TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395530 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: TimothyPlopy

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 12:19:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dyma Burn Extreme za devojke  (Pročitano 2449 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #8 poslato: Mart 20, 2014, 08:15:04 pre podne »

Tebi je odlična ishrana,osim vremenske ustaljenosti :) I da,protein bi ti mnogo pomogao u ishrani,i u skidanju kila takoĂ°e. I trening ti je jako bitan,moraš se njemu posvetiti da bi bilo efekta,tj. da bi došla do željenog cilja. Moraš se organizovati  :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Mart 19, 2014, 06:16:12 posle podne »

taj sagorevac nije u nasoj ponudi. Ali svejedno, da imam neke informacije pouzdane o njemu podelila bih ih ovde.

Svakako bih ti savetovala da kreneš sa nekim blažim sagorevačem, pogotovo jer i uveče trčiš, ne treba ti jaka doza kofeina kao što je uglavnom slučaj sa svim kompleksnijim sagorevačima.  Npr tečni L-karnitin Dymatize-ov, Biotech L-carnitine chrome ili ako preferiraš kapsule Scitec Carni - X.

Kod tebe je ishrana glavni problem jer ne stigneš da se hraniš pravilno, trudiš se što je bitno svakako, zato sam ti i savetovala protein jer je brzo i praktično rešenje, ali bez suvišnih masti i ugljenih hidrata, takoĂ°e je ukus super.
Sačuvana
Jekica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #6 poslato: Mart 19, 2014, 05:45:38 posle podne »

Iskreno nisam,samo za ovo . Na forumu nisam nasla nista o Olimp Thermo Speed Extreme ? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Mart 19, 2014, 05:23:43 posle podne »

Da li si možda razmišljala o uzimanju nekog proteina?  Proteinski šejk bi ti bila isto dobra opcija izmeĂ°u obroka, npr čist whey protein sa dodatkom badema ili lešnika.... to može biti vrlo lep obrok koji će te i zasititi bar neko vreme.

Mislim da bi ti to bilo sada pametnije od sagorevača. Možda samo L-karnitin pre trčanja, biće dovoljno za početak... moje mišljenje.
Sačuvana
Jekica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #4 poslato: Mart 19, 2014, 05:16:00 posle podne »

Ujutro kada ustanem musli sa mlekom . Onda do rucka koji zavisi od predavanja ili bude oko 1 ili oko pola 3 , pojedem vocku ili kikiriki (saku kikirikija)
Za rucak supa neko meso(zavisi od toga sta bude u menzi,trudim se da uzimam ribu ili belo meso kada ima) uz to krompir bareni ili pirinac i sos crveni ili kukuruz . Izmedju rucka i vecere nekad pojedem vocku nekada nista zavisi .. vecera je oko 6 pola 7,gde jedem slicno kao i rucak samo bez supe . Na trcanje idem oko 8 9 , i posle ako bas budem gladna posle treninga pojedem manju sardinu sa sirom . U ostalom i pesacim dosta do faksa i nazad . :/
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #3 poslato: Mart 19, 2014, 01:48:50 posle podne »

Ajde prvo da rešimo taj problem sa ishranom :) Jer ukoliko nemaš pravilnu ishranu i ukoliko ne radiš dobre kardio treninge, sagorevač neće imati efekta. Kako ti trenutno izgleda ishrana?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Mart 19, 2014, 12:31:32 posle podne »

Ako ti je to prvi sagorevac,mozes i neki malo slabiji uzeti. Dyma Burn je styvarno dobar,ali sagorevac treba kombinovati sa kardio treningom i regulisanom ishranom. Kao sto sam rekao, Dyma burn jako dobar.
Sačuvana
Jekica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2014, 11:53:33 pre podne »

Pozdrav svima  ;) Zanimalo bi me da mi kazete za Dyma Burn Extreme , koliko je to dobro za devojke ?

Imam visak kilograma, htela bih da ih se 'resim' . Visoka sam 173cm , 74kg imam . Fizicka aktivnost mi je onak , studiram , pa ne stizem previse , ali svaki dan , (mozda jednom nedeljeno ne, a to je ako idem kuci pa mi je dug put) trcim oko 4 do 5 km , i radim vezbice za oblikovanje (pocela pre mesec dana) , ishrana je malo problem jel sam nekada po ceo dan na faksu i ne znam kako da se organizujem sa hranom :/
Htela bih da probam sa jednim od sagorevaca , ali nzm kojim , cula sam i za Olimp Thermo Speed Extreme , ali na forumu ne pise nista o njemu , pa ako bi i o njemu mogli da napisete nesto . Zahvaljujem unapred  :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 14 upita.