TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 12:33:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Cena klupe, tegova, sipke.. ??  (Pročitano 9904 puta)
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #16 poslato: Februar 21, 2007, 03:15:45 posle podne »

Isti problem sam imao sa svojim tegovima pa sam onda jedan dan uzeo busilicu umesto burgije sam stavio metalnu cetku sve sam to lepo skidao dok opet nisu bili srebrne boje kao kad su bili novi i onda sam ih odneo na plastificiranje koje me nije nesto skupo izaslo i tako me tegovi sluze vec koju godinu mada se ta plastika sa njih malo skinula usled koriscenja mada kada to postane izrazenije opet mogu da ponovim proces i da budu kao novi.Inace jer moze neko da mi kaze od vas koliko kosta 1kg tegova,naravno da znam da obicni,gumirani i hromirani ne kostaju isto pa ako mozete da mi kazete koliko su koji.
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
Peraa84
Gost
« Odgovor #15 poslato: Februar 20, 2007, 11:18:25 posle podne »

ja imam hromirane ploce od 10 kg na benchu i do jaja su ove obicne smrde i mnogo brze se izgrebu i zardjaju sto bas i nije dobro! :D
Sačuvana
fast
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #14 poslato: Februar 20, 2007, 10:09:13 posle podne »

Super su mada i ovi obicni - liveni izgledaju lepo, crni na hromiranim bucicama. Naj bitnije da zavrsavaju posao, ne klimataju se i lepo lezi u ruci a izgled je u drugom planu :-)
Sačuvana
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #13 poslato: Februar 20, 2007, 09:07:54 posle podne »

Gledao sam na njihovom sajtu oni hromirani i gumirani tegovi im ekstra izgledaju.
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
fast
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #12 poslato: Februar 20, 2007, 08:07:18 posle podne »

Fala Pero za info i nikada nisu visak :-) Ja danas porucio klupu rx06 - 5670din, sipka 183cm - 1620din, bucice 2x20kg - 3880din sa razlicitim tegovima. Sve to sam uzeo u Ringsport a isporuka je preko sityexpresa 1000din bgd-zajecar, jeftinije mi je tako nego u svom gradu da kupim. Dokupicu jedino tegove desetke i petnestice pa sve to u podrum smestim i udri :-) pa ko prezivi! Roba stize u cetvrtak, jedva cekam.. Cim dobijem eto me sa utiscima!
Sačuvana
Peraa84
Gost
« Odgovor #11 poslato: Februar 19, 2007, 09:55:41 posle podne »

Duh sa sekirom - pravo da ti kazem prezadovoljan sam samo sto sam se zajebo uzeo sam srednju sipku pa se malo mucim kada radim benc mali mi hvat ali dobro mi dodje za tridzu ti ako uzimas uzmi onu od 2m sipku malo je skuplja ali isplati se ali ja se bogami ne zalim sad nameravam da kupim i klupu za trbusnjake mogu da radim taj cuveni kontar-kosi benc :P malo prostora zauzima sama sprava znaci ja je opusteno drzim u sobi sa 8 kvadrata i jos imam i komp i krevet i 100 cuda :P:P tako za te pare se isplati e sad ako oces kvalitet onda i vise parica moras da odvojis jedno 20 000 ti ne gine za pravi benc ko u teretanama sad ja ne znam sa ti konkretno trazis ali ovo ti je extra za kucnu upotrebu!:P

fast:
 
Pa ovako prodavnica se zove refleks a firma koja prozivodi te sprave je Relax e sad ja sam na novom beogradu tako da je meni sve to ispred zgrade tj immocentar ako si mozda cuo !E sad sam video da ima  neki dodatak extra! call centar 011/87 26 100  imas i web sajt www.extrasrbija.com tamo imas da narucis znaci udjes na taj sajt ides na sport pa na sprave i tamo imas cene!znaci ako nisi iz bg mozes da narucis preko neta ili preko fona koji sam ti dao a ako te smara da trazis kako se zove a lako je al eto da ti jos olaksam proizvod se zove RELAX UNIVERZALNA KLUPA RX06 i kosta 6 699 dindzi a dimenzije i ostale gluposti mozes naci na sajtu!I da zaboravi da ti kazem da se jos jedna prodavnica refleks nalazi u Knez Mihajlovoj u jednoj kao robnoj kuci!Ako ti je to blize!eto toliko od mene ako imas jos nesto slobodno pitaj!:P Mozda sam malo preterao sa informacijama al jbg :P poz

