TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395504 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 12, 2024, 08:46:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 27 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Robert - PANSPORT TEAM  (Pročitano 75884 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #390 poslato: Februar 26, 2017, 10:44:38 posle podne »

Hehe, na prvoj slici kao Brus Li :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #389 poslato: Februar 26, 2017, 10:37:35 posle podne »

Dule me podsetio da bih mogao da okačim fotku moje višegodišnje "ektomorfske" transformacije. :)

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #388 poslato: Februar 26, 2017, 12:06:39 pre podne »

Moja omiljena vežba za stomak. :)

https://www.youtube.com/watch?v=VNnvnJTbNzI
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #387 poslato: Februar 25, 2017, 12:16:30 pre podne »

Hvala, momci. :)

Baš sam pun želje za treningom, mnogo mi je nedostajao tokom pauze. Ruka se oporavlja iznad svih mojih očekivanja. Malo bola je prisutno samo kod nekih krajnjih uglova zglobova, ali će i to uskoro nestati. Ruka koju sam lomio, još uvek je slabija od druge za nekih 20-ak posto, pa se težine prilagoĂ°avaju njoj kod dvoručnih vežbi. Ipak, to je ogroman napredak u odnosu na dve i po nedelje ranije. Primera radi, tada sam biceps pregib, i to vrlo obazrivo, mogao da radim sa 2,5 kg, dok sada već ide 20 kg.

Osim što je slabija, potrebno joj je vratiti i veličinu. Nadlaktica je još uvek oko 3 cm tanja u odnosu na drugu. No, sve to ide super, osećam napredak na svakom polju iz dana u dan i rekao bih da će mi za potpuni povratak u preĂ°ašnje stanje biti potrebno još oko 4 nedelje (što je super). :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #386 poslato: Februar 24, 2017, 08:33:52 posle podne »

Odlično, baš se vidi napredak i samo nastavi tako :)
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #385 poslato: Februar 24, 2017, 07:54:11 posle podne »

Razlika je očigledna i sve je bolje i bolje. Super ide ovo Robi, obimi se vraćaju i suvlji si  :)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #384 poslato: Februar 24, 2017, 12:00:34 posle podne »

Po nedeljama

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #383 poslato: Februar 24, 2017, 11:36:29 pre podne »

Nedelja 4:



Dakle, četiri nedelje od skidanja gipsa,  dve i po nedelje treninga. Ukupno sam pauzirao pet i po nedelja.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #382 poslato: Februar 16, 2017, 12:07:48 posle podne »

Ili ovako, jedna pored druge - prva, druga i treća nedelja od skidanja gipsa.

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #381 poslato: Februar 16, 2017, 10:17:54 pre podne »

Nedelja 3:

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #380 poslato: Februar 15, 2017, 12:16:38 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=6Co1zz5wsm8
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #379 poslato: Februar 09, 2017, 12:19:55 posle podne »

Povratak teče po planu, čak i malo iznad očekivanja kada je reč o treninzima. Neke vežbe skoro da već imam na 100% kao pre povrede, neke radim sa nelagodnošću, a nekoliko su i dalje bolne pa ih samo povremeno proverim i batalim (benč, potisak iznad glave...). U suštini, bol nije najveći problem već to što još uvek ne mogu potpuno da opružim ruku, pa mi je kod dvoručnih vežbi pokret prilagoĂ°en i skraćen koliko to odgovara povreĂ°enoj ruci, što se vidi i na ovoj vežbi.

Nisam stigao ove nedelje da merim kilažu i obime, tokom vikenda ću. Vizuelno izgledam malo bolje, tj. makar čvršće, a i povreĂ°ena ruka se malo povratila u obimu pa je manja razlika u odnosu na desnu.

https://www.youtube.com/watch?v=NeaFF1TmoRQ
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #378 poslato: Februar 01, 2017, 11:30:16 pre podne »

Hvala, Twin. Kako ide kod tebe? Možeš i ti u svojoj temi da praviš update, da se bodrimo. :)

Juče sam odradio nešto konkretniji trening, najbolji dosad. Kružni, za gornji deo tela. Danas stežu upale. Uspeo sam da radim biceps pregib, jednoručnu triceps ekstenziju na gornjem koturu, pec deck, čak i sedeći potisak za grudi (potisci su mi najneprijatniji za ruku i vrlo sam pažljiv), vučenje kanapom na gornjem koturu za leĂ°a, lateralno podizanje bučica i za zadnje rame letenje u pretklonu (vežba koja mi najviše prija i uopšte ne izaziva nelagodnost u laktu).

Suplementacija koja me prati od prve nedelje povrede:




Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #377 poslato: Januar 31, 2017, 02:01:11 posle podne »

Uf šta da ti kažem drugar, samo strpljivo, strpljenje i vreme su ti sad najpotrebniji. Pratiću temu, mislim da ćeš uz asistenciju ''Pansport''-a napraviti come back. Meni je žao što se nisam slikao pre početka vežbanja ali biće slike posle pola godine.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #376 poslato: Januar 31, 2017, 11:58:13 pre podne »

Nedelja 2:



10-ak dana od skidanja gipsa. Kao što se primećuje, desna ruka u boljem stanju što se tiče ekstenzije. Fali mi još malo da mogu potpuno da je opružim. Verovatno će to biti moguće krajem nedelje ili početkom naredne. To je dobra vest. Loša je da mi je inicijalna radost što se tiče gubitka kg bila pogrešna. Izgubio sam još 2 kg od poslednjeg update-a. Vratio sam se na posao, gde me dočekalo mnogo obaveza, nekoliko propuštenih obroka, i eto belaja.

Kada je reč o treningu, uspeo sam da treniram noge, i to lagano. Presa, nožna ekstenzija, nožni pregib, listovi... Sve ono što ne opterećuje mnogo ruku. Čučanj ne mogu još uvek, jer mi ne prija opterećenje ruke u tom položaju, kao ni sam položaj ruke za ovu vežbu. Juče sam probao prvu vežbu u kojoj učestvuje i povreĂ°ena ruka - pec deck, i prošlo je odlično. Samo sam tri ploče stavio i nije bilo nikakvih problema, tako da ću smeti da povećam opterećenje.

Osećam da će psihološka barijera biti veći problem od same povrede. Bojim se da angažujem ruku iole ozbiljnije, po navici je štedim i leva preuzima posao. Objektivno, ruka mi je funkcionalnija nego što mislim, ali mozak je previše paz. Mada, možda je i dobro tako. Bolje nego da krenem da srljam. :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 27 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 13 upita.