TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395377 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 05, 2024, 05:28:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ONA I ON  (Pročitano 4948 puta)
TashaBG
Gost
« Odgovor #11 poslato: Jun 21, 2007, 02:54:51 posle podne »

Nisam skorpija,nego Riba al to je isto vodeni znak...pa je i karakter tu negde.Kao i ta jaka intuicija.

Nema problema,samo komentarisi ja nista iz svog zivota ne krijem.I gledam ga vrlo realnim ocima.Nema potrebe lagati ni sebe ni druge.
Sačuvana
fantom
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #10 poslato: Jun 21, 2007, 01:56:26 posle podne »

Draga Tasho..
Prica tvojih roditelja je cesca nego sto, mozda, mislish-veruj! Samo nemaju bas svi entuzijazma za takve podvige u 40tim i 50tim..
Koliko sam shvatio ti si skorpija, a, po nekom pravilu, ti bi trebala biti vrlo instiktivna i samim tim ides sudbini u susret...vrlo hrabro!

Super je kada sretnem ljude iz "takvih" porodica, koji su sebe digli iznad sumornih okvira u kojima su rasli a pritom ne opravdavaju svoje lose postupke teskobom odrastanja...!
Ne zamerite sto komentarisem..kada se registrujem...druzicemo se intenzivnije!
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #9 poslato: Jun 21, 2007, 12:20:49 posle podne »

Sudbina ti je da mislis da je izbegavash ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #8 poslato: Jun 21, 2007, 09:53:18 pre podne »

Ta rec SUDBINA me je uvek plasila , nekako sam se uvek trudio da je izbegnem u zivotu , za sada mi uspeva
Sačuvana
bodybuilding forever
TashaBG
Gost
« Odgovor #7 poslato: Jun 21, 2007, 09:23:52 pre podne »

Ma nema tu visoke psihoilogije,sve je to sudbina.Evo vam pr.mojih roditelja:

Razveli se kad sam imala 3 godine,pa se on ozenio,ona u medjuvremenu udala.Njegova zena je umrla,pre nekih godinu i po.Ona se razvela od ocuha.I na kraju posle 26 godina ponovo se vencali.I to jos kao neka nesigurna,sramezljiva deca dosli kod mene da im dam blagoslov.E sad posto je ona jedna vrlo cool osoba,a on probisvet,gundjalo i tezak covek,da li mislite da je zbog finih manira ponovo sa njim?!
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #6 poslato: Jun 20, 2007, 11:40:08 posle podne »

Tasho, složio bih se da je jednim delom to taboo, mislim da je to uglavnom "visoka psihologija" - taman kada misliš da znaš rešenje, javi se još 50 pitanja...  ;D

Jednostavno nisu sve devojke iste, kao ni muškarci... primetio sam da ima dosta nesigurnih na obe strane...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TashaBG
Gost
« Odgovor #5 poslato: Jun 20, 2007, 11:23:24 posle podne »

Ukratko:

da ti nije do sexa ( iako bi je odmah vezao za krevet  ;D ),,

Kakav tabu.Cemu ubedjivanje u suprotno ako je zelja obostrana.Sta ima lepse od toga nego dvoje zaljubljenih u zanosu.
Ubedjivanje se praktikuje u nekim drugim situacijama...



Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #4 poslato: Jun 20, 2007, 11:09:58 posle podne »

Ukratko:

U početku -  biti pristojan i šmeker, ipak treba da vidi da nisi seljačina i mlakonja tj. ubediti je da si BAŠ TI "princ na belom konju", da ti nije do sexa ( iako bi je odmah vezao za krevet  ;D ), pažljivo je slušati i pokušati da se zapamte "sitnice" koje su njoj od velikog značaja... Upozorenje - obratiti pažnju da muvanje ne bude predugo jer prelazi u drugarstvo, a to ne biste želeli! Jednostavno, stavite joj do znanja da želite biti sa njom!


