TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395352 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 05, 2024, 08:48:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koje Aminokiseline?  (Pročitano 58369 puta)
yostra
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


Rome wasn't built in a day!!!

« Odgovor #88 poslato: Februar 22, 2014, 08:51:01 posle podne »

BCAA ili glutamin? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #87 poslato: Novembar 12, 2013, 08:56:25 pre podne »

SNI su još i meĂ°u boljim što se tiče ukusa :)

Za one kojima je stalo do ukusa, inače u pitanju je vrhunski proizvod ali malo skuplji, to je Scivation Xtend

Sadrži glutamin, bcaa i citrulin malat - jako lepo osvežava u toku i posle treninga a ukus je sjajan!

Zaista ko ne može ili ne želi da podnese taj gorak ukus bcaa xtend je odlična stvar


Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #86 poslato: Novembar 12, 2013, 08:54:02 pre podne »

Da, tako ostaje "BCAA zadah", ali ništa što pasta za zube ne može rešiti. :)
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #85 poslato: Novembar 11, 2013, 09:15:52 posle podne »

Samo pazi da se ne zagrcneš tako. Dva puta mi se desilo (jednom sa bcaa, drugi put sa Leucinom), dušu sam ispustio dok sam se povratio od kašlja i suza. :D
Pazim, pazim, hahah :D
Danas sam uradio tako i mnogo je lakse, ali odvratan miris ostaje u ustima :S
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #84 poslato: Novembar 10, 2013, 02:48:25 posle podne »

Samo pazi da se ne zagrcneš tako. Dva puta mi se desilo (jednom sa bcaa, drugi put sa Leucinom), dušu sam ispustio dok sam se povratio od kašlja i suza. :D
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #83 poslato: Novembar 10, 2013, 09:56:18 pre podne »

Ako ti je lakse , a jeste , uzmi kafenu kasiku BCAA i gurni u usta i zalij vodom ili jos bolje sokom , tako neces osetiti nista a i ne moras da se mucis da rastvaras po pola sata u vodi i da ti opet ostane pola na casi .... Samo pazi na disanje tj nemoj da udahnes dok stavljas kasiku , inace ima da se zagrcnes :D
Moracu tako... hvala bogu pa ovaj glutamin nema ukus ni miris :D
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #82 poslato: Novembar 09, 2013, 04:22:36 posle podne »

Ako ti je lakse , a jeste , uzmi kafenu kasiku BCAA i gurni u usta i zalij vodom ili jos bolje sokom , tako neces osetiti nista a i ne moras da se mucis da rastvaras po pola sata u vodi i da ti opet ostane pola na casi .... Samo pazi na disanje tj nemoj da udahnes dok stavljas kasiku , inace ima da se zagrcnes :D
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #81 poslato: Novembar 09, 2013, 02:32:59 posle podne »

Pa ljudi dal' je moguce da su ovoliko odvratne ove SNI BCAA blast   :o
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #80 poslato: Novembar 08, 2013, 02:13:48 posle podne »

Ovako posto radim od 7 do 15:00, odmah ujutru popijem caj zatim  za dorucak pojedem pola case ovsenih pahuljica, malo kikirikija, ili badema  sa casom jogurta, nekad odmah rano ujutru uzmem whey protein, ili pojedem dva tosta sa nekim namazom,  zatim uzina uglavnom je neko voce ili opet kikiriki ili badem, a nekad i one vitanova cokoladice, rucak uglavnom sta keva spremi, ima tu svega i nejedem beli hleb, pred trening, popijem kafu,zatim   kreatin ili whey, u toku treninga bcaa i vodu barem litar,posle treninga obavezno whey i kreatin i dekstrozu i dodam nekad amino opet, jelo posle treninga je uglavnom samo pilece meso, jaja ili tunjevina sa povrcem bez ugljenih hidrata, a nekad je to i pica ili palacinka ili opet od rucka sta ostane jer mi bude muka od prethodno navedenog. Uvece pred spavanje popijem casu jogurta sa 1%mm, casu vode ili uopste ne uzimam nista.

