TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395519 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 13, 2024, 09:39:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ne nasedajte na reklame za brzo mršavljenje  (Pročitano 21429 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #27 poslato: Jul 11, 2011, 11:56:55 pre podne »

Ma ok nemojte verovati u bilo sta sto kazem....Nemam ja volje ni vremena da trosim zivce na ovakve gluposti !!!!
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #26 poslato: Jul 11, 2011, 11:51:12 pre podne »

pa ti koristiš njihovu neinformisanost da zaradiš na tome... u fazonu - "ko ih j.be kad su glupi"... nije uvreda nego je tako...
Filipe, ajd kad budu tebe pitali da snimash reklamu i kad to odbijesh, onda zastupaj takav stav. Ni fotku nemash, ko zna kako izgledash i da li se uopshte trudish da postignesh neshto u zivotu. I ne diraj one kojima to dobro ide.


 :D

a ti si?
kome treba da dokazujem svoje rezultate, "Opsenark@"-i?
i zbog čega je slika uopšte bitna u celoj ovoj diskusiji?
a iskreno, mišljenja anonimnih članova odavde me baš i ne dotiču previše... 90% ljudi koji su sada na ovom forumu aktivni su neki klinci koje niko nikad nije video niti upoznao... a ja sam se odavno prebacio na druge forume jer je ovaj potonuo, ima već par godina, tako da se ni ovom prilikom neću duže zadržavati, već ću vas ostaviti da uživate i smejete se što varate ljude za sitnu lovu, ono kao "baš smo ih zaj.ebali, kako smo kul"... poz ;)
« Poslednja izmena: Jul 11, 2011, 12:01:37 posle podne od strane filip85 » Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #25 poslato: Jul 11, 2011, 11:47:45 pre podne »

mozes tako jednom da zaradis i niko ti vise nece verovati

evo ti prost primer, sada si bumpovala temu i rekla kako ta cuda ne valjaju a pohvalila kako si uzela pare na tome, i onda se covek zapita koliko tvoja rec vredi, mozda kada napises nesto u vezi suplemenata koje pansport prodaje, mozda ne mislis tako jer su ti dali pare pa onda ides kako vetar duva iako tako ne mislis

sto bi sada neko tebi bilo sta verovao kada nesto napises ?

Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #24 poslato: Jul 11, 2011, 11:45:32 pre podne »

pa ti koristiš njihovu neinformisanost da zaradiš na tome... u fazonu - "ko ih j.be kad su glupi"... nije uvreda nego je tako...

Ja koristim? Taj glupi proizvod se prodaje u apoteci i ko zna koliku zaradu donosi nekome a ti pominjes mrvicu koju sam ja dobila...
Da li ja sad upravo pricam da su takvi proizvodi neverovatna glupost i svakome ko bi me i ovako pitao?
Zivimo u ekonomskom svetu, to nije novost. Nekoj lenjivici dobro dodje ta glupa zelena kafa i ja cu joj je rado prodati, njoj ce ce pomoci a meni doneti zaradu. I upravo to, model dobije najmanju lovu- jednom, svi ostali je obrcu u nedogled.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #23 poslato: Jul 11, 2011, 11:43:07 pre podne »

Boze sta vi poredite.... Da li ja izgledam ovako zbog glupih cajica, pilulica za mrsavljenje ili zbog treninga i svega ovoga sto ovde govorim...I molim bez vredjanja...
Samo sam htela reci na koji nacin oni privlace ljude da kupe tako nesto..Zato sam pomenula za reklamu... :(
Ma da, mishici se sigurno dobijaju od zelene kafe. A shto se reklame tiche, naravno da treba unovchiti to shto radish, i ne obracaj paznju na komentare, dobro radish to shto radish sa svojim telom, ako mozesh da uzmesh i dobru lovu za to- samo napred :) ne zivi se od vazduha i ideala ;)

Naravno..Hvala na razumevanju :)
Da bih ulozila u sebe i pravu stvar, moram i da zaradim, logicno :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #22 poslato: Jul 11, 2011, 11:41:39 pre podne »

pa ti koristiš njihovu neinformisanost da zaradiš na tome... u fazonu - "ko ih j.be kad su glupi"... nije uvreda nego je tako...
Filipe, ajd kad budu tebe pitali da snimash reklamu i kad to odbijesh, onda zastupaj takav stav. Ni fotku nemash, ko zna kako izgledash i da li se uopshte trudish da postignesh neshto u zivotu. I ne diraj one kojima to dobro ide.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #21 poslato: Jul 11, 2011, 11:40:03 pre podne »

pa ti koristiš njihovu neinformisanost da zaradiš na tome... u fazonu - "ko ih j.be kad su glupi"... nije uvreda nego je tako...

