TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 06:05:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: STEROIDI: Istina i “istina”  (Pročitano 31616 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #93 poslato: Oktobar 22, 2011, 02:53:39 posle podne »

Ja sam obrni okreni za natural pa koliko mozes da postignes na taj nacin super...cela ta prica oko steroida mi je odvratna  >:(

odvratna u kom smislu?Znas li koliko ljudi oko tebe i u poslu "fitnesa" koristi steroide i razne druge medikamnte i supsance koje podilaze pod doping?

Mozemo ici na to da je sve vestacko odvratno,pa onim putem da je svaka devojka koja koristi sminku odvratna,svako ko nosi nakit je odvratan,zene koje farbaju kosu su odvratne,ko god vozi nesto bolje od kola koja pruzaju minimum osnovne funkcionalnosti tj. stojadina je odvratan...homo sapiens ima u sebi ugradjen sistem da uvek ide ka boljem i uvek vise i vise,nekad je to dobro a nekad je to lose,ali je apsolutno nerazdvojiv deo nase pridode.

Ne znam sto se svi toliko stresiraju oko steroida,kada niko dsad od njih nije umro,a zapitajte se koliko godisnje umre ljudi ukupno ili cak samo u vasoj okolini od posledica alkohola,pusenja,narkotika,junk food-a...i pored svega toga, ja koji jedem kako treba,bavim se fizickom aktivnoscu i koristim aas da bih doveo svoje performanse na visi nivo sam odvratan??


Svako ima pravo na svoje misljenje.. Cini mi se da nisam nigde rekla da su alkohol i cigarete ok zapravo ih ne podnosim, a to predjenje sa sminkom, farbom i tim zezancijama spoljnim mi je malo bzv...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #92 poslato: Oktobar 22, 2011, 01:31:53 posle podne »

E, da - alkohol i cigarete su totalno natural. :D Ali, to je opet zbog onog što se njihove direktne posledice ne mogu tako lako opaziti, dok se mišići odmah vide. :)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #91 poslato: Oktobar 22, 2011, 12:50:47 posle podne »

Ja sam obrni okreni za natural pa koliko mozes da postignes na taj nacin super...cela ta prica oko steroida mi je odvratna  >:(

ahahah, ali je zato korišćenje alkohola onako da se malo zagreješ neodvratno i totalno natural :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #90 poslato: Oktobar 22, 2011, 12:32:44 posle podne »

Ja sam obrni okreni za natural pa koliko mozes da postignes na taj nacin super...cela ta prica oko steroida mi je odvratna  >:(

odvratna u kom smislu?Znas li koliko ljudi oko tebe i u poslu "fitnesa" koristi steroide i razne druge medikamnte i supsance koje podilaze pod doping?

Mozemo ici na to da je sve vestacko odvratno,pa onim putem da je svaka devojka koja koristi sminku odvratna,svako ko nosi nakit je odvratan,zene koje farbaju kosu su odvratne,ko god vozi nesto bolje od kola koja pruzaju minimum osnovne funkcionalnosti tj. stojadina je odvratan...homo sapiens ima u sebi ugradjen sistem da uvek ide ka boljem i uvek vise i vise,nekad je to dobro a nekad je to lose,ali je apsolutno nerazdvojiv deo nase pridode.

Ne znam sto se svi toliko stresiraju oko steroida,kada niko dsad od njih nije umro,a zapitajte se koliko godisnje umre ljudi ukupno ili cak samo u vasoj okolini od posledica alkohola,pusenja,narkotika,junk food-a...i pored svega toga, ja koji jedem kako treba,bavim se fizickom aktivnoscu i koristim aas da bih doveo svoje performanse na visi nivo sam odvratan??

« Poslednja izmena: Oktobar 22, 2011, 12:34:37 posle podne od strane TeH FiLiP » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #89 poslato: Oktobar 22, 2011, 12:00:10 posle podne »

Ja sam obrni okreni za natural pa koliko mozes da postignes na taj nacin super...cela ta prica oko steroida mi je odvratna  >:(

fitnes  je jedna reč, a pojmova je mnogo....    :)  neka najgrublja podela bi bila na takmičarski i rekreativni... ovaj prvi mi je nezamisliv bez dopinga, a drugi je totalna kontra i to je onaj zdrav duh i zdrava navika koju želimo da širimo :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #88 poslato: Oktobar 22, 2011, 11:38:05 pre podne »

Ja sam obrni okreni za natural pa koliko mozes da postignes na taj nacin super...cela ta prica oko steroida mi je odvratna  >:(
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #87 poslato: Oktobar 22, 2011, 11:19:24 pre podne »

Ma cekaj te meni ovde mesto smrducka...hm...pa da to se mali Andrija ukakio...nego..jel vi to koristite?
Ja sam pre par dana puko vidim klinca u teretani mrsav sitan ma jos mu ni brkovi ne rastu a mali cepa 120kg na benchu bogami vise puta....pa gde je tu pravda m?

