TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395592 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 18, 2024, 04:52:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 282 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana pitanja  (Pročitano 713248 puta)
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2039 poslato: Jul 05, 2015, 08:02:54 posle podne »

Ma znam Funta šta pričaš,ali kod mene očigledno ne može tako...
Imam lošu genetiku,brzo se gojim a sporo mršavim...sad ću morati i kod lekara ali očigledno je da imam ginekomastiju...  :( Evo danas na plaži gledam neke likove,duplo deblji od mene,ali zato ja imam grudi veće od svih njih i veće grudi od 90 % devojaka,ali šta da se radi...
Kod mene je jedino rešenje zdrava ishrana i trening i to na duge staze. Imao sam neke pauze,tipa mesec dana da ne treniram i jedem šta god ima u kući i nekad sam se debljao i do 15 kg što se jako teško posle skidalo...
Sad nešto kapiram,možda mi ti silni cheat obroci nisu ni toliko potrebni,pokušaću u skorije vreme da uradim dobru nabavku u kojoj ću pokriti sve i imaću dovljno zdrave i raznovrsne hrane i neću ni razmišljati o cheat-y....
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #2038 poslato: Jul 05, 2015, 07:51:49 posle podne »

+1

Samo treniraj jako, bice rezultata svakako, a kad zapne resavaj hranu, polako i u hodu.
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #2037 poslato: Jul 05, 2015, 07:48:06 posle podne »

Niko se ne ljuti. Mogu ja da živim životom prosečnog momka mojih godina, izlasci,alkohol,brza hrana i ostale gluposti,ali neću tako. Izdržao sam,evo skoro 4 meseca skoro pa perfektne dijete sa povremenim junk-om. Sad shvatam da nisam trebao ovo ni da pitam. Odgovor već znam. Kad mi se nešto jede,ješću, u umerenim količinama naravno....  ;)

Pa tako radi. Ovde su svi da te nauce pravilno, niko ne kaze da svi ovde rade tako kao sto daju savete. Ne moras da trazis da te neko podrzi, jednostavno uradi sta hoces. Evo ja sam vec 5 dana svako vece mrtav pijan, jedem sta stignem i pijem sve kad sam zedan... Nece niko ovo da podrzi, ali kao da je mene briga... Ali ako hoces da postignes nesto, budi pametan... Ja bih ti rekao da jedes sve i da sam na tvom mestu sa 16 godina, ako se ne varam, ne bih se ni opterecivao koje grupe kad, gde , kako, samo treniraj jako i jedi. Ja da imam 16, tako bih radio, zivi zivot... Sa 16 nisam znao ni sta he uh ni sta su proteini, hrana je bila hrana, trenirao sam fudbal i mogao sam da jedem ceo dan, a da se ne ugojim, iskoristi te godine kao i svaki tvoj vrsnjak, ne tripuj se mnogo.
« Poslednja izmena: Jul 05, 2015, 07:49:57 posle podne od strane Funtunjerović Ivan » Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2036 poslato: Jul 05, 2015, 06:54:32 posle podne »

Niko se ne ljuti. Mogu ja da živim životom prosečnog momka mojih godina, izlasci,alkohol,brza hrana i ostale gluposti,ali neću tako. Izdržao sam,evo skoro 4 meseca skoro pa perfektne dijete sa povremenim junk-om. Sad shvatam da nisam trebao ovo ni da pitam. Odgovor već znam. Kad mi se nešto jede,ješću, u umerenim količinama naravno....  ;)
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #2035 poslato: Jul 05, 2015, 06:44:55 posle podne »

Neću da otvaram novu temu zbog jednog pitanja...
Evo,u poslednje vreme mi je jako teško kontrolisati dijetu...  :( Stalno mislim na junk food i ne mogu se skoncentrisati... Hteo sam da napravim mali eksperiment koliko dugo mogu bez cheat obroka. Prvi dan je prošao nekako,i drugi takoĂ°e ali danas treći dan strašno...stalno mislim na slatkiše i pokušavam se suzdržavati,ali ne mogu,jednostavno ne mogu... ranije sam to pokušavao da rešim sa jednim cheat day-om,tada bi jeo ogromne količine junk hrane i sutradan bi se malo restartovao ali mislim da mi to sad ne bi pomoglo...šta mi predlažete?
Ako nemožeš da istraješ onda nemoj ni da se trudiš, pomiri se da nisu svi za ovaj sport i način života. Sad but true!

Kad si toliko pametan,pomiri se ti i prestani da živiš ovaj način života...  ;) Neću da se svaĂ°am ali ne moraš biti ni ovako direktan...ti kao nikad nisi imao potrebu za junk-om?  ;)

Mada nisam ja početnik i nisam od juče na ovakvom režimu ishrane... ljudi koji prate moje teme znaju da sam negde od kraja marta pa evo do danas ( i dalje ) na dijeti i skidam kg. Bilo neki cheat dana,teških trenutaka,ali sam sigurno 90 % ishrane ispoštovao i skinuo negde oko 9 kg što je skroz okej rezultat...  samo me nervira što posustajem i sve mi je teže i teže...

