TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395504 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 12, 2024, 11:52:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MOJA ISHRANA ZA MASU..  (Pročitano 31592 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #47 poslato: Septembar 22, 2014, 09:23:55 pre podne »

Eto Twin je jedini mozda koji kapira moje postove, negacijom, obrnutom psihologijom i sarkazmom svi zajedno do cilja, to se tako radi :) Ne mozemo mu reci, to Peki ako si stao razumemo, nego po potiljku da stane ponovo na noge i gura gvozdje
Sto se tice teskih prica, bolje da ne krecemo o tome, ima da lijemo suze danima :) a ovo nije mesto za to, ovo je bb forum, i uvek moramo ici napred bez obzira sta se desava oko nas. Nikom od nas nije lako, ali svoja muka je uvek najteza
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2014, 09:25:30 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #46 poslato: Septembar 22, 2014, 07:07:00 pre podne »

Peki tebe PeĂ°oni gleda da motiviše obrnutom psihologijom, nije mislio ništa loše. Svako od nas ima svoju tešku priču koju ovde naravno neće i ne treba da iznese. Guraj samo kada budeš mogao nazad u gym.
Archix...da si unosio isti broj kalorija kao i kada si se prejedao, ali iz pravih izvora, imao bi bolji napredak nego kada si se prejedao svega, veruj mi.
Sačuvana
archix
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #45 poslato: Septembar 21, 2014, 10:45:58 posle podne »

Ja sam ipak za quantity over quality (naravno bolje bi bilo oba) jer sam i sam mršav i najbolji napredak sam imao u periodima kad sam se prejedao. Naravno, i dalje se trudim da to bude što više kvaliteta, ali tu i tamo ne pazim tokom celog dana pa ubacim neku pitu il' nešto da pojačam kalorije. Kad sam merio u gram, nikad napretka nije bilo, osim ako je cilj bio sečenje. :) Ovako, gledaj da bude čisto i jedi koliko stane u tebe. :D
Sačuvana
"Bite off more than you can chew, then chew it. Plan more than you can do, then do it."
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #44 poslato: Septembar 19, 2014, 08:32:38 posle podne »

Bio sam i u takvim situacijama,znam kako je. Razumem te poptuno. Optimista si kao i ja  :)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #43 poslato: Septembar 19, 2014, 08:21:02 posle podne »

Ja već 3 meseca treniram po 1x nedlejno nekad skupim para i za dva treninga,plaćam po treningu jer ne mogu da skupim za mesečnu članarinu.Ali proći će i ovaj period najbitnije je da se izdrži.Naravno smanjeni broj treninga se ogleda i na formu,smanjila se snaga i kilaža ali ja na to gledam sa vedrije strane.Kao neki odmor nakon kog ću biti svežiji i spremniji da opet krenem sa jakim treninzima 4x nedeljno.
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #42 poslato: Septembar 19, 2014, 08:10:22 posle podne »

Mi studenti smo uvek u najgoroj situaciji ,nadam se da će se tvoja srediti i da ćeš se vratiti treninzima u teretani ;)

Hoce,iskreno se nadam, znam.. Hvala Dule puno :)
Najgora forma je studentska forma...u svemu vas ja razumem...ali ipak, možeo da uštedimo na nekim stvarima...najlakše je odustati i predati se, naći izgovor...nema para, nemam vremena, učim...ako nečemu zaista pripadate, imate jasan cilj, "viziju uspeha", istrajaćete " u inat svima uprkos svemu"...( ne prebacujem nikome, govorim uopšteno)

Zato i uvek kažem...ŠTA DOLAZI PRE KOREKCIJE ISHRANE, TRENINGA I SUPLEMENTACIJE???

MOTIVACIJA!!!

Znam šta želim, umem to da ostvarim, uspeću...mislim da je Dušan Miletić pravi primer za tako nešto!

Inače, ako je situacija loša porodično ili na bilo koji drugi način..."sunce se ponovo raĂ°a", "sve u životu proĂ°e i dobor i loše"...okreneš se i kažeš "ill be back"...dakle, bitno je da ćeš se vratiti...

Za sve što ti treba po pitanju saveta i sl. članovi "Pansport tima" su uvek tu...


Sve razumem Slavisa opusteno,nisam lik koji odustaje. Idem do kraja,probijam granice ali eto svako ima problema u zivotu,niko nije savrsen naravno.
Hvala puno na ovako dobrom textu, i recima :)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #41 poslato: Septembar 19, 2014, 08:04:27 posle podne »

Najgora forma je studentska forma...u svemu vas ja razumem...ali ipak, možeo da uštedimo na nekim stvarima...najlakše je odustati i predati se, naći izgovor...nema para, nemam vremena, učim...ako nečemu zaista pripadate, imate jasan cilj, "viziju uspeha", istrajaćete " u inat svima uprkos svemu"...( ne prebacujem nikome, govorim uopšteno)

Zato i uvek kažem...ŠTA DOLAZI PRE KOREKCIJE ISHRANE, TRENINGA I SUPLEMENTACIJE???

MOTIVACIJA!!!

Znam šta želim, umem to da ostvarim, uspeću...mislim da je Dušan Miletić pravi primer za tako nešto!

Inače, ako je situacija loša porodično ili na bilo koji drugi način..."sunce se ponovo raĂ°a", "sve u životu proĂ°e i dobor i loše"...okreneš se i kažeš "ill be back"...dakle, bitno je da ćeš se vratiti...

Za sve što ti treba po pitanju saveta i sl. članovi "Pansport tima" su uvek tu...

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #40 poslato: Septembar 19, 2014, 07:52:44 posle podne »

Mi studenti smo uvek u najgoroj situaciji ,nadam se da će se tvoja srediti i da ćeš se vratiti treninzima u teretani ;)
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #39 poslato: Septembar 19, 2014, 07:44:04 posle podne »

Batalio sam zbog nekih poteskoca,vraticu se cim se sve sredi,naravno da necu odustati. Ne znas me uopste da bi sudio o meni.
Sto se tice para,ne kazem da se "kupa" bilo ko od nas..ne znas u kakvoj sam situaciji,tako da cuti,mnogo pamteujes. Izvini sto ovo govorim,stariji se od mene, imam veliki respect prema tebi,al jbg.  ;)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #38 poslato: Septembar 19, 2014, 07:38:28 posle podne »

Znao sam da ces bataliti gym kad tad, nisi ti za to :)
Elem, da , mi svi se kupamo u parama :D
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #37 poslato: Septembar 19, 2014, 07:37:03 posle podne »

Peki kolko vidim i dalje slabo jede :) ah zasto druze moj, zasto nam to radis :D
Student Pedjoni, nema se para, batalio sad gym, treniram kosarku ovamo.. :)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #36 poslato: Septembar 19, 2014, 07:29:33 posle podne »

Peki kolko vidim i dalje slabo jede :) ah zasto druze moj, zasto nam to radis :D
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #35 poslato: Septembar 19, 2014, 07:17:58 posle podne »

A dobro, svakako se razumelo šta sam hteo da kažem. :)
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #34 poslato: Septembar 19, 2014, 12:21:23 posle podne »

U pravu si Slavisa.
Quality over quantity.  :)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #33 poslato: Septembar 19, 2014, 12:13:24 posle podne »

Hahahahaha...da, da...ni ja nisam obratio paznju...Peki i MrPeki96....

Ali poenta price je ista..."kvalitet nema cenu"...  ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 13 upita.