TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395529 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 10:12:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kofein  (Pročitano 12012 puta)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #8 poslato: Avgust 27, 2010, 01:32:37 posle podne »

Probao sam sve vrste iz pansport ponude.Iskreno...rade nije da ne rade s obzirom da ja kafu ne pijem,cajeve isto kao ni energetske napitke koji sadrze kofein.Bar ne pijem u delu kada se spremam za takmicenja tako da sam mogao uvek osetiti full efekat svih suplemenata koji sadrze kofein.Inace jako na njega dobro reagujem sto mi se posebno dopada za razliku od nekih koje znam da su totalni imuni ili slabo reaguju.
Sto se tice tih samo kofeinskih tableta razbude me i daju fokus ali ni blizu kao sto to recimo rade reaktori.Nije stvar u dozama jer sam ih povecavao vec moguce je da ipak reaktori imaju kombinacije koje su bolje kada se ukombinuju i daju vece performanse nego sam tip kofina (mislim prvenstveno na to da me razbudi).Ali znam i dosta ljudi koji su jako zadovoljni kofeinskim tabletama i koriste ih.Naravno uvek savetujem da pazljivo idu sa dozama bez preterivanja a to savetujem i tebi pogotovu ako uzimas i reaktor uz to.

Pametno Zola što se ne piju energy drinkići, kafa i čajevi. Samo kada si neko vreme čist sa kofeinom možeš da zapravo osetiš njegov efekat (a da ti da nešto više od onoga što bi mogao i bez njega da daš).

Cela je poenta što ti se svakim uzimanjem kafe povećava potreba za njeniom efektivnom dozom (kofeina je alkaloid i radi slično kao i sve ostale opojne droge). Problem nastaje kada tvoja regularna doza (tipa šolja kafe ujutru) postane dovoljna samo da te vrati na nivo tvojih optimalnih funkcija. Ako hoćeš da te kofeina radi - ja bih ga čuvao za teške dane kada ti baš treba da si 120% sebe ili kada nisi ni za ... a treba da treniraš.

Nikako nisam pobornik konstantnog krkanja kofeinom. Što se NO-a tiče - tog problema apsolutno nema (mada i tu zavisi šta su stavili u njega).
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #7 poslato: Avgust 27, 2010, 01:18:37 posle podne »

Pa mericu, kako piše tamo.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Avgust 27, 2010, 12:35:22 posle podne »

Pa koristim Shock(znaš to), ali pre njega dva tri sata pre treninga drmnem tabletu kofeina da me pripremi za trening, i to samo kad radim bench. Inače odavno sam te poslušao što se tiče kafe i pića koje sadrže kofein i nekajem se svaka čast Zoki(kamo sreće da smo blizu)

Dobri stari Shock :)  ja inace kada ga uzimam imam srecu da treniram ujutru uglavnom pa onda popijem 30min pre treninga i sve je super.Ok je da uzmes kofein na tu razliku u vremenu pa onda shock.A koliko doza shocka ides ?  drago mi je ako sam ti savetima malo pomogao  ;)
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #5 poslato: Avgust 27, 2010, 12:29:27 posle podne »

Pa koristim Shock(znaš to), ali pre njega dva tri sata pre treninga drmnem tabletu kofeina da me pripremi za trening, i to samo kad radim bench. Inače odavno sam te poslušao što se tiče kafe i pića koje sadrže kofein i nekajem se svaka čast Zoki(kamo sreće da smo blizu)
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Avgust 27, 2010, 12:00:17 posle podne »

A sto se tice samih preporuka za razbudjivanje meni sluzi dobri stari Shock Therapy :)  a mozes probati i tablete guarane mozda pomognu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Avgust 27, 2010, 11:59:08 pre podne »

Probao sam sve vrste iz pansport ponude.Iskreno...rade nije da ne rade s obzirom da ja kafu ne pijem,cajeve isto kao ni energetske napitke koji sadrze kofein.Bar ne pijem u delu kada se spremam za takmicenja tako da sam mogao uvek osetiti full efekat svih suplemenata koji sadrze kofein.Inace jako na njega dobro reagujem sto mi se posebno dopada za razliku od nekih koje znam da su totalni imuni ili slabo reaguju.
Sto se tice tih samo kofeinskih tableta razbude me i daju fokus ali ni blizu kao sto to recimo rade reaktori.Nije stvar u dozama jer sam ih povecavao vec moguce je da ipak reaktori imaju kombinacije koje su bolje kada se ukombinuju i daju vece performanse nego sam tip kofina (mislim prvenstveno na to da me razbudi).Ali znam i dosta ljudi koji su jako zadovoljni kofeinskim tabletama i koriste ih.Naravno uvek savetujem da pazljivo idu sa dozama bez preterivanja a to savetujem i tebi pogotovu ako uzimas i reaktor uz to.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Avgust 27, 2010, 08:55:46 pre podne »

Koristio sam Natrolov običan i šumeći kofein, kao i NAT Guaranu. Osim šumećeg, koji sam nešto malo osetio, ništa drugo ne deluje. Nažalost, taj šumeći nemamo više u ponudi. Ne reagujem na kofein. Mogu da popijem veliku šolju kafe pre spavanja i bez ikakvih problema odmah da zaspim. :D

Zato i ne pijem jutarnju kafu jer bi to bila samo stvar navike, a bez ikakve koristi. :D
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #1 poslato: Avgust 27, 2010, 07:35:32 pre podne »

Ko je šta koristio od kofein tableta? Ja moram da pohvalim ovaj API-CAFFEINEX-PURE ANHYDROUS CAFFEINE. Totalno me razbudi. Dali ima ko šta još dobro da preporuči?
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 15 upita.