TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395592 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 18, 2024, 01:49:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Belanca  (Pročitano 79571 puta)
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #223 poslato: Jul 02, 2008, 03:43:58 posle podne »

i jos nesto

ako kupujes jaja na veliko,mozes da dobijes cenu od 5 din po komadu
na pijaci prodaju po 6-7 din/kom ,znaci mozes opusteno da spustis cenu tako da za 177 din mozes da kupis 35 jaja koja su sveza,da ih skuvas i pojedes...

zasto bi onda neko kupovao ta zamrznuta,koja nisu sveza i sumljivog porekla?
Sačuvana
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #222 poslato: Jul 02, 2008, 03:40:44 posle podne »

KOJA FABRIKA TO PAKUJE? GDE SE PROIZVODI?

da li se kupuje pakovanje od 17kg,ili na 1 kg
Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #221 poslato: Jul 02, 2008, 02:46:44 posle podne »

Vrlo primamljivo zvuci jer pored jednolicnih tema na forumu pojavilo se nesto novo.....

Nadam se da ti e-mail sljaka
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #220 poslato: Jul 02, 2008, 02:39:26 posle podne »

to znaci da 1kg te kocke ima samo 120 grama proteina....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
b00da
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #219 poslato: Jul 02, 2008, 02:34:54 posle podne »

@sekulaNS : u 1kg kazu da ide izmedju 30 i 35 belanaca srednje klase. Obicno im je svezina ispod mesec dana a rok trajanja 12 meseci. Sumnjam da se gubi na kvalitetu prilikom zamrzavanja, ali i to je moguce.

@kiki_NS: 1 tona belanaca = 177 000 din (na ovu kolicinu dacu ti popust od 2 000din, tj. 1 tona belanaca = 175 000 din)
Sačuvana
aE ... i tak0 ... huH ... s'd
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #218 poslato: Jul 02, 2008, 02:19:00 posle podne »

Reci mi koliko je  1 tona tih belanaca. Ima li popusta?
Sačuvana
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #217 poslato: Jul 02, 2008, 12:39:42 posle podne »

kazi mi koliko ima belanaca u 1kg zamrznutih belanaca?

i da li se isplati uzimati ta belanca?
ko zna koliko stoje zamrznuta,a i sigurno gube na kvalitetu kad nisu sveza...
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #216 poslato: Jul 02, 2008, 09:48:33 pre podne »

Zato sto nemas 150 postova...
Sačuvana
I don't give a fuck
b00da
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #215 poslato: Jul 02, 2008, 09:24:38 pre podne »

inace , vidim da mi neki od vas salju pwt poruke, ali ne znam iz kog razloga ne mogu ni jednu da otworim. Molio bih vas da sve sto imate kazete preko maila
Sačuvana
aE ... i tak0 ... huH ... s'd
b00da
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #214 poslato: Jul 02, 2008, 01:56:35 pre podne »

@Kvarezma: da cena belaca u prahu je 1700 din = 1kg

inace sto se tice zamrznutih belanaca cena je 150 din/kg + PDV = 177 din
Pakovano je u kocki od 17kg (velicina je nesto manja od kanistra za benzin), sto mu dodje nekih 3009 din = 17 kg

morate se sloziti da je ovo veoma primamljivo. E sad jedino je neprakticno za one koji nemaju zamrzivac, ili imaju ali nedovoljno mesta za belanca

Jos jedna napomena , a to je da u razgovoru sa tehnolozima hrane receno mi je da sto se tice salmonele ona ne opstaje na visokim temperaturama (pecenje) kao ni na niskim (smrzavanje) . Jaja ovih belanaca su svakako proveravana u fabrici i testirana na salmonelu + drze se na [- 40 C]. Ko je zainteresovan moze me kontaktirati na mail "buda.la.buda@gmail.com"

                                  DAMATIZE(100g)                 BELANCE U PRAHU(100g)           BELANCE ZIVO ZAMRZNUTO(1KG)
 
                                                                                                                                     
Alanin                                3793   mg                              4928   mg                             7040   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serin                                 4222   mg                              5586   mg                             7980   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Asparaginska k.                 8100     mg                            8540    mg                             12200   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Leucin                                9736   mg                             7112   mg                             10160   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Glutaminska k.                  15336   mg                            10850   mg                            15500   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Metionin                            1465   mg                               2793   mg                              3990   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Histidin                              1518   mg                              2030   mg                             2900   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Treonin                             5861   mg                               3143   mg                              4490   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prolin                                5343   mg                               3045   mg                              4350   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Izoleucin                           6807   mg                                4627   mg                             6610   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tirozin                               1897   mg                               3199   mg                             4570   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lizin                                 6893   mg                                5642   mg                              8060   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Arginin                              1982   mg                                4536   mg                              6480   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fenialanin                          2240   mg                               4802   mg                              6860   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cistin                                 1550   mg                               2009   mg                              2870   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Triptofan                           1550   mg                                  875   mg                             1250   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Glicin                                 1550   mg                                2891   mg                             4130   mg   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Valin                                  6375   mg                               5663   mg                             8090   mg
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sačuvana
aE ... i tak0 ... huH ... s'd
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #213 poslato: Jul 02, 2008, 12:26:58 pre podne »

 8) 8) 8)

Evo da podrzim markonija,i ja nikada ne odvajam belanca od zumanca :)
Uvek ih jedem cela :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #212 poslato: Jul 01, 2008, 09:21:21 posle podne »

ok... tako cu i da radim od sad...

Hvala :)
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #211 poslato: Jul 01, 2008, 09:18:31 posle podne »

jaja se jedu cela

Iako sam na defki recimo?
Ja dnevno pojedem od prilike 10belanca...od toga 4-5 zumanca...
Sta mislis da jedem svih 10 jajeta cela?

narocito na defci , jedino ako ne radis low fat , ali raditi low fat je  pa da ne kazem sta ...

10belanaca  to ti dodje kao 5 jaja , znaci jedi 4-5 jaja u jednom obroku u toku dana , ja svaki dan jedem tako , bilo masa bilo defka

Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #210 poslato: Jul 01, 2008, 08:59:51 posle podne »

jaja se jedu cela

Iako sam na defki recimo?
Ja dnevno pojedem od prilike 10belanca...od toga 4-5 zumanca...
Sta mislis da jedem svih 10 jajeta cela?
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #209 poslato: Jul 01, 2008, 08:58:41 posle podne »

Samo puca :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.