TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395435 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 01:35:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Surutka u prahu  (Pročitano 15503 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 25, 2013, 02:05:15 posle podne »

Nitro Gold Pro protein
http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/BI1175-Nitro-Gold-Pro.html
je proteinska mešavina - sastoji se iz više vrsta proteina - surutka, protein iz jaja, kazein... nešto se duže vari pa je pogodan i kao zamena za obrok

Biotech Iso whey
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-izolati-proteina-surutke-whey/BI339-100-Iso-Whey.html
je isto izvrstan protein, u pitanju je čist protein surutke, zgodan je što je u manjem pakovanju. Ako nameravaš da uzimaš protein posle treninga onda bolje whey protein.

Whey utiče na bolji oporavak, ali ne toliko na smanjenje bola i upala - glutamin, amino kiselina, može da pomogne kod upala

baci pogled na tekstove čije linkove sam ostavila, biće jasnije
Sačuvana
veverica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 25, 2013, 02:03:56 posle podne »

a evo i još jednog tekstića o whey-u za devojke... ;)

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=173731.0

odlican text, hvala na linku!!
Sačuvana
veverica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 25, 2013, 01:59:36 posle podne »

koliko mu treba da deluje - kada cu osetiti poboljsanje, konacan prstanak bola, upala itd...  ;)
Sačuvana
veverica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 25, 2013, 01:58:50 posle podne »

kako misliš koliko mu treba da krene da deluje?  

pročitaj ovaj tekst http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=80735.0

TakoĂ°e, lista Pansport prodavnica - možeš je videti ovde http://www.pansport.rs/prodavnice.html

A još nešto povoljnije... hm... trenutno na akciji je Nitro Gold Pro 2,27 kg - ali to je veliko pakovanje, znatno se isplati.

Ako želiš neko manje pakovanje probaj npr Biotech Iso whey 500 g, cena je 1790 din

koja je razlika u odnosu na prvi koji si mi preporucila?

ps.hvala na odgovorima!!  :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 25, 2013, 01:57:48 posle podne »

a evo i još jednog tekstića o whey-u za devojke... ;)

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=173731.0
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 25, 2013, 01:55:35 posle podne »

Pa sa pitanjem koliko mu treba da deluje, cura misli za koje vreme ce postati macka od whey proteina, na to je ciljala :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 25, 2013, 01:50:15 posle podne »

kako misliš koliko mu treba da krene da deluje? 

pročitaj ovaj tekst http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=80735.0

TakoĂ°e, lista Pansport prodavnica - možeš je videti ovde http://www.pansport.rs/prodavnice.html

A još nešto povoljnije... hm... trenutno na akciji je Nitro Gold Pro 2,27 kg - ali to je veliko pakovanje, znatno se isplati.

Ako želiš neko manje pakovanje probaj npr Biotech Iso whey 500 g, cena je 1790 din
Sačuvana
veverica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 25, 2013, 01:41:29 posle podne »

Što se tiče preporuke za whey, moja preporuka je Scitec 100% whey ili Scitec 100% whey professional (sličan protein, sa dodatkom enzima i nešto su interesantniji ukusi) - možeš probati i kesicama.

Super, kvalitetan i jako ukusan protein!  Cena kvalitet - odnos  je sasvim ok.

uh, malo mi je skuplji ali dobro... i koliko mu treba da krene da ''deluje''?

ps. mozda neki malo jeftiniji, pa cu se vratiti na ovaj kad se domognem para?
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2013, 01:50:06 posle podne od strane veverica » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 25, 2013, 01:25:49 posle podne »

Što se tiče preporuke za whey, moja preporuka je Scitec 100% whey ili Scitec 100% whey professional (sličan protein, sa dodatkom enzima i nešto su interesantniji ukusi) - možeš probati i kesicama.

