TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395433 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 12:08:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko proteina.HITNO  (Pročitano 53295 puta)
ivan333
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91


« Odgovor #193 poslato: Januar 17, 2014, 09:50:03 pre podne »

sipao sam kreatin u casu mlake vode,mesao sam oko 15-20 minuta i nije se razmutio,da li sam nesto pogresno uradio ili?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #192 poslato: Januar 16, 2014, 08:17:36 posle podne »

Retencija intracelularne tecnosti je pozeljna i potrebna ,koliko ces unositi UH zavisi od tvojih svakodnevnih potreba,inteziteta treninga ,bazalnog metabolizma.izbegavaj proste secere u kombinaciji sa biljnim mastima i preteran unos natrijuma.
Sačuvana
INKed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #191 poslato: Januar 15, 2014, 09:11:08 posle podne »

vazi probacu... voda nije problem kod mene, ja sam od uvek po tom pitanju dobar, stalno pijem vodu, i dosta je unosim dnevno.
e da jos ovo sam samo hteo da pitam u vezi mono-a, na koje 'lose' hidrate najvise da pazim kako bih sto manje navuko vodu? (mada i to sto kazes svi smo razliciti, svakog drugacije radi) ali ono, opreza radi.
« Poslednja izmena: Januar 15, 2014, 09:13:52 posle podne od strane INKed » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #190 poslato: Januar 15, 2014, 08:51:18 posle podne »

Svi smo mi različiti,moraš na sebi da probaš pa da vidiš kako će delovati.Ja kao što rekoh baš slabo osetim kreatin dok neki drugari dobiju par kilograma i baš osete dobitak što se tiče snage,a kod mene ništa.Ja ti predlažem da probaš 5g pre i 5g posle treninga,pij malo više vode nego obično onoliko koliko ti prija  ne moraš da preteruješ da se nalivaš na silu.Pa ne znam kako stručno da ti objasnim samo ih treniraj, nemoraš čučanj ako nećeš ali radi prednji -zadnji šut i iskorak.Ja sam ranije imao isto mali procenat masti i gore sam bio "izrezan" a noge kao balvan (u mom slučaju grančica :D) samo ravne čak su i izgledale nekako masno ne znam kako da ti opišem.Od kad sam krenuo da radim čučanj i to kečeve sa velikim kilažama zbog pl obim je ostao isti kao ranije (možda su 2-3cm veće) ali mi noge izgledaju mnogo mnogo drugacije.
Sačuvana
INKed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #189 poslato: Januar 15, 2014, 08:35:08 posle podne »

pa u sustini posto svakodnevno treniram stoni, i posle teretane trcim, mislim da mi je to dovoljno... kako mi predlazes onda da radim noge cisto zbog oblikovanja? (sorry za off) pa nista da cepnem ja mono 5gr posle treninga sa wheyom pa sta bude :D e da, jel ima nesto u tome ako se bas preteruje sa vodom dok se uzima mono, da se vise nadujes?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #188 poslato: Januar 15, 2014, 07:49:59 posle podne »

Ne bi trebalo,mene na primer uopste ne naduje kreatin.Ako već imaš debele butine zar ne bi  bilo lepo da ih malo oblikuješ,ne mora da znači da ćeš dobiti na obimu  :)
Ja i dalje imam tanke noge (obim oko 50cm) a opet imam problem sa farmericama jer imam jako uzak struk,baš gadan problem...
Sačuvana
INKed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #187 poslato: Januar 15, 2014, 07:40:01 posle podne »

kad kazem jake, nisam mislio na to koju tezinu mogu da izbacim, nego na velicinu butine, koja nije u masti i salu, nije ni savrsena, daleko od toga, naravno, samo verovatno zbog genetike, imam da kazem debele noge, pa me je strah zbog farmerica u odnosu na moju visinu... zato sam i pitao ovo ispod...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #186 poslato: Januar 15, 2014, 06:55:24 posle podne »

Jake noge ? Probaj da radiš čučanj pa javi koliko su jake :) To o čemu ti pričaš slušam već pet godina od 80% ljudi koji treniraju i koje viđam u teretani,a jedino sto oni imaju su masne debele noge koje ni na sta ne liče nego eto tu se nakupilo salo ili su u zabludi da imaju jake i velike noge od fudbala ili ko zna čega jer nikad nisu videli sta znače "jake noge".Zato nemoj da tražiš izgovore nego treniraj celo telo  :D.I ja sam isto preskakao noge jer "imam ja dobre noge a i preko farmerica se ni ne primete,obučem gore tesnu majicu i sve je full ".I tako prođe više od 4 godina i kad na takmičenju u bench presu obučem biciklistički šorc i vidim zapravo kako stoje stvari i kako to užasno izgleda ...
Sačuvana
ivan333
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91


« Odgovor #185 poslato: Januar 15, 2014, 05:04:03 posle podne »

Zaboravi na to 'treniram dugo imam jake noge' i ja treniram fudbal preko 10 godina pa opet nije to,to. izdvoj malo vremena i za noge. Ti to mislis da imas ok noge ustvari nije bas to,to kao kad ih dobijes u teretani.
Sačuvana
INKed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #184 poslato: Januar 15, 2014, 02:38:33 posle podne »

@Miletić Dušan kao sto uglavnom to biva, iz finansijskih razloga, odlucio sam da mi primarni sups bude whey, pa sam eventualno mislio da kombinujem sa mono, cisto malo da mi da snage, inace da imam bolji budzet naravno da bi iso kre...
e da, posto sam ja skinuo dosta viska kg-a, oko 25, i posto treniram stoni tenis 8god, noge su ostale 'jake' nemam ono sto kazu chiken legs, pa u teretani i ne radim noge, pa me zanim jel nece mono da mi 'naduje' noge i stomak?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #183 poslato: Januar 15, 2014, 01:36:48 posle podne »

Imas na ovom forumu to objasnjeno tacno 274. puta.
Ako radis punjenje,5 dana po 2o grama dnevno,4x5 grama u toku dana.
Posle na odrzavanju uzimas 5 gr. posle treninga.
Ako neces punjenje,mozes da uzimas 5 gr. posle treninga sa dekstrozom i vodom,ili 5gr. pre i 5 gr. posle treninga.
Sačuvana
ivan333
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91


« Odgovor #182 poslato: Januar 15, 2014, 01:09:43 posle podne »

Recimo da mi objasne kako se pije.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #181 poslato: Januar 15, 2014, 01:06:54 posle podne »

Ne znam sta ocekujes sad da ti neko kaze...??  ???
Sačuvana
ivan333
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91


« Odgovor #180 poslato: Januar 15, 2014, 01:03:25 posle podne »

Pozdrav evo mene opet,ipak sam narucio dymatize monohidrat,cisto da vidim kako ce da deluje a kasnije cu uzeti kre alkalin. sta kazete na to?
sad jos jedno pitanje..ako mozete da mi objasnite kako da pijem kreatin i koliko vode da unesem? i da li moze biti nekih posledica za nekoliko godina od kreatina sto navlaci vodu?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #179 poslato: Januar 15, 2014, 08:25:09 pre podne »

A zašto se onda ne odlučiš za kre-alkalyn? On ti ne navlači vodu uopšte i 10 puta je jači od monohidrata. Mislim da je i na akciji trenutno :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 14 upita.