« Poslednja izmena: Februar 19, 2007, 10:00:50 posle podne od strane Peraa84 » Sačuvana
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #10 poslato: Februar 15, 2007, 08:23:37 posle podne »

Ova klupa dobro izgleda ;)
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #9 poslato: Februar 15, 2007, 12:52:51 posle podne »

i Pero jesi li zadovoljan
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
fast
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #8 poslato: Februar 14, 2007, 11:40:34 posle podne »

Super je, i cena je ok! Kod mene su te iste stvari malo skuplje al ajd sad.. :-) Kupicu i ja samo da legne plata i da se preracunam malo, hteo bih sve od jednom da uzmem.. Pero a gde se nalazi firma Refleks?
Sačuvana
Peraa84
Gost
« Odgovor #7 poslato: Februar 13, 2007, 03:57:24 posle podne »

Eo ja sam pre 3 4 meseca kupio bench u REFLEX-u za 5700 i sipka 1380 i tegove 2x10kg 2800 i nesto mozes da podesavas ono kosi ravan imas ono za noge napred i neke cudne sipke sa strane koje ne znam za sta sluze meni su mnogo uske!Nesto za grudi ko razvlacenje jbm li ga!eo kako izgleda slikao sam ga ali bez dodataka smara me da ih stvljam :P


« Poslednja izmena: Februar 13, 2007, 04:01:38 posle podne od strane Peraa84 » Sačuvana
fast
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #6 poslato: Februar 12, 2007, 01:39:24 pre podne »

Dobio ja cenovnik ring sporta i klupa je 70e tj 1500din jeftinija nego kod mene.. Sipka je 1800, bucice oko 450 a tegovi su oko 90din/kg. Skupo gvozdjeee :-) E sad, meni je bgd nekih 250km pa mi dodje bolje da kupujem u svom gradu, tegovi su to, niko nece dzaba da ih vozi. Eto informacije, mozda nekome budu od koristi. Poz!
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #5 poslato: Februar 10, 2007, 07:53:46 posle podne »

A cija je ono mail adresam Markoni? Neka firma ili..? Ja potrazio cene nekih 'oruzja' za bb na ring@verat.net pa kad mi odgovore.. Interesuje me odnos cena koje se nude kod mene i iz vaseg okruzenja da me ne oderu bas :-) Nije mala lova u pitanju, nekih 2 do 2,5 kutija volumass 35 :-) mada ovo je 'vecna' stvar..


ovo je mail firme koja proizvodi sprave za teretane , program za teretanu a drzi je Goran Gajic  inace ako se ne varam muz Aleksandre Rapajic , moderatora ovog foruma , ja ne znam koja je cena ali mozes pitati na ovjaj mail ili probaj sa Aleksandrom na PM , imao sam jos jednu opciju ali ne znam gde mi je mail , ali po slikama koje sam video kvalitet je odlican , inace Goran Gajic je nas bodibilder
Sačuvana
fast
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #4 poslato: Februar 10, 2007, 07:06:25 posle podne »

A cija je ono mail adresam Markoni? Neka firma ili..? Ja potrazio cene nekih 'oruzja' za bb na ring@verat.net pa kad mi odgovore.. Interesuje me odnos cena koje se nude kod mene i iz vaseg okruzenja da me ne oderu bas :-) Nije mala lova u pitanju, nekih 2 do 2,5 kutija volumass 35 :-) mada ovo je 'vecna' stvar..
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #3 poslato: Februar 10, 2007, 06:51:35 posle podne »

evo gde mozes da narucis  nasabuducnost@stcable.co.yu    ja sam ocekivao da ce ti Aleksandra odgovoriti ali evo inace vlasnik je Goran Gajic
Sačuvana
fast
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #2 poslato: Februar 10, 2007, 06:38:52 posle podne »

Videh u jednoj temi ovde sajt ringsport.co.yu pa malo pogledao i nadjoh tu  potpuno istu klupu koju zelim da kupim pod oznakom RX06. Pitacu ih za cenu..
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 14 upita.