TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 11:33:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna mi je pomoc :)  (Pročitano 8075 puta)
Rema123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #7 poslato: Septembar 28, 2012, 10:55:46 posle podne »

što se suplemenata tiče ja sam uvek za ono osnovno - vitamini minerali, omega 3 riblje ulje, protein čist....    što se tiče sagorevača za tvoje godine mislim da je l karntiin skroz ok...  biće rezultata ne brini, samo radi vredno, treniraj, i uči što više po pitanju ishrane, treninga ;)


Hvala puno mnogo ste mi pomogli :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Septembar 28, 2012, 06:48:34 posle podne »

što se suplemenata tiče ja sam uvek za ono osnovno - vitamini minerali, omega 3 riblje ulje, protein čist....    što se tiče sagorevača za tvoje godine mislim da je l karntiin skroz ok...  biće rezultata ne brini, samo radi vredno, treniraj, i uči što više po pitanju ishrane, treninga ;)
Sačuvana
Rema123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #5 poslato: Septembar 28, 2012, 06:41:40 posle podne »

Veliki pozdrav, zovem se Marko imam 16 godina,visok sam 194 cm a tezak 100 kg.Pre 3  meseca sam krenuo u teretanu, tada sam imao 110 kg.Radio sam kruzni trening,naravno sad sam presao na trening sa tegovima vec jedno 5 nedelja i imam dosta rezultata.Korigovao sam ishranu najvise sto sam mogao:(belo meso,tunjevina,zitarice,belanca,pirinac,kuvani krompir i drugo..)idem 5 puta nedeljno u teretanu

Moj trening izgleda ovako :

1.Ponedeljak : Ledja-Biceps
2.Utorak : Noge-kardio
3.Sreda : Grudi-triceps
4.Cetvrtak : Stomak-kardio
5.Petak : Ramena

Od suplemenata sam uzeo Whey 100%professional,a jos uz to pijem vitamin C,kalcijum i Omega 3. E sad me interesuje posto mi je cilj da smrsam jos 10 kg pa sam mislio da uzmem neki sagorevac masti a da je pristupacan mojim godinama,a ujak mi je rekao da uzmem ovaj

 http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/L-karnitin/DY355-Liquid-L-Carnitine.html

E sad bih trazio pomoc od vas da me savetujete sta dalje da radim i sta bi trebalo da promenim ovde navedeno,i da li je ovo pravi sagorevac za mene?

Drago mi je da si rešio da skineš koji kilogram, najpre zbog svog zdravlja a i izgleda :) imaš samo 16 godina i nikakve agresivne metode nisu za tebe...

ishrana je najvažnija i od nje će najviše zavisiti tvoj uspeh... 

što se tiče sagorevača ja bih krenula sa tim koji si naveo, 20 do 30 minuta pre treninga možeš uzeti jednu dozu 15 ml, to je oko 1100 mg l karnitina, za početak je ok.

Ako možeš, ubaci dodatnu dozu isto 15 ml ujutru pre doručka jer je hrom pikolinat jako važan za dijetu - održava šećer stabilnim, pa nećeš imati jak apetit, napade gladi 

i drago mi je da si izabrao dobre suplemente - whey , omega itd.

srećno ;)

Zahvaljujem :) Naravno sto se tice ishrane korigovao sam jer koliko sam citao 70 % je ishrana vazna i bez nje suplementacija ne bi funkcionisala :) Uglavnom kad budem radio na skidanju kilograma poslusacu vas i uzecu l karnitin...A posle kad budem uzimao jos suplementacije otprilike sta bi mi vi preporucili sto bih mogao da uzmem ?

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Septembar 28, 2012, 03:01:42 posle podne »

Veliki pozdrav, zovem se Marko imam 16 godina,visok sam 194 cm a tezak 100 kg.Pre 3  meseca sam krenuo u teretanu, tada sam imao 110 kg.Radio sam kruzni trening,naravno sad sam presao na trening sa tegovima vec jedno 5 nedelja i imam dosta rezultata.Korigovao sam ishranu najvise sto sam mogao:(belo meso,tunjevina,zitarice,belanca,pirinac,kuvani krompir i drugo..)idem 5 puta nedeljno u teretanu

Moj trening izgleda ovako :

1.Ponedeljak : Ledja-Biceps
2.Utorak : Noge-kardio
3.Sreda : Grudi-triceps
4.Cetvrtak : Stomak-kardio
5.Petak : Ramena

Od suplemenata sam uzeo Whey 100%professional,a jos uz to pijem vitamin C,kalcijum i Omega 3. E sad me interesuje posto mi je cilj da smrsam jos 10 kg pa sam mislio da uzmem neki sagorevac masti a da je pristupacan mojim godinama,a ujak mi je rekao da uzmem ovaj

 http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/L-karnitin/DY355-Liquid-L-Carnitine.html

E sad bih trazio pomoc od vas da me savetujete sta dalje da radim i sta bi trebalo da promenim ovde navedeno,i da li je ovo pravi sagorevac za mene?

