TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395546 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 01:03:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Xplode nutrition shock mass gainer 2.27 kg 24 eura  (Pročitano 7813 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #36 poslato: Avgust 27, 2015, 01:31:08 posle podne »

A ko ti to kaze da proizvodjac ne pise deklaraciju? Da ti malo pojasnim, deklaraciju pise proizvodjac, a odobrava je farmaceutski fakultet. Ne iznosi neistine kada ne znas sta pricas!

Gde si ti video da sam konstatovao bilo sta?Jos sam vas donekle branio u postu a ti se primas i samo rezis,ne radi se to tako.

Ocigledno imas veze sa pomenutom firmom,ako tako nastavite nema nista od vas,ljubaznost je obaveza u poslu,inace ispadas iz posla.

Lepo rekoh,al ajde da se ponovim jos jednom,na proizvodu pise sta pise a da li je tako ne znam i nije moje da sudim,a ono sto sam video na vasem fb profilu je da vi pakujete ovde proizvode u kutije jer vam stize u rinfuzu,e sad sta pakujete stvarno ne znam,da li to sto treba ili nesto trece nije moja briga vec vasa.

Ti kao neko ko radi svoj posao kako treba na ovakvu moju konstataciju ne bi trebao da se uzbudjujes vec da lepo objasnis sta i kako radite u firmi,dao sam ti priliku za to da objasnite svoju prodaju i proizvode koje nudite a ti se lozis i napadas sto moze da znaci dve stvari,prva je da muljate nesto a druga je samo ne znate da poslujete i da se ponasas kao klinac od 17 kad mu neko kaze da ne moze da uradi 10 sklekova a on je u fazonu kome ti to,picku da lomim,sad cu da uradim 20 i da te prebijem...tako neces nigde stici bajo moj.


Inace cuo sam da je firma Xplode registrovana u Valjevu,od strane Pedje Marica,on je skroz ok lik koliko sam cuo,ne znam koga je ovo zaposlio oko sebe,al dobro,to je njegov problem...pa neka se bavi time.
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #35 poslato: Avgust 27, 2015, 11:20:04 pre podne »

Vuče, mislim da si i ti malo preterao. Držite se norme kulturnog ponašanja.
Stvarno je ok polemisati o kvalitetu proizvoda, ali bez vreĂ°anja i pocenjivanja.
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #34 poslato: Avgust 27, 2015, 11:15:35 pre podne »

Ukoliko se nastave slične psovke i vreĂ°anje bićemo primorani da banujemo odreĂ°ene forumaše.
Svi ste pozvani da iznesete svoje mišljenje, ali bez neprikladnih reči molim vas.
Hvala unapred.
Sačuvana
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #33 poslato: Avgust 27, 2015, 08:19:46 pre podne »

Pa ne pise proizvodjac deklaraciju. Da je tako svako bi sebi podesavao odnosno "slucajno" pogresio i pisao ono kako njemu odgovara da to bude najbolje. To se sve kontrolise tako da to sto pise na pakovanju to je i unutra. To vazi za bilo koji proizvod od napolitanki iz maxija pa do suplementacije. Cak je po zakonu obavezno da izlistas po redu iz kog je izvora protein tako da prvo ide onaj izvor koji je najvise procentualno zastupljen, znaci ako je mesavina i ima primera radi 5% whey-a ne mozes whey stavku prvo da navedes vec npr casein ako je on najzastupljeniji. Sve se to kontrolise.
Za tvoju informaciju posto si vidim neupucen, a pricas kojekakve gluposti, DEKLARACIJU PISE PROIZVODJAČ, A ODOBRAVA JE FARMACEUTSKI FAKULTET. POTVRDJUJE INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVLJE SRBIJE DR. MILAN JOVANOVIC BATUT I VMA.

@Hrabri Vuk, Nigde te lik nije uvredio niti napisao nista lose tebi licno. Ako imas nesto ili hoces napisi lepo i ljudski argumentovano. Dolaze i klinci a i stariji kao "posmatraci" da citaju i totalno je bezveze da pises takve gluposti.
Sačuvana
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #32 poslato: Avgust 27, 2015, 08:16:07 pre podne »

A ko ti to kaze da proizvodjac ne pise deklaraciju? Da ti malo pojasnim, deklaraciju pise proizvodjac, a odobrava je farmaceutski fakultet. Ne iznosi neistine kada ne znas sta pricas!
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #31 poslato: Avgust 26, 2015, 10:36:28 posle podne »

Ja sam do sad svaki whey uzimao od Scitec-a ili Elite Whey,sad prvi put nisam uzeo u PS jer je bila akcija u drugoj firmi,pa sam probao drugi Whey od USA firme.

