TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395519 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 14, 2024, 12:22:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MOLIM VAS ZA POMOC- MASA -  (Pročitano 1563 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Avgust 08, 2013, 09:52:52 posle podne »

Trening za noge treba da ti bude zasebno jedan dan !
Sačuvana
ShmC
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #9 poslato: Avgust 08, 2013, 11:20:07 pre podne »

e to sam vas pitao... znaci mogu da radim program koji mi majvise odgovara? A za ishranu ne mogu vise nikako da jedem jer do 15h izgubim najvise vremena zbog posla... jbg ne mogu u kancelariji da izvadim i na sto da stavmi da jedem :) :) :), za par meseci zavrsavam sa radom, krecem na ucenje pa ce biti i vise nego sto treba da se jede

Hvala na odgovorima :)
Sačuvana
r-sinisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #8 poslato: Avgust 08, 2013, 10:59:16 pre podne »

I što pedjoni reče masa i def se rade u kuhinji
Sačuvana
Prava pobeda je pobeda samoga sebe
r-sinisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #7 poslato: Avgust 08, 2013, 10:58:09 pre podne »

Benč,mrtvo,čučanj,vojnički i udri da se puši! ;D
Sačuvana
Prava pobeda je pobeda samoga sebe
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Avgust 08, 2013, 10:46:28 pre podne »

Jedes jako malo,pa ne ocekuj prevelike rezultate, ne postoji trening za masu,nego jelovnik za masu.
Treninzi postoje za hipertrofiju, snagu, kondiciju, izdrzljivost i tako dalje i blize.. Ti i sa bilo kojim treningom za hipetrofiju ili snagu ces u pocetku napredovati ako je jelovnik dobar
Sačuvana
ShmC
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #5 poslato: Avgust 08, 2013, 10:31:52 pre podne »

Ili me niste dobro razumeli ili se ja nisam dobro izrazio. Nije u mom pitanju poenta ishrana kao sto sam i napisao, zadovoljan sam trenutnim napredovanjem ( 5 kg za 5 nedelja ), ali sam takodje svestan da ce sto vise napredujem isto biti sporije. Dakle, jos jednom naglasavam interesuje me koji je od ovih ,,programa`` dobar za raditi na masi, koji daje rezultate za masu, tacnije moj nazovi strah je u tome da ne radim pogresan program pa da posle nekog vremena ispadne da sam radio nesto drugo a ne masu.

Sto se tice ishrane ajde cisto da napisem, koliko sam u finansijskoj situaciji istu postujem, ukratko doruckujem ovsene pahuljice i uzmem 3-4 belanceta i 1 celo jaje, onda odem na posao uzinam neko voce, pa posle dok sam jos na poslu pojedem oko 250 gr piletine sa nekom salatom, rucam kuci sta je vec keva spremila za mene ( obicno krompir, testenine sa nekim mesom itd itd itd), pre treninga jedno 1,5 sat roknem jos jednu porciju ovsenih cisto jer sam gladam a ne bi da jedem jaku hranu pre treninga. Posle treninga popijem whey sa dexom i kad se vratim kuci neko meso piletina ili riba sa MNOOOGO rize. Pred spavanje umutim banane i mleko i to pijem. I tako kombinujem svaki dan razlicite namirnice sa MNOGO povrca i voca.

Visina : 169 cm
Tezina : 62 ( bio sam 57  pre 5 nedelja )
Godina: 25
« Poslednja izmena: Avgust 08, 2013, 10:37:32 pre podne od strane ShmC » Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #4 poslato: Avgust 07, 2013, 10:34:49 posle podne »

Pozdrav svim forumasima.



EDIT: Listao sam malo opet net i nasao sam otprilike koji bih sad program radio : http://www.muscleandstrength.com/workouts/10-week-mass-building-program.html to je ovaj drugi sto sam gore objasnio

Srdacan i sportski pozdrav.

