TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395483 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 11, 2024, 08:45:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Savet za ishranu  (Pročitano 3807 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Februar 09, 2013, 04:20:41 posle podne »

Hm, pokusacu neko meso da ubacim sa pirincem :) Inace imam jos jedno pitanje vezano za Testenine(Makarone) jesu li dobre, mislim na nutritivnu vrednost posto nikako nema one tablice na kesici, pa ako neko zna .... :)

Pa sta znam, mogu da prodju ponekad,ja licno ih ne volim, idem klasika pirinac,krompir,integralni hleb,ovsene,a kad sam na defku samo pirinac i ovsene..mada sve zavisi od coveka do coveka,ako su ti ok,konzumiraj ih.
Sačuvana
Apex Predator
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


Rage

« Odgovor #5 poslato: Februar 09, 2013, 02:37:35 posle podne »

Hm, pokusacu neko meso da ubacim sa pirincem :) Inace imam jos jedno pitanje vezano za Testenine(Makarone) jesu li dobre, mislim na nutritivnu vrednost posto nikako nema one tablice na kesici, pa ako neko zna .... :)
Sačuvana
asasa
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Februar 09, 2013, 12:02:42 pre podne »

Korektan jelovnik,samo mi nije jasno zasto ides blanko pirinac pred trening ? Potrebno je i malo proteina da imas u rezervama kada odes na trening,da se telo snabdeva u toku treninga. Ubaci tu neko parche mesa ako si u mogucnosti naravno.

Sto se tice ostalog,imas ti korektan unos proteina za napredak..e sad sa hidratima videces vremenom kako napredujes,ali i to mi se cini ok , ali slobodno ako si ektomorf mozes i hidrate u zadnjem obroku (ali da to ne bude preobimno) I ako ti hidrati ne smetaju pred spavanje.

« Poslednja izmena: Februar 09, 2013, 12:09:45 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Apex Predator
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


Rage

« Odgovor #3 poslato: Februar 08, 2013, 10:34:18 posle podne »

Hvala na odgovoru. :)
Sačuvana
asasa
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: Februar 08, 2013, 12:03:24 pre podne »

Srednja skola i problemi sa kintom.... vidi ako moze u 16h pored pirinca neko meso ili jaja (cela) i svako voce posle obroka je glupost (varenje). Voce moze kao uzina ili 30 minuta pre obroka.

EDIT: I nemoj da se opterecujes sa X grama proteina po obroku. To je ogromna glupost i ne vodi nicemu.
« Poslednja izmena: Februar 08, 2013, 12:05:04 pre podne od strane Nikola90 » Sačuvana
Apex Predator
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


Rage

« Odgovor #1 poslato: Februar 07, 2013, 11:30:33 posle podne »

Pozdrav novi sam na forumu imam 16god visok sam 183,5 cm ima 75 kg idem vec 3-4 meseca u teretanu i kreiro sam  plan za ishranu u skladu sa fin. mogucnostima pa cu ga napisati a vi ako mozete da mi napisete sta bi trebalo da ubaci i izbacim iz ishrane

7:00 - 2-3 case mleka uz 1-2 kriske razanog hleba (cisto da zavaram glad do v. odmora)

9:00 Piletina150 gr +zelena salata

12:30-13:00 (Grasak, pasulj, spanac, junece snicla) svaki dan drugo posle toga pojedem npr 2-3 jabuke

16h - oko 100 gr kuvanog Pirinca

17h- teretana

oko 19h-  6 przenih jaja 4 zumanceta i 6 belanaca ili kuvani krompir pire bez icega ponekad i Testenine( Makarone, isto kuvane)

22-23h Mlevena Tunjevina 170 gr i salata

Dnevno popijem 1l mleka i od 1- 2l vode kao i 3-4 jabuke ili neko drugo voce pojedem oko 300-400 gr razanog hleba (Ne pijem , ne pusim ne konzumiram slatkise.. slatko ne jedem od kad sam krenuo od teretanu. :)

Da cujem vase misljenje unapred hvala :)

Sačuvana
asasa
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.136 sekundi sa 14 upita.