Kada veza preĂ°e u naviku - jbg, truditi se da se ovaj stadijum što više odloži, jer navika = monotonija, a svi dobo znamo čemu to vodi!  ;D  ;D


@ Miki - što bi rekao ortak - "brateee, j..e onaj što je uporan, a ne onaj što je lep"!   ;D ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TashaBG
Gost
« Odgovor #3 poslato: Jun 20, 2007, 10:26:44 posle podne »

...i najlepsi muskarac ostavlja zenu ravnodusnom ako ne ume da joj objasni svoje zellje. Nesrazmerno velika glava, rosavo lice, i ruznoca nisu sprecavali Miraboa da istovremno bude jedan od najvecih osvajaca. Muskarcima kojima priroda nije dala fizicku lepotu ni musku snagu, vecinom su reciti kada zele da osvoje zenu koju prizeljkukuju. Rec savladjuje i poslednji otpor. Zabavljati zenu, a narocito mladu devojku u zelju da sazna ljubavne tajne predstavlja najbolji nacin da da se probudi njeno interesovanje.

Mali je broj onih muskaraca kojima je poznato afrodizijsko dejstvo erotskih reci izgovorenih u ushicenju telesnih strasti. Zena je na to osetljivija od muskarca jer cesce uziva u zadovoljstvu zatvorenih ociju. Muskarac vise uziva u horizontima koje otkriva...


Savrseno napisano i apsolutno tacno,barem sto se mene tice.Inace nikad nisam padala na materijalne vrednosti,a dosta sam ih dobijala i nekad su zavrsavali u kanti za djubre ili leteli kroz prozor.To je bilo nekad...sada mi je jedino bitno da nema odvratne monotonije.I nikada mi nije bilo stalo do toga da mi kaze Volim te,to kad cujem lici mi na spansku seriju.Samo gestovi,i onako nesto prefinjeno da je srcu drago.
A posto mislim da dobro procenjujem ljude,bilo je i tih dzentlmena,koji bi da upale cigaru pomere stolicu...ali ako im je u ocima samo jedno,dzaba maniri.Najvaznije je pokazati svoja osecanja,pa ako ne kapira jedna ili druga strana,nebitno,onda nismo jedno za drugo.To me je naucio moj pokojni prijatelj,kome sam na ramenu plakala kad god je bila u pitanju promasena ljubav.Samo se otvori i reci sta mislis,to uopste nije sramota.Sramota su ove danasnje pojave sponzoruse,sponzori...

100 zajebanih iskoraka...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #2 poslato: Jun 20, 2007, 08:49:33 posle podne »

Ok ja cu prvi ono sto sve devojke vole pa i starije jesu stari frajeri dobrih dana,znaci DOBRI STARI DAVNO ZABORAVLJENI MANIRI,to kada primete veliki plus kod njih,zatim mali znaci paznje u vidu iznenadjenja,tipa najmanji cvet ce je razneziti pa cak i neka pesma upucena njoj.Muskarci misle kako ce tako ispasti mlakonje,a ne shvataju da devojke vecinom to cene pa cak i lepe reci upucene na njihov izgled.Ono sto je najvaznije kod upoznavanja jeste zapamtiti ime od osobe,ne gledati u njene najbolje atribute jer samo tako daje te uvid u to da vam se dopada,nego bas suprotno neka vam ona namerno namece njene sve atribute dokle god vi ne vidite da je ona zagrejana za vas...Eto malih uputstava :)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
mikiveliki
Gost
« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2007, 08:33:32 posle podne »

...i najlepsi muskarac ostavlja zenu ravnodusnom ako ne ume da joj objasni svoje zellje. Nesrazmerno velika glava, rosavo lice, i ruznoca nisu sprecavali Miraboa da istovremno bude jedan od najvecih osvajaca. Muskarcima kojima priroda nije dala fizicku lepotu ni musku snagu, vecinom su reciti kada zele da osvoje zenu koju prizeljkukuju. Rec savladjuje i poslednji otpor. Zabavljati zenu, a narocito mladu devojku u zelju da sazna ljubavne tajne predstavlja najbolji nacin da da se probudi njeno interesovanje.

Mali je broj onih muskaraca kojima je poznato afrodizijsko dejstvo erotskih reci izgovorenih u ushicenju telesnih strasti. Zena je na to osetljivija od muskarca jer cesce uziva u zadovoljstvu zatvorenih ociju. Muskarac vise uziva u horizontima koje otkriva...

Pozivam vas da zajdno otkrijemo nove/ stare horizonte musko zenskih odnosa. U ovoj temi sve vrste oruzija su dozvoljene a ponajvise ono zivotno licno (ne) iskustvo.

Dajem vam rec...
« Poslednja izmena: Jun 20, 2007, 09:10:15 posle podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 16 upita.