TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395355 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 05, 2024, 02:30:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Rasprava sa drugog foruma  (Pročitano 4381 puta)
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #13 poslato: Jul 21, 2007, 02:12:14 pre podne »

Hm, devojčica  ;D
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #12 poslato: Jul 21, 2007, 01:13:22 pre podne »

Hehe, nije Tasha devojchica -Tasha je zmaj! Ona nam je zachin foruma.  ;)
Sačuvana
Ogi
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249

« Odgovor #11 poslato: Jul 21, 2007, 01:01:59 pre podne »

Ma to za tucu sam rekao vise slikovito, sta da radim kada me nerviraju takvi likovi. A tebe Tasha naravno da ne bih tukao, ja ne bijem devojcice. :D Ipak, cudi me da si njegov istomisljenik, sta onda radis na ovom forumu? :)

Gavranac, slazem se skroz sa tobom u vezi svega sto si rekao. Posebno za formu, on nema pojma koliko bilderi rade kardio...
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #10 poslato: Jul 21, 2007, 12:38:35 pre podne »

Ljudi kad cete nauciti da tudja misljenja koja cujete na internetu necete moci da promenite.
Isto tako ne treba nika ulaziti u rasprave jer cete se samo nervirati a od takvih rasprava necete imati nista.
Manite se tolikih prepucavanja ... dovoljno je da svako da svoje misljenje i dovidjenja ... promeniti njihovo misljenje svakako necete :)
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #9 poslato: Jul 21, 2007, 12:32:26 pre podne »

Video, prochitao, zapitao se.
Reche on tu i po koju pametnu, ali se vidi da je sam sebi nakachio amove u vezi sa nekim stvarima iz bodibildinga i ne zeli da ih skine. Chinjenica je da SVI sportisti idu u teretanu, shto samo po sebi dovoljno govori. Ne treba ga tuci, niti treba da se preterano trudish da mu objasnish neshto shto je vec unapred odbacio. On chovek ne zna kakav kardio imaju ozbiljni bilderi, inache ne bi napisao ono shto je napisao. Naravno da chovek od 110 kg mishica ne moze da trchi brze i duze od onog sa 70 kg (u formi), ali daleko od toga da ljudi nemaju kondiciju i da je zapostavljaju. A ono za Bred Pita je jako zanimljivo, bash me interesuje od chega se on tamo napucao ako ne od teretane - da nije trch`o, pa mu nikli mishici? Uostalom, mani se corava posla, valjda ce ukapirati neke stvari s vremenom.
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #8 poslato: Jul 21, 2007, 12:05:21 pre podne »

ogi posto sam ja recimo istomisljenik sa doticnim (oko ishrane,suplemenata,kardia...) da li bi i meni svasta rekao ili istukao...
nikada nece moci da me iznervira niko toliko da bih primenila bilo kakvu silu, a kamoli ako je to neko s drugu stranu ekrana samo zato sto ne misli kao i ja

toliko o tome
Sačuvana
Ogi
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249

« Odgovor #7 poslato: Jul 20, 2007, 10:37:05 posle podne »

@Medonjak  Hej, nadam se da se ne ljutis, ali nisam postavio tvoju sliku vec sam dao link do citave teme, kapiram da je to ok cim si sama postavila svoje slike na jedno javno mesto kao sto je forum... usput sam imao samo pohvale na tvoj izgled i pozitivno se izrazavao o tebi...

@Tasha  Ne znam na sta mislis konkretno ali je on takve gluposti napricao da bih ga ja bukvalno istukao... svasta bih mu napisao... jednostavno ne podnosim kada neko tako debilno gleda na neke stvari i jos je ubedjen u to sto prica a ja sam u manjini i jos meni prica kako ja nemam pojma... najgore je sto je 90% ljudi u OGROMNOJ zabludi sto se tice teretane, znaci tacno tako razmisljaju kao i ovaj... znaci govori kako su suplementi beskorisni, kako bilderi nemaju "atletske ambicije" ili tako nesto, kako su dva bildera se takmicila u trcanju itd. Ne znam sta si pametno procitala iz njegovih poruka jer covek satire sve sto ima veze sa bodi bildingom. Trcanjem mozes bolje napredovati nego u teretani, nije istina da u teretani mozes bolje napredovati nego u kuci???
« Poslednja izmena: Jul 20, 2007, 10:44:54 posle podne od strane Ogi » Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #6 poslato: Jul 20, 2007, 09:28:08 posle podne »

Pazljivo sam procitala sve izneto

Iz Istine se moze naslutiti da je to jedna ozbiljna iskusna osoba,ne bih ja olako odbacila ono sto on navodi,cak naprotiv...
To je moje misljenje...
« Poslednja izmena: Jul 20, 2007, 09:49:15 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #5 poslato: Jul 20, 2007, 09:16:13 posle podne »

Nije sve u lepoti!!!
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #4 poslato: Jul 20, 2007, 08:31:41 posle podne »

... kao ti/
Sačuvana
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #3 poslato: Jul 20, 2007, 08:14:29 posle podne »

Kreten.Nego nije lepo da postavljas linkove ka slikama devojaka a da ih prethodno ne pitas.Meni licno ne smeta a te jadnice tamo sto lupaju mogu samo da crknu od zavisti jer su svesne da nikada nece imati dobro telo. ;D
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #2 poslato: Jul 20, 2007, 07:43:32 posle podne »

Не причај са њим набоди га, набоди га......
Управу си, подржавам те.Тај "истина" нема појма
Sačuvana
Ogi
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249

« Odgovor #1 poslato: Jul 20, 2007, 06:58:57 posle podne »

Molim vas da obratite paznju na raspravu koju imam sa jednim likom na jednom drugom forumu. Nisam mogao da izdrzim a da vam ne pokazem, jednostavno nisam mogao da nadjem nacin da mu dokazem koliko je u zabludi jer je covek totalno nedokazan. Pogledajte sta pise. Zanemarite ove neke zene koje su pisale u temi, sa njima se i ne vredi raspravljati ali je greota da jedan covek zivi sa ovako nebuloznim razmisljanjem. Mozda se i on posle ovoga prikljuci da nam objasni svoja razmisljanja jer sam rekao da cu mu proslediti link.

http://www.doktor.co.yu/forum/viewtopic.php?p=76977#76977
« Poslednja izmena: Jul 20, 2007, 07:15:32 posle podne od strane Ogi » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.