorija preko dovoljnog a značajno smanjen unos UH?
Jel i onda frka?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #91 poslato: Januar 02, 2012, 04:20:36 posle podne »

To dolazi sa godinama i iskustvom,a kada osetim da manjak hidrata utice na opste stanje,jednostavno podignem nivo hidrata ili nivo proteina i  odradim nesto jaci trening ili kardio.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #90 poslato: Januar 02, 2012, 02:35:29 posle podne »

Izgleda nebitno,ali mnogi puta u toku priprema za takmicenje se desava da ukoliko imate stres ne osetite dovoljno pumpu na treningu ili pripreme jednostavno ne idu po planu iako je sve ostalo na nivou!Zato treba da se stres i nerviranje svede na minimum,zapravo neka vrsta samokontrole i uzivati sto vise u nekim sitnicama koje nas svakodnevno okruzuju !

Marko to nekad deluje prosto nemoguce kada smo na low hidratima duze vreme  :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #89 poslato: Januar 02, 2012, 01:27:44 posle podne »

Izgleda nebitno,ali mnogi puta u toku priprema za takmicenje se desava da ukoliko imate stres ne osetite dovoljno pumpu na treningu ili pripreme jednostavno ne idu po planu iako je sve ostalo na nivou!Zato treba da se stres i nerviranje svede na minimum,zapravo neka vrsta samokontrole i uzivati sto vise u nekim sitnicama koje nas svakodnevno okruzuju !
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #88 poslato: Januar 02, 2012, 11:57:01 pre podne »

Otuda ona šala - "smiri se malo, poješće te kortizol". :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 19 upita.