TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 06:15:37 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Keto dijeta,pomoc...  (Pročitano 14683 puta)
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 29, 2012, 11:17:59 pre podne »

Jel mogu ovsene razane i jecmena pahuljice da se jedu ,posto mrzi me da jedem samo ovsene... ubacim i desetak badema uz to ???
pa sto ne bi moglo :)
zato što je reč o keto dijeti...

On je pitao da li moze SAMO OVSENE ,ne vidim neku vecu razliku izmedju razanih,ovsenih i slicno,sve je to kvalitetan UH...verovatno je mislio da kada unosi UH da li mora bas ovsene ili moze i ostale navedene i ja sam odgovorila da moze jer nema neke vece razlike,sve je to isto manje-vise ... ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #18 poslato: Oktobar 29, 2012, 10:46:51 pre podne »

Jel mogu ovsene razane i jecmena pahuljice da se jedu ,posto mrzi me da jedem samo ovsene... ubacim i desetak badema uz to ???

Naravno da mozes :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Oktobar 29, 2012, 10:19:42 pre podne »

Pozdrav ljudi,stari sam clan ovde,citam sve sa foruma ali uvek izleti nesto sto jedino vas mogu da pitam  :D

Korigovao sam ishranu,malo sam se ugojio par kg pa bih da maknem salce sa stomaka...
E sad imam jedan problem obicno kad sam na dijeti ishranu skroz sredi:

-Meso (svinjetinu retko kada,uglavnom ribapiletina itd...)
-Mlecne proizvode sir kackavalj ponekad,mocarelu...
-Jaja
-Uglavnom zeleno povrce
-Badem ...

E problem je u tome definisem se ceo,stomak vidim sve je super,ali mi noge ostanu jace ???  :-\

Jace u smislu i misica a i sala,kao da mi se salo poslednje sa njih skida...

To me psihicki umara,ne znam da li ima veze ali ili se tako topim od glave ka dole, ili da nije mozda sto slabije radim noge,ne bukvalno slabije trcim uvece ili vozim bajs posle teretane...ali ne znam sto sa nogama stagniram, pitanje je sta mi je ciniti?:)

OH da ,noge znaju da mi oteknu izgleda zbog slabe cirkulacije u istim ?:) hvala svima :) unapred

od bajsa će ti se stanjiti noge, sto posto...

ali samo je pitanje vremena... dijeta, trening,  najbolja kombinacija ti je bajs i trening za noge sa opterećenjem - naravno odvojeno.

Radi trening za noge 1 nedeljno ali da to budu težine i pravilna tehnika....

a kardio 2-3 puta nedeljno po sat vremena, srednjeg intenziteta

i naravno nastavi sa dijetom
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #16 poslato: Oktobar 29, 2012, 09:50:05 pre podne »

Jel mogu ovsene razane i jecmena pahuljice da se jedu ,posto mrzi me da jedem samo ovsene... ubacim i desetak badema uz to ???
pa sto ne bi moglo :)
zato što je reč o keto dijeti...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 29, 2012, 09:36:52 pre podne »

Jel mogu ovsene razane i jecmena pahuljice da se jedu ,posto mrzi me da jedem samo ovsene... ubacim i desetak badema uz to ???
pa sto ne bi moglo :)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #14 poslato: Oktobar 29, 2012, 09:31:35 pre podne »

Jel mogu ovsene razane i jecmena pahuljice da se jedu ,posto mrzi me da jedem samo ovsene... ubacim i desetak badema uz to ???
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #13 poslato: Avgust 30, 2012, 10:31:59 posle podne »

@Mr.Paf
Blago receno sumnjam u efikasnost te kreme, ako podjemo od toga da helios koji se daje potkozno ima vidljivi spot efekat tek pri veoma niskom bf-u (takmicarskom), sta ocekivati od takve aplikacije yohimbina.

@nemshi
Radi noge, izbaci te masne sireve, krkaj povrce, bar ga sad ima obilato i pristupacno...
Ako sumnjas na estrogen, poslusaj savete Paf-a, mozes i laneno seme dodati...
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2012, 10:36:17 posle podne od strane BBBbbb » Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #12 poslato: Avgust 27, 2012, 03:41:18 posle podne »

Pa gde ima da se kupi taj preparat ? :D jel pomaze?
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #11 poslato: Avgust 26, 2012, 05:23:54 posle podne »

i meni su noge problem,uvek pre ode sa stomaka nego sa njih....cak i kad mi se vide gornji trbusni noge su mi i dalje "zalivene" sto bi se reklo... ima tu neka fora sa hormonima,zasto je nekim najveci problem stomak a drugima noge (jabuka/kruska gradja).... ako ti se desava da su ti cesto hladna stopala onda jeste slaba cirkulacija :)

pa meni se cini da kackavalj ne sme na keto,neka me neko ispravi ako gresim...

