TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395484 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 12, 2024, 10:10:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: gubljenje ravnoteze i zamagljen pogled  (Pročitano 20754 puta)
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #6 poslato: Decembar 20, 2008, 03:15:26 posle podne »

Kakav ti je bio unos vode tog dana?

Taj sto ti je rekao da dises previse duboko...daj molim te...svako ima kapacitet pluca,
tj onoliko koliko moze jako da izdahne i udahne (zaboravio sam tacne brojke).

Fudbalerima, atleticarima, itd je kapacitet malo veci od preosecnog, jer dosta trce.
Koliko ja znam, radila si cardio neko vreme, pa mozda zato "preduboko dises" ;)

Nemoj obracati paznju da doktore, znaju oni da zasluze dobre batine :D

Rekao sam ti, ako radis keto, znaci samo piletina, oslic, Omega 3, maslinovo ulje, C vitamin, multi, i to je to.
Naravno znas i sama da uvek mozes uzeti Whey.
Zajebi rotiranje UH, odradi keto.
Ako radis keto, znaci jednom nedeljno punjenje.
A da bi sto pre usla u ketozu (sto se pre udje u ketozu, to bolje, pre cemo postici zeljeni cilj), ne smes nikako da varas, bez kikirikija, indijskog oraha, i tih gluposti, jer imaju UH...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Mackolina
Gost
« Odgovor #5 poslato: Decembar 20, 2008, 03:01:50 posle podne »

pao ti secer zato ti se to desilo

kada radis katognu dijetu moras da unosis masti

ima tacno koliko se cega unosi

pa znam ali kako da mi ne padne ako ne usnosim UH? ili masti mogu odrzavati secer ?
pazi,ja sam radila variranje sa UH,Lazic mi je to predlozio...
unosim tada zdrave masti (maslinovo,omega 3 i inace pijem)  ...ali uglavnom to bude kad dodjem iz skole... verovatno cu sada malo odmoriti od toga,necu varirati UH,pa cu za desetak dana ketogenu,ako budem smela...videcu i sta ce mi reci doktori...mada imam neki predosecaj da mi nece dati...pa cu se onda konsultovati sa vama na forumima... mislim opste je poznato da su nasi doktori uzas zivi...letos me je doktorka izgrdila sto sam koristila neko vreme whey... sta reci onda...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #4 poslato: Decembar 20, 2008, 02:53:24 posle podne »

pao ti secer zato ti se to desilo

kada radis katognu dijetu moras da unosis masti

ima tacno koliko se cega unosi
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #3 poslato: Decembar 20, 2008, 02:50:23 posle podne »

a kada si popila secer i vodu , da li ti je bilo bolje ?

jeste...
e sad,ja stvarno nemam pojma zasto mi se ovo desilo...radila sam i pre dosta puta dane sa 0 Uh i nije bilo problema nikad...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #2 poslato: Decembar 20, 2008, 02:42:18 posle podne »

a kada si popila secer i vodu , da li ti je bilo bolje ?
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #1 poslato: Decembar 20, 2008, 02:32:56 posle podne »

E ovako....juce u skoli mi se desilo nesto sto me je malo zabrinulo...

Radila sam taj dan sa 0 UH...nakon 4-og casa dok sam silazila sa drugaricom niz stepenice,iznenada sam izgubila ravnotezu,zamaglilo mi se pred ocima i samo sto nisam pala niz stepenice...da nije bilo drugarice,to bi se i desilo...osetila sam neku nemoc,osecaj iscrpljenosti...to je potrajalo nekih par minuta,posle sam dosla u "normalu" ...
drugarica,deca i profesori koji su se tu skupili kazu da sam prebledela strasno...vodili su me kod direktorke da mi daju vodu i secer...posle toga sam se vratila na sledeci cas (zato sto nisam imala ocenu iz tehnickog,a morala sam odgovarati...kod nas u skoli dokle god si ziv ne pustaju te kuci  ::)  ) 

roditelji hoce da me vode u Institut,posto mi nije prvi put da mi se ovo desava....i nekoliko puta ranije mi se nesto slicno desilo,nakon trcanja krosa iz fizickog... s tim da je tada vise bilo zbog srca (imam nekih problema sa srcem,ono kada srce mora pumpati jace jer mi je neka arterija valjda uza nego sto bi trebala biti..ne znam tacno da objasnim,ali tako nekako..nije nista strasno u svakom slucaju...od oca sam to nasledila)...
a da,jedna osoba mi je rekla i da disem dublje nego sto bi trebalo  ::)  i to u stanju mirovanja ... ne razumem ni to kako...mislim sa disajnim organima nemam nikakvih problema koliko ja znam...

ovo me je sad malo zabrinulo...a imam na umu da radim ketogenu za zimski raspust,medjutim posle ovoga,ne znam je li to pametna ideja?  :-\
jel se desilo nekom nesto slicno?    javicu vam sta ce mi reci doktori...

p.s. uzimam omega 3 vec neko vreme po preporuci kardiologa...pre sam pila neki preparat koji je kombinacija omega 3-6-9 i jos necega...trudim se da se zdravo hranim... negde od proleca hranim se proteinskim rezimom ishrane...malo UH i dosta proteina i vlakana...bf mi se smanjio (u struku nekih 10 cm otprilike i u grudima je otislo dosta) ali kg nisu puno (2-3 kg) ...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 13 upita.