Drago mi je da si rešio da skineš koji kilogram, najpre zbog svog zdravlja a i izgleda :) imaš samo 16 godina i nikakve agresivne metode nisu za tebe...

ishrana je najvažnija i od nje će najviše zavisiti tvoj uspeh... 

što se tiče sagorevača ja bih krenula sa tim koji si naveo, 20 do 30 minuta pre treninga možeš uzeti jednu dozu 15 ml, to je oko 1100 mg l karnitina, za početak je ok.

Ako možeš, ubaci dodatnu dozu isto 15 ml ujutru pre doručka jer je hrom pikolinat jako važan za dijetu - održava šećer stabilnim, pa nećeš imati jak apetit, napade gladi 

i drago mi je da si izabrao dobre suplemente - whey , omega itd.

srećno ;)
Sačuvana
Rema123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #3 poslato: Septembar 28, 2012, 10:46:46 pre podne »

Hvala puno Alene na savetu,to vec 5 nedelja radim pokusavam da drzim tu kilazu  koju sad imam i da radim na snazi, nego sam mislio da moram jos da smrsam da bi bilo nesto ,naravno posle ce to ici sporije zato sto sam najvise vode izbacio iz sebe...Razlog sto sam dosao na forum je da bih vise naucio i saznao neke detalje u vezi treninga,ishrane i ostalo :) Znaci mogao bih posle da uzmem neki sagorevac sa kofeinom msm nema to nikakve veze sa mojim godinama ? Hvala na pomoci
« Poslednja izmena: Septembar 28, 2012, 10:50:53 pre podne od strane Rema123 » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Septembar 28, 2012, 10:15:12 pre podne »

Pozdrav Marko,

L karnitine neće ništa pomoći jer to nije sagorevač zamišljen da radi skidanje kila, nego da potpomaže procesu sagorevanja sala, stim da utiče do nekih 5% ako bi već morao da se izrazim u procentima. Daleko je efikasniji kada se kombinuje sa još par suplemenata.

Isto tako si već napravio dosta dobar rezultat i nemoj se začuditi ako sada stvari krenu sporije, u stvari rekao bi da si i došao na forum baš zato što je napredak usporio.

Moj savet je da napraviš mesec dana pauzu od skidanja kilograma i hraniš se tako da unosiš dovoljno kalorija da održavaš tu kilažu koju sada imaš +/-2kg i da treniraš redovno na povećanju sange.

Razlog za ovo je što posle 3 meseca skidanja kilograma metabolizam hoće da usporava i zato se skidanje kilaže usporava.

Time što ćeš mesec dana održavati kilažu šalješ signal svom telu da je stanje normalizovano i da neće biti gubljenja kila i metabolizam će se oporaviti dovoljno da možeš još malo da ga naforsiraš.

Ovde većina ljudi koji krenu da skidaju salo naprave grešku i ne rade pauzu jer žele da skinu kile što pre, onda metabolizam uspori i skine se još par kilograma, ali posle 6 meseci svi budu toliko iscrpljeni da moraju krenuti da jedu i onda se sva kilaža vraća nazad.

Kada napraviš pauzu, onda ponovo smanji ishranu i uzmi neki jači sagorevač sa kofeinom, to će ti dati energije da jače radiš treninge i ponovo ćeš lako skidati kilažu.

Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Rema123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #1 poslato: Septembar 27, 2012, 11:08:39 posle podne »

Veliki pozdrav, zovem se Marko imam 16 godina,visok sam 194 cm a tezak 100 kg.Pre 3  meseca sam krenuo u teretanu, tada sam imao 110 kg.Radio sam kruzni trening,naravno sad sam presao na trening sa tegovima vec jedno 5 nedelja i imam dosta rezultata.Korigovao sam ishranu najvise sto sam mogao:(belo meso,tunjevina,zitarice,belanca,pirinac,kuvani krompir i drugo..)idem 5 puta nedeljno u teretanu

Moj trening izgleda ovako :

1.Ponedeljak : Ledja-Biceps
2.Utorak : Noge-kardio
3.Sreda : Grudi-triceps
4.Cetvrtak : Stomak-kardio
5.Petak : Ramena

Od suplemenata sam uzeo Whey 100%professional,a jos uz to pijem vitamin C,kalcijum i Omega 3. E sad me interesuje posto mi je cilj da smrsam jos 10 kg pa sam mislio da uzmem neki sagorevac masti a da je pristupacan mojim godinama,a ujak mi je rekao da uzmem ovaj

 http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/L-karnitin/DY355-Liquid-L-Carnitine.html

E sad bih trazio pomoc od vas da me savetujete sta dalje da radim i sta bi trebalo da promenim ovde navedeno,i da li je ovo pravi sagorevac za mene?
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.184 sekundi sa 14 upita.