što se tiče doručka, jesi probao whey zajedno sa ovsenim? mnogi sa foruma kombinuju tako... tost sa namazom, probaj da napraviš sam namaz od npr tunjevine i ella sira, ili tunjevine sa jajima  i začinima - mnogo bolje nego neki masni kupovni namaz a imaš i proteina...
čokoladice izbegavaj, jesu to zdravije varijante nego obične čokoladice ali orašasti plodovi ili neko voće je bolje, po mom mišljenju.
Ručak je vrlo diskutabilan :) gledaj da to bude neko manje masno meso, sa salatom obavezno i prilog uz to menjaj - nekad krompir, nekad pirinač, nekad grašak i dr... 
pica, palačinka - to možeš jednom u nedelju dana, ne redovno...

ovo su samo okvirne smernice, ovako na prvi pogled :)

javljaj kako ide... 
Sačuvana
ivaigi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #79 poslato: Novembar 08, 2013, 11:31:10 pre podne »

Ovako posto radim od 7 do 15:00, odmah ujutru popijem caj zatim  za dorucak pojedem pola case ovsenih pahuljica, malo kikirikija, ili badema  sa casom jogurta, nekad odmah rano ujutru uzmem whey protein, ili pojedem dva tosta sa nekim namazom,  zatim uzina uglavnom je neko voce ili opet kikiriki ili badem, a nekad i one vitanova cokoladice, rucak uglavnom sta keva spremi, ima tu svega i nejedem beli hleb, pred trening, popijem kafu,zatim   kreatin ili whey, u toku treninga bcaa i vodu barem litar,posle treninga obavezno whey i kreatin i dekstrozu i dodam nekad amino opet, jelo posle treninga je uglavnom samo pilece meso, jaja ili tunjevina sa povrcem bez ugljenih hidrata, a nekad je to i pica ili palacinka ili opet od rucka sta ostane jer mi bude muka od prethodno navedenog. Uvece pred spavanje popijem casu jogurta sa 1%mm, casu vode ili uopste ne uzimam nista.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #78 poslato: Novembar 08, 2013, 10:27:56 pre podne »

Dakle, želiš da smršaš ali uglavnom jedeš ono što mama spremi? Hmmm.... Pre nego što bih te obeshrabio da će to teško ići, ipak nam reci šta je to što je najčešće na meniju, kako bismo videli da li je moguće da ostvariš svoje ciljeve i kakve eventualne izmene da praviš. :) U suprotnom, suplementacija neće baš puno pomoći.
Sačuvana
ivaigi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #77 poslato: Novembar 08, 2013, 10:19:10 pre podne »

Trenutni ciljevi su mi da  skinem  salo oko struka, tj gornjeg dela tela , ali tu kevina kuhinja kvari sve:) uzeo sam skoro mutant whey, imam kreatin monohidrat i planiram da uzmem glutamin..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #76 poslato: Novembar 08, 2013, 10:09:10 pre podne »

Za tokom treninga ti dobro doĂ°u tečne, kao na primer Dymatize Super Amino 23.000. Sada su i na akcijskoj ceni, pa prilično povoljno izaĂ°u. :) http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Te%C4%8Dne-aminokiseline/DY354-Liquid-Super-Amino-23.000.html

Da li imaš još nešto od suplementacije i kakvi su ti ciljevi?
Sačuvana
ivaigi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #75 poslato: Novembar 08, 2013, 09:59:43 pre podne »

Koristio sam amino x  do skoro i sad mi treba nove, koje mi preporucujete? uglavnom ih pijem tokom treninga
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #74 poslato: Novembar 07, 2013, 08:40:51 posle podne »

MO, to troje koristim vec 2 meseca i nema ni traga nekoj bolesti.. :D Obnavljam to isto.. :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 14 upita.