Visoka merenja masnog tkiva u donjem delu tiela (zadržavnje masnih naslaga u gornjem dijelu butina i gluteus regiji) indiciraju visoke vrednosti takozvanih Alpha-2-receptora (češći su kod zena) kao i visoke nivoa estrogena.
Preporučena terapija za ovo bi bio yohimbine  i on je selektivni alpha 2 antagonist.Sa lokalnim blokiranjem alpha-2 receptora maksimiziramo potrošnju masti, a minimiziramo akumulaciju masti.
Yohimbine krema je svakako bolji izbor, jer oralno unošenje yohimbina može uzrokovati sistematična povećanja krvnog pritiska koji mogu imati opasne propratne efekte na srce i CNS.Yohimbine krema bi takoĂ°e pospješila perifernu cirkulaciju (jer masno tkivo ima vrlo lošu vaskularnost) koja može snažno pospješiti pojačanu lipolizu (mobilizaciju masnih kiselina prouzrokujući gubljenje masti).
TakoĂ°e pomaze upotreba suplementa indole-3-carbinol (koje se može naći u povrću tipa brokoli) kao estrogenski detoksifikator, kao i isoflavoni (diadzein i genistein) koji se nalaze u grašku.
« Poslednja izmena: Avgust 26, 2012, 11:06:46 posle podne od strane Mr.Paf » Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #10 poslato: Avgust 26, 2012, 04:23:23 posle podne »

Btw nisu meni noge ono haos ogromne :D,butina na najsirem delu 54 cm sad ne znam jel to mnogo ali bih hteo barem 4-5 cm manji obim ...

I da je definisem majku mu :D
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #9 poslato: Avgust 26, 2012, 04:20:39 posle podne »

Hmmm pa smanjio sam UH,ali radim i punjenje svakog petog dana ponekad i ranije kad osetim tegobe itd.  Kackavalj je sa nesto vise masti ali UH nema...neki skupi uzimam,ali nije problem i da ga izbacim :)

U koju da je promenim,mislim treba mi nesto sto ce mi skinuti salo,a opet da mi bude deo navike...

Noge mi oticu tipa od dugog stajanja ili ne znam recimo dugo sedenje znaju da mi oteknu...

Hladnije mi budu noge,ali nesto sam razmisljao da nije to bash zato sto tegove dizem uglavnom za gornji deo tela slabo za donji,pa donekle ima smisla da mi krv ne dopire do nogu,pa zato oticu :(??? starno ne znam...

Imam samo jos jedno pitanje koja je gornja granica unosa UH dnevni a da se pritom ne poremeti ketoza recimo...
Znam da zavisi od coveka do coveka ali jel 50 max ili mogu vise ???
 
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #8 poslato: Avgust 26, 2012, 02:35:41 posle podne »

Da,ovo je Atkins definitivno :)
a on je smrt za holesterol i daleko je od zdravog
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #7 poslato: Avgust 26, 2012, 02:16:22 posle podne »

i meni su noge problem,uvek pre ode sa stomaka nego sa njih....cak i kad mi se vide gornji trbusni noge su mi i dalje "zalivene" sto bi se reklo...
To je i karakteristicno za zene

pa meni se cini da kackavalj ne sme na keto,neka me neko ispravi ako gresim...
Ovo je izgleda neki Atkins, a tu mast curi na sve strane i smeju masni sirevi...


@nemshi
Promeni dijetu, i pojasni to oticanje nogu malo?
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #6 poslato: Avgust 26, 2012, 02:04:19 posle podne »

i meni su noge problem,uvek pre ode sa stomaka nego sa njih....cak i kad mi se vide gornji trbusni noge su mi i dalje "zalivene" sto bi se reklo... ima tu neka fora sa hormonima,zasto je nekim najveci problem stomak a drugima noge (jabuka/kruska gradja).... ako ti se desava da su ti cesto hladna stopala onda jeste slaba cirkulacija :)

pa meni se cini da kackavalj ne sme na keto,neka me neko ispravi ako gresim...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #5 poslato: Avgust 26, 2012, 12:26:19 posle podne »

Iskreno nikad nikom ne preporucujem keto dijetu...bez unosa UH definitivno ce ti snaga opasti...Zasto prosto samo ne smanjis unos UH ...
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 14 upita.