Elem,cimer je hteo od Xplode-a da kupi posto je jeftiniji,nisam ni cuo za njih dok on nije pomenuo...malo sam se raspitao i video da pakuju ovde a da je sirovina valjda iz Holandije.

To bi sve trebalo biti OK,ako se to upakuje onako kako pise na deklaraciji posto oni valjda kupuju rinfuz,e sad da li je to tako i da li to neko kontrolise to ne znam.
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #30 poslato: Avgust 26, 2015, 10:24:14 posle podne »

Pa ne pise proizvodjac deklaraciju. Da je tako svako bi sebi podesavao odnosno "slucajno" pogresio i pisao ono kako njemu odgovara da to bude najbolje. To se sve kontrolise tako da to sto pise na pakovanju to je i unutra. To vazi za bilo koji proizvod od napolitanki iz maxija pa do suplementacije. Cak je po zakonu obavezno da izlistas po redu iz kog je izvora protein tako da prvo ide onaj izvor koji je najvise procentualno zastupljen, znaci ako je mesavina i ima primera radi 5% whey-a ne mozes whey stavku prvo da navedes vec npr casein ako je on najzastupljeniji. Sve se to kontrolise.

@Hrabri Vuk, Nigde te lik nije uvredio niti napisao nista lose tebi licno. Ako imas nesto ili hoces napisi lepo i ljudski argumentovano. Dolaze i klinci a i stariji kao "posmatraci" da citaju i totalno je bezveze da pises takve gluposti.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #29 poslato: Avgust 26, 2015, 09:26:36 posle podne »

Mani ga Twin, samo nek kupuje. A nema pojma sta je unutra, raspitaj se malo bolje jer nije to sto pise na kutiji sigurno. To su mi potvrdili i oni sami preko mejla, ti prevaranti iz xploda.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #28 poslato: Avgust 26, 2015, 08:16:09 posle podne »

A ti si se uključio u Forum da bi nešto naučio i razmenio iskustva sa ostalim vežbačima, pa ti je slučajno baš prvi post bio u vezi Xplode Nutrition-a i njegovog kvaliteta.
Sačuvana
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #27 poslato: Avgust 26, 2015, 02:12:41 posle podne »

I magarcu mozete dati steroide, ali od njega nikad nece biti trkacki konj! Zapamtite to!
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #26 poslato: Avgust 25, 2015, 08:04:15 pre podne »

A ti si se uključio u Forum da bi nešto naučio i razmenio iskustva sa ostalim vežbačima, pa ti je slučajno baš prvi post bio u vezi Xplode Nutrition-a i njegovog kvaliteta.
Sačuvana
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #25 poslato: Avgust 25, 2015, 07:49:48 pre podne »

Ja ne znam cemu ova polemika oko xplode nutritiona. Ok je firma. Ja kupujem i koristim njihove suplemente i mogu da kazem da su broj 1 na nasem trzistu. Cemu tenzije? Ozbiljno momci rade posao.
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #24 poslato: Jun 23, 2015, 06:54:27 posle podne »

Dajte kome prodajete priče. Svi znaju da takmičar koji uzme medalju nije natural. Nema potrebe za lažima, lažete sebe samo.
Ipak skidam kapu svakom takmičaru koji proĂ°e pripreme, koji pazi na ishranu, koji kida na treningu. Svaka čast tim momcima i devojkama.
Srce je puno kad bude puna bina takmičara, ali nema potrebe lagati o tome da li je neko natural ili ne, ipak smo ovde svi naši nismo neki klinci na ulici koji prvo pitaju 'Šta uzimaš?'
Svaka čast Nenadu na svim medalja i puno uspeha želim, da stigne do samog vrha, kao i svim takmičarima iz Srbije. :)
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #23 poslato: Jun 23, 2015, 11:48:54 pre podne »

Tenssa inace Nenad je rekao par puta da je natural. I secam se da je rekao nesto tipa ''volim ovu kategoriju (fizik) jer ne moram da uzmem nista zabranjeno''...
Sta bi Pecha nesto si se ucutao na ovu temu..nema te :D
Nece da napise nista jer bi za neke clanove moglo da bude uvredljivo! :D
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #22 poslato: Jun 23, 2015, 10:59:50 pre podne »

Tenssa inace Nenad je rekao par puta da je natural. I secam se da je rekao nesto tipa ''volim ovu kategoriju (fizik) jer ne moram da uzmem nista zabranjeno''...
Sta bi Pecha nesto si se ucutao na ovu temu..nema te :D
Sačuvana
maja Pavlovic
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 16 upita.