Inače SrĂ°ane,znam za te fazone  ;D Umem da popijem i do litru vode u minuti samo da bi smanjio želju za slatkim,takoĂ°e žvake često žvaćem jer takoĂ°e ubijaju želju za slatkišima... Moj jedini problem su u stvari samo slatkiši ( čokolade,keksovi itd...) čipsevi i ostale gluposti me ne privlače kao ni sokovi...
Nemam što da se pomirim sa ovim načinom života, kad ja ne plačem ko devojčica za nekom čokoladicom ili šta god da ti se jede. Niko ovde nije psiholog da tebi pomogne, moraš sam da prelomiš u glavi šta hoćeš i kako hoćeš.
Kako odmah znate da se ljutite kad čujete nešto što vam ne odgovara, to je strašno.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2034 poslato: Jul 05, 2015, 06:31:19 posle podne »

E da,u temi u kojoj sam tražio pomoć oko mršavljenja sam dobio mnogo odgovora tipa: mlad si,trpaj sve u sebe,uživaj u životu itd... a sad odjednom najmanji prekršaj i crveni karton...?
Nisam ovde da bih se svaĂ°ao,niti glumim Diogena,samo sam nešto pitao...  :)
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #2033 poslato: Jul 05, 2015, 06:29:29 posle podne »

Ma nije moj ... da ne kažem ;D Meni ode 1000din na dan, ladno :(

Pa, nekom ode komotno 1000 na džank...
:D
Sva sreća da nemam puno kg, pa mi nije ishrana toliko skupa...
;D
Ja sam presatao da pušim, kako bi' imao para za druge stvari...
Sve se može kad' se hoće (mora)...
;D
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2032 poslato: Jul 05, 2015, 06:27:17 posle podne »

Nisam ja tražio odgovor kakav ja hoću...  ;) Ja sam samo nešto pitao i to je to...
Neću ja polovičan uspeh niti bilo šta,samo sam tražio odgovor...
Inače,dok je bila aktuelna tema ,,Vaš današnji cheat meal'' svaki dan su stizale poruke o masovnim cheat obrocima...šta,ostali mogu a ja ne mogu? Šta sam ja svetac i ne smem da napravim najmanji prekršaj jer odma sledi - ,,polovičan uspeh''...
Nisam ovde da se svaĂ°am. Niti sam profesionalac niti planiram da idem na takmičenja-to jest realan sam u svojim mogućnostima. Samo sam nešto pitao i to je to. Shvatio sam poentu priče i okej...
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #2031 poslato: Jul 05, 2015, 06:21:07 posle podne »

A najjače je kad neko pita nešto a onda se ljuti kad ne čuje odgovor koji je očekivao. Jel očekuješ da ti neko da magičan recept kako odoleti ili da ti kaze Ma jedi nema veze? Nema toga. Svi se ovde odriču nekih zadovoljstva zarad cilja. Čuj, ne možeš bez cheat-a. Odlučiš u glavi da šta želiš i onda to i radiš, nema prevelikog kukanja. Možeš imati krizu, svi je mi imamo. Ali uvek si ti taj koji će odlučiti šta i kako dalje i koji će morati da se ugrize za jezik i da preskoči nešto što mu se svidja. Ako stvarno ne možeš da se suzdržiš od stvari koje ti ometaju napredak onda stvarno trebas da se zapitaš da li si ti za sve to. Princip je prost, kakva ti je ishrana takav ti je i napredak. Pa ako hoćeš polovičan i spor jer ne možeš svega da se odrekneš nije ni to kraj sveta.

+1

Poenta priče je, ili jesi ili nisi :)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #2030 poslato: Jul 05, 2015, 06:19:05 posle podne »

A najjače je kad neko pita nešto a onda se ljuti kad ne čuje odgovor koji je očekivao. Jel očekuješ da ti neko da magičan recept kako odoleti ili da ti kaze Ma jedi nema veze? Nema toga. Svi se ovde odriču nekih zadovoljstva zarad cilja. Čuj, ne možeš bez cheat-a. Odlučiš u glavi šta želiš i onda to i radiš, nema prevelikog kukanja. Možeš imati krizu, svi je mi imamo. Ali uvek si ti taj koji će odlučiti šta i kako dalje i koji će morati da se ugrize za jezik i da preskoči nešto što mu se svidja. Ako stvarno ne možeš da se suzdržiš od stvari koje ti ometaju napredak onda stvarno trebas da se zapitaš da li si ti za sve to. Princip je prost, kakva ti je ishrana takav ti je i napredak. Pa ako hoćeš polovičan i spor jer ne možeš svega da se odrekneš nije ni to kraj sveta. A ako hoćeš pravi uspeh, stisni mu*a i izdrži!
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #2029 poslato: Jul 05, 2015, 06:18:58 posle podne »

A što se tiče cena, džankovanje nije ništa jeftinije nego OK hrana...
:)

Ma nije moj ... da ne kažem ;D Meni ode 1000din na dan, ladno :(
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2028 poslato: Jul 05, 2015, 06:17:25 posle podne »

Ufff,alkohol...kap u životu nisam uzeo i uopšte me ne privlači...
Znam da junk nije jeftiniji nego kažem da nemam pare ni za jedno ni za drugo...  ;D
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #2027 poslato: Jul 05, 2015, 06:16:49 posle podne »

Realno. Mozda nekad izadje i skuplje :o
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #2026 poslato: Jul 05, 2015, 06:10:26 posle podne »

Pa, ne znam kako da ti pomognem, osim da ti kažem nemoj...
:D
Pre par nedelja sam imao neke svirke i nisam bio par dana kod kuće; i umesto da ponesem pun ranac alkohola, poneo sam pun ranac hrane...
;D
A što se tiče cena, džankovanje nije ništa jeftinije nego OK hrana...
:)
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2025 poslato: Jul 05, 2015, 06:02:10 posle podne »

Trenutno nemam para ni za zdravu hranu,a ne za junk food...  ;D
Mislio sam da par dana malo oladim od svega,jedem sve što stignem i malo se napunim pa opet ispočetka. Naravno,neću se tih dana baš prežderavati ali ću malo sebi dati oduška...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 282 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 14 upita.