@All

ma tovari nas ovaj bree... Kako da radiš bench bez brkova?
Bioch. ja sam bio ozbiljan klinac brate mrsav neprimetan...cepa momak 120kg bar 10 x...

snimi ga da vidim to,jako me znaima kako dize tu kilazu tj. koliko pravilno.

kakve su to glupsoti pobogu,steroidi vam ne daju snagu direktno u fazonu danas ne uzimam  i dizem stotku,sutra uzimam i dizem 150...za snagu se mora vezbati i vezbati i vezbati i jesti jesti jesti. A taj ko poseze za steroidima da bi izbacio 150 iz bencha je,izvinite na izrazu,debilcina i taj nema sta da trazi u sportu uopste.Steroidi se uzimaju kad ste se zaglavili na 200-220 pa da poguraju dalje.Jbt ja sam natural izbacivao 170...steroidi se ne uzimaju da biste sa 180cm i kilazom 75kg skocili na 80,nego da biste sa 100 otisli na 110 i tako dalje...idiotizam je uzimati bilo koju vrstu dopinga kao osnovu necega.Ako niste sposobni neki bar prosek izvuci natural,steroidi nisu za vas! I tacka...jbt jbt jbt gde ide ova pamet danas.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #86 poslato: Oktobar 22, 2011, 12:36:15 pre podne »

Bioch. ja sam bio ozbiljan klinac brate mrsav neprimetan...cepa momak 120kg bar 10 x...

dobro i? šta je poenta? Uvek ima neko jači od tebe, a ti ne moraš da ideš okolo i da sebe tešiš "steroidima". Ako diže 120kg x10 to je fantastičan rezultat. Dečko ili ima sjajnu genetiku ili što je verovatnije ta dizanja nisu baš najpravilnija a tegovi malo lažu - u bilo kom slučaju hate to burst your bubble, ali steroidi nisu asterixov magični napitak pa da ih zgutaš i dižeš 120kg ;) A obično dugotrajno koriščenje steroida prati i nekakav sajz
« Poslednja izmena: Oktobar 22, 2011, 12:43:00 pre podne od strane Biochemo » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #85 poslato: Oktobar 22, 2011, 12:04:41 pre podne »

Ako je mršav, koliko misliš da bi mu bio maksimum na benču bez steroida?
Sačuvana
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #84 poslato: Oktobar 21, 2011, 11:04:27 posle podne »

Ma cekaj te meni ovde mesto smrducka...hm...pa da to se mali Andrija ukakio...nego..jel vi to koristite?
Ja sam pre par dana puko vidim klinca u teretani mrsav sitan ma jos mu ni brkovi ne rastu a mali cepa 120kg na benchu bogami vise puta....pa gde je tu pravda m?

@All

ma tovari nas ovaj bree... Kako da radiš bench bez brkova?
Bioch. ja sam bio ozbiljan klinac brate mrsav neprimetan...cepa momak 120kg bar 10 x...
Sačuvana
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #83 poslato: Oktobar 21, 2011, 11:02:08 posle podne »

Dakle sve je receno...
Sačuvana
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #82 poslato: Oktobar 21, 2011, 10:27:00 pre podne »

Procitao sam celu temu i najvise se slazem sa recenicom TehFilipa da je 99% steroid usera bas ona grupa ljudi koja ih  nebi smela koristiti. Zato i nastaju svi problemi i ovakve teme.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #81 poslato: Oktobar 21, 2011, 01:06:57 pre podne »

@Hans
Mala digresija - Ajde MOLIM te mi reci šta ti je ovo na avataru? Kad god vidim ovu sliku nmgu da spavam. :P

Chika Frojd bi rekao da je u pitanju strah od kastracije.... osobito kad uzmemo u obzir shta se nalazi na slici... :P
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #80 poslato: Oktobar 21, 2011, 01:02:28 pre podne »

ahahah props BBBbbb-u, a i tebi... You had me wondering for dayz man... :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #79 poslato: Oktobar 21, 2011, 12:45:30 pre podne »

@Hans
Mala digresija - Ajde MOLIM te mi reci šta ti je ovo na avataru? Kad god vidim ovu sliku nmgu da spavam. :P


ahhaha jest virsle i jaja,bzvz slika :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 15 upita.