TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 06, 2024, 03:00:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal Cut - ishrana  (Pročitano 6561 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #31 poslato: Decembar 09, 2011, 12:47:11 posle podne »

...cak bolja opcija od toga su i pojedini zacini za piletinu .

Ima tu sad odličnih kombinacija sa gotovim miksevima začina... samo treba ipak obratiti pažnju na ukupan unos Na tj ne preterivati sa soljenjem
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #30 poslato: Decembar 08, 2011, 05:50:33 posle podne »

Koliko soli onda otprilike da ubacim na dnevnom nivou? I da li pod "so" podrazumevash i zachin c?

pozdrav i hvala!

Recimo da ti je sa zacinom C malo ukusnije..bar meni ja obavezno njega koristim za sve...

I ja vishe koristim zachin C, upravo zbog ukusa :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #29 poslato: Decembar 08, 2011, 04:10:05 posle podne »

...cak bolja opcija od toga su i pojedini zacini za piletinu .
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #28 poslato: Decembar 08, 2011, 04:08:24 posle podne »

Koliko soli onda otprilike da ubacim na dnevnom nivou? I da li pod "so" podrazumevash i zachin c?

pozdrav i hvala!

Recimo da ti je sa zacinom C malo ukusnije..bar meni ja obavezno njega koristim za sve...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #27 poslato: Decembar 03, 2011, 07:26:33 posle podne »

Vazhi Marko, hvala za info! :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #26 poslato: Decembar 03, 2011, 07:16:36 posle podne »

Svaki proteinski obrok mozes da solis ili sa zacinom C,u granicama normale.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #25 poslato: Decembar 03, 2011, 11:33:33 pre podne »

Koliko soli onda otprilike da ubacim na dnevnom nivou? I da li pod "so" podrazumevash i zachin c?

pozdrav i hvala!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #24 poslato: Decembar 03, 2011, 10:36:10 pre podne »

Slobodno ubaci so jer si na niskom unosu hidrata,potreban ti je Na narocito kada si na dijeti.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #23 poslato: Decembar 02, 2011, 11:26:04 posle podne »

Mnogo si se zaleteo za Animal...

Nisi ga trebao uzeti dok nisi 100% sredio ishranu...

Ja ga sada pijem, ali sam se spremao jedno 5-6 meseci za njega... Ne unosim ugljene hidrate uopshte osim to neshto malo preko povrca i jedne vocke ujutru u 9... Chak sam i ovsene stavio na pauzu...

Proteine jedem u bolesnim kolichinama + Nitro gold protein + amino5600 + bcaa + Dialy formula...

Ajde, ako si vec krenuo da pijesh animal, rokaj samo po proteinima i ugljene hidrate svedi na minimum, ako i hocesh neshto, neka ti bude samo u prvom obroku (to ti je moj savet)...

Ja tako radim i da kucnem u drvo extra mi ide sa animalom, mada, ja svako jutro kardio, popodne tegovi, jako jako pazim na ishranu (od mesa samo oslic i belo meso na vodi bez soli bez ichega), povrce u bolesno velikim kolichinama jedem i gledam da jedem bar 6 puta na dan.

Jako je teshko to shto ti zhelish sa obzirom da ti ishrana nije bash najbolje sredjena i ne koristish nishta od suplemenata, a trebalo bi da znash da je to hardcore sagorevach.

Ne znam shta ti je cilj, ali svakako kao shto ti je Marko rekao, chuvaj se od katabolizma shto je vishe moguce. Tu negde pre spavanja ako vec ne pijesh nishta baziraj se na proteinskom obroku...

poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #22 poslato: Decembar 02, 2011, 10:39:26 posle podne »

Go hard or go home ;D ;D ;D

Mozete li mi reci tacno kad i sta da jedem jer sam se zbunio malo sad?
Uzmite u obzir da ocekujem bolje rezultate i da sam spreman da se odricem zbog njih.

Da li nedeljom mogu da jedem sta hocu i da li mogu da izbacim kofein iz procije(ne bih da budem hiperaktivan kad ne treniram)?
Ako ima neko drugo dejstvo osim davanja energije, mislim ako igra neku drugu bitniju ulogu - onda ga necu izbacivati

Greskom sam editovao tudji post
PROTEINI- Riba,belanca,junetina,piletina,curetina...UH-voce,ovsene,pirinac,krompir...VLAKNA-povrce...MASTI-omega 3(suplement),sirovi bademi,lesnici i orasi.Mleko,Jogurt i sir imaju i masti i proteine i uh,ali vodi racuna kad ih jedes i koliko.Ovo su ti otprilike namirnice koje su pozeljne u ishrani,kolicne sam odredi prema zelji i cilju.
Sačuvana
bakicdj
Gost
« Odgovor #21 poslato: Decembar 02, 2011, 08:47:21 posle podne »

Go hard or go home ;D ;D ;D

Mozete li mi reci tacno kad i sta da jedem jer sam se zbunio malo sad?
Uzmite u obzir da ocekujem bolje rezultate i da sam spreman da se odricem zbog njih.

Da li nedeljom mogu da jedem sta hocu i da li mogu da izbacim kofein iz procije(ne bih da budem hiperaktivan kad ne treniram)?
Ako ima neko drugo dejstvo osim davanja energije, mislim ako igra neku drugu bitniju ulogu - onda ga necu izbacivati

Greskom sam editovao tudji post
« Poslednja izmena: Decembar 02, 2011, 08:49:44 posle podne od strane bakicdj » Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #20 poslato: Decembar 02, 2011, 07:13:19 posle podne »

Nije mi jasno zašto i izbacio voće, a posebno mi nije jasno zašto unosiš povrće samo posle treninga
Nikome nije jasno :)
mozda je fora sve ili nista, go hard or go home itd

@MightyMO Pogledacu :)
« Poslednja izmena: Decembar 02, 2011, 08:48:41 posle podne od strane bakicdj » Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Decembar 02, 2011, 06:37:54 posle podne »

Upravo je otisla prva kesica :)
Za dorucak sam danas jeo ovsene u blenderu i ubacio sam kuvana belnaca - mnogo je smrdelo ali sam progutao nekako. Jescu tunu, pirinac i belanca(ali nikako u blenderu) ujutru sa ovsenim. Voce sam skroz izbacio, a povrce jedem samo posle treninga.

Javicu se sa rezultatima

Svima hvala jos jednom!

ima i kreativnijih načina da pojedeš ovsene i belanca :) pisali smo dosta o tome na forumu....   da se ne mučiš sa gutanjem hrane :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #18 poslato: Decembar 02, 2011, 06:10:35 posle podne »

Nije mi jasno zašto i izbacio voće, a posebno mi nije jasno zašto unosiš povrće samo posle treninga
Sačuvana
bakicdj
Gost
« Odgovor #17 poslato: Decembar 01, 2011, 11:19:01 pre podne »

Upravo je otisla prva kesica :)
Za dorucak sam danas jeo ovsene u blenderu i ubacio sam kuvana belnaca - mnogo je smrdelo ali sam progutao nekako. Jescu tunu, pirinac i belanca(ali nikako u blenderu) ujutru sa ovsenim. Voce sam skroz izbacio, a povrce jedem samo posle treninga.

Javicu se sa rezultatima

Svima hvala jos jednom!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.