Ja koristim? Taj glupi proizvod se prodaje u apoteci i ko zna koliku zaradu donosi nekome a ti pominjes mrvicu koju sam ja dobila...
Da li ja sad upravo pricam da su takvi proizvodi neverovatna glupost i svakome ko bi me i ovako pitao?
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #20 poslato: Jul 11, 2011, 11:37:46 pre podne »

Boze sta vi poredite.... Da li ja izgledam ovako zbog glupih cajica, pilulica za mrsavljenje ili zbog treninga i svega ovoga sto ovde govorim...I molim bez vredjanja...
Samo sam htela reci na koji nacin oni privlace ljude da kupe tako nesto..Zato sam pomenula za reklamu... :(
Ma da, mishici se sigurno dobijaju od zelene kafe. A shto se reklame tiche, naravno da treba unovchiti to shto radish, i ne obracaj paznju na komentare, dobro radish to shto radish sa svojim telom, ako mozesh da uzmesh i dobru lovu za to- samo napred :) ne zivi se od vazduha i ideala ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #19 poslato: Jul 11, 2011, 11:35:34 pre podne »

pa ti koristiš njihovu neinformisanost da zaradiš na tome... u fazonu - "ko ih j.be kad su glupi"... nije uvreda nego je tako...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #18 poslato: Jul 11, 2011, 11:25:34 pre podne »

Boze sta vi poredite.... Da li ja izgledam ovako zbog glupih cajica, pilulica za mrsavljenje ili zbog treninga i svega ovoga sto ovde govorim...I molim bez vredjanja...
Samo sam htela reci na koji nacin oni privlace ljude da kupe tako nesto..Zato sam pomenula za reklamu... :(
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #17 poslato: Jul 11, 2011, 11:07:15 pre podne »

Puno je lenjih ljudi koji zele da postignu nesto bez truda. Imala sam vec iskustvo da budem model u jednoj od takvih reklama. Ljudi vide zgodnu cicu na reklami i prime se ....

pa sto si onda ucestvovala u reklami ?

Vjreovatno je imala 1000 (ako ne i vise ) "razloga" za to xD


Imala sam jedan razlog. Zasto da ne zaradim neki dinar ako su mi vec ponudili. Ti ne bi? :)
Ako ce neko da se primi na to njegov problem.



Ako si spremna da zbog para pišeš gluposti u koje ni sama ne veruješ i koje ne podržavaš, šta onda garantuje da ovo što ovde pišeš, pišeš iskreno i bez laži? :)
« Poslednja izmena: Jul 11, 2011, 11:09:11 pre podne od strane filip85 » Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #16 poslato: Jul 11, 2011, 11:03:47 pre podne »

Puno je lenjih ljudi koji zele da postignu nesto bez truda. Imala sam vec iskustvo da budem model u jednoj od takvih reklama. Ljudi vide zgodnu cicu na reklami i prime se ....

pa sto si onda ucestvovala u reklami ?

Verovatno zbog para :)

pa sto bumpujes temu, da bi se pohvalila kako si lagala ljude i za to uzela pare?
« Poslednja izmena: Jul 11, 2011, 11:05:23 pre podne od strane M a r k o n i » Sačuvana
saty
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


BOG

« Odgovor #15 poslato: Jul 11, 2011, 11:02:18 pre podne »

Boga i quote kad zurim. Elem, ja sam te branio a ne napadao lol :D
Sačuvana
saty
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


BOG

« Odgovor #14 poslato: Jul 11, 2011, 11:01:03 pre podne »

Puno je lenjih ljudi koji zele da postignu nesto bez truda. Imala sam vec iskustvo da budem model u jednoj od takvih reklama. Ljudi vide zgodnu cicu na reklami i prime se ....

Ja sam te branio.... xD
pa sto si onda ucestvovala u reklami ?

Vjreovatno je imala 1000 (ako ne i vise ) "razloga" za to xD
Imala sam jedan razlog. Zasto da ne zaradim neki dinar ako su mi vec ponudili. Ti ne bi? :)
Ako ce neko da se primi na to njegov problem.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #13 poslato: Jul 11, 2011, 10:52:45 pre podne »

Puno je lenjih ljudi koji zele da postignu nesto bez truda. Imala sam vec iskustvo da budem model u jednoj od takvih reklama. Ljudi vide zgodnu cicu na reklami i prime se ....

pa sto si onda ucestvovala u reklami ?

Vjreovatno je imala 1000 (ako ne i vise ) "razloga" za to xD
Imala sam jedan razlog. Zasto da ne zaradim neki dinar ako su mi vec ponudili. Ti ne bi? :)
Ako ce neko da se primi na to njegov problem.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.173 sekundi sa 18 upita.