Bog te mazo koji programi, cak su na tom Mens Helt sajtu preporucili koje suplemetne da uzimas uz taj program, ma nema daleko smo mi od Evrope i Amerike:) Samo jos nisu preporucili cime da se bocnes u dupe za maksimalne rezultate, ili se to podrazumeva da vec radis :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #3 poslato: Avgust 07, 2013, 10:01:35 posle podne »

Mogu da se kladim da kad bi te pitali kako se hranis, rekao bi ishrana u full,a od toga nema blage veze , jer da je dobra i da dzak cementa vuces po sat vremena dnevno napredovao bi u pocetku, tako da do progama nije..a i sve te strucnjake koje si pitao svi su te opravili do bola :D sve neki eminentni fitnes treneri ludilo haha :)

Dakle ajde nam reci macane mali koliko si visok tezak,godine i kako se hranis,ali nemoj da lagis kada pises ishranu nego reci realno tacno da bi te usmerili..
Sačuvana
r-sinisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #2 poslato: Avgust 07, 2013, 09:49:25 posle podne »

Pa čoveče, jedi bre!!! ;D
Sačuvana
Prava pobeda je pobeda samoga sebe
ShmC
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Avgust 07, 2013, 06:24:21 posle podne »

Pozdrav svim forumasima.

Nov sam u ovome, pre postavljanja pitanja obrazlozicu ukratko problematiku. Dakle, previse sam mrsav ( iz mnogih razloga koje sam resio da eliminisem ), krenuo sam pre nekih mesec i po u teretanu i radio sam kruzne treninge oko mesec dana. Posle toga raspitivajuci se svi su mi davali razlicita misljenja, ovde sam citao takodje drugacija misljenja kao i na drugim forumima. Na kraju sam poslusao jedno od mnostvo misljenja i krenuo sam da radim sa sledecim programom:

Ponedeljak : Grudi
Utorak: Ledja
Sreda: pauza
Cetvrtak: Ramena, noge
Petak: ruke
Subota, nedelja : pauza, sa konstantnim povecanjem tezina i serija

upoznao sam 1 ovdasnjeg Fitness trenera koji me je ,,savetovao`` da promenim ovaj program i da radim sa sledecim principom:

Ponedeljak: Grudi/biceps
Utorak: slobodan
Sreda: Ledja/triceps
Cetvrtak: slobodan
Petak: ramena/noge
Subota: dopuna sta sam propustio tokom radne nedelje, i sve ove vezbe sa povecanim brojem serija i tezina


pre nego mi je napravljen ovaj program ja sam stupio u kontakt sa jednim likom kojim ima sajt na netu o vezbama i programima i njega upitao koji je bolji od ova dva programa na sta mi on odgovara da ni jedan ne valja, da ne trebam jos da radim ovako, nego da podelim telo  na dva, pa na tri pa četiri dela pa tek onda jedna misicna partija i da se vratim kruznim.

Ja sam totalno zbunjen ne znam vise sta da radim, kako da radim i koji program da primenim. Ne interesuje me toliko brzina dobijanja misicne mase ( dok god to nije presporo da mi opada motivacija ), koliko kvalitet te mase koju dobijem i kasnije da ta masa moze da opstane, a ne da ,,splasne``. MOLIO bih sve koji imaju znanja da mi konacno kazu sta bih mogao da radim od ove tri opcije kako bi postigao maksimalni rezultat.

Naravno za kraj bih dodao da sam svestan koliko je ishrana bitna, da se trudim sto maksimalnije i koliko je to u mojoj mogucnosti da ispostujem istu, sto se tice suplementacije planiram gejner na jesen, nego me samo zanimaju ovi programi koji je ispravan i sta da radim.

Hvala jos jednom

EDIT: Listao sam malo opet net i nasao sam otprilike koji bih sad program radio : http://www.muscleandstrength.com/workouts/10-week-mass-building-program.html to je ovaj drugi sto sam gore objasnio

Srdacan i sportski pozdrav.
« Poslednja izmena: Avgust 07, 2013, 06:50:21 posle podne od strane ShmC » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 18 upita.