Super, kvalitetan i jako ukusan protein!  Cena kvalitet - odnos  je sasvim ok.
Sačuvana
veverica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 25, 2013, 01:23:34 posle podne »

cao drustvo...

htela bih da vas pitam za neke korisne linkove sto se tice gore navedenog...i ja sam nasla nesto, ali bi mi mozda jos neka informacija dobrodosla, ili iskustvo.

bavila sam se rukometom 10 godina, onda napravila pauzu od 5 godina, i sada nastavljam... vec mesec dana aktivno treniram (trening, teretana, naizmenicno) ali su mi misici dosta slabi, i ne mogu da povratim ni deo misicne mase. naravno, ne ocekujem cudo za mesec dana, ali sam ipak ocekivala kakav-takav napredak...

krenula sam pre par dana da pijem surutku u prahu sa jogurtom (tako mi je najlakse  :D )... pa eto, neka pomoc, korisni linkovi, saveti...sve je dobrodoslo!!

hvala unapred!!  :)

Pozdrav i dobrodosla na forum :-),

ne zelim da te dodatno razocaram ali surutka u prahu ti nije najsrecnije resenje problema. Ako vec pomoc trazis u suplementaciji, neka to bude kvalitetni whey protein, ali, hajde da pre toga vidimo sta jos mozes uraditi. S obzirom na to da si vec toliko u sportu, pretpostavljam da znas da je ishrana jako bitna. kako se hranis? Mozda tu treba nesto promeniti.

hvala :)

a hranim se kako stignem...ne mogu bolje jer sam prentrpana obavezama, ali ono-mama mi sprema i kuvano i bareno i przeno i ribu i meso itd...  ;D

koji whey protein mi preporucujes? samo da ne bude dosta skup...
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 24, 2013, 11:55:03 posle podne »

cao drustvo...

htela bih da vas pitam za neke korisne linkove sto se tice gore navedenog...i ja sam nasla nesto, ali bi mi mozda jos neka informacija dobrodosla, ili iskustvo.

bavila sam se rukometom 10 godina, onda napravila pauzu od 5 godina, i sada nastavljam... vec mesec dana aktivno treniram (trening, teretana, naizmenicno) ali su mi misici dosta slabi, i ne mogu da povratim ni deo misicne mase. naravno, ne ocekujem cudo za mesec dana, ali sam ipak ocekivala kakav-takav napredak...

krenula sam pre par dana da pijem surutku u prahu sa jogurtom (tako mi je najlakse  :D )... pa eto, neka pomoc, korisni linkovi, saveti...sve je dobrodoslo!!

hvala unapred!!  :)

Pozdrav i dobrodosla na forum :-),

ne zelim da te dodatno razocaram ali surutka u prahu ti nije najsrecnije resenje problema. Ako vec pomoc trazis u suplementaciji, neka to bude kvalitetni whey protein, ali, hajde da pre toga vidimo sta jos mozes uraditi. S obzirom na to da si vec toliko u sportu, pretpostavljam da znas da je ishrana jako bitna. kako se hranis? Mozda tu treba nesto promeniti.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 24, 2013, 11:21:21 posle podne »

Svaki pocetak je tezak,a tvoj pocetak je da zamotas to sranje u prahu i da bacis u kantu, ucinices dobro sebi
Sačuvana
veverica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 24, 2013, 11:19:46 posle podne »

cao drustvo...

htela bih da vas pitam za neke korisne linkove sto se tice gore navedenog...i ja sam nasla nesto, ali bi mi mozda jos neka informacija dobrodosla, ili iskustvo.

bavila sam se rukometom 10 godina, onda napravila pauzu od 5 godina, i sada nastavljam... vec mesec dana aktivno treniram (trening, teretana, naizmenicno) ali su mi misici dosta slabi, i ne mogu da povratim ni deo misicne mase. naravno, ne ocekujem cudo za mesec dana, ali sam ipak ocekivala kakav-takav napredak...

krenula sam pre par dana da pijem surutku u prahu sa jogurtom (tako mi je najlakse  :D )... pa eto, neka pomoc, korisni linkovi, saveti...sve je dobrodoslo!!

hvala unapred!!  :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 14 upita.