TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 07:51:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koliko ugljenih hidrata možete jesti na dijeti?  (Pročitano 19196 puta)
zile 018
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 204


SUCCESS - how bad do you want it?

« Odgovor #21 poslato: Jul 19, 2014, 08:13:20 posle podne »

Jel palenta na foru kacamka ili ne?
Kupio bih da probam
Sačuvana
“Whether you think you can, or you think you can't--you're right.”  -Henry Ford
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #20 poslato: Januar 25, 2014, 07:06:02 posle podne »

Nisam probao takvu kombinaciju, ali deluje interesantno pošto i pečurke obožavam. :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #19 poslato: Januar 24, 2014, 12:54:30 posle podne »

Danas sam baš dao oduška po palenti, smazao 2 x 200 g. ;D Je l' je voli neko?

Palenta sa pecurkama, ma sa povrcem ne meniju par dana u nedelji! Obozavam!;-)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Januar 19, 2014, 05:36:42 posle podne »

Suvo merim, naravno, kao i sve ostalo. Isto obožavam sa sirom. :) Bukvalno zasiti do daske.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Januar 19, 2014, 12:27:20 pre podne »

Meni baš prija. Primera radi, osećam se mnogo bolje nakon 200 g palente nego nakon iste količine pirinča. I obožavam taj osećaj pumpe nakon gomile UH, a i tu je bolji efekat palente. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Januar 18, 2014, 09:53:11 posle podne »

Danas sam baš dao oduška po palenti, smazao 2 x 200 g. ;D Je l' je voli neko?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #15 poslato: Januar 14, 2014, 01:50:14 posle podne »

Nisam ni ja za nulu,mislim da nama to nije potrebno, a niti bih sebe toliko mucio.  Ali razumemo se ovo za te rotacije,ja gledam tako nesto da radim po osecaju,u zavisnosti od treninga najvise gledam da povecavam/smanjujem...mada mi naidje period kada mislim da mi nikad hrane nije dosta.  :)

Pa tad pruzi telu ako ti trazi, naravno podrazumeva se kvalitetne hrane, ne mislim na celu tortu ili tepsiju bureka :D Mnogo je bitno nauciti svoje telo, tj slusati ga, jer mozak uvek salje impulse
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #14 poslato: Januar 14, 2014, 01:49:16 posle podne »

Nisam ni ja za nulu,mislim da nama to nije potrebno, a niti bih sebe toliko mucio.  Ali razumemo se ovo za te rotacije,ja gledam tako nesto da radim po osecaju,u zavisnosti od treninga najvise gledam da povecavam/smanjujem...mada mi naidje period kada mislim da mi nikad hrane nije dosta.  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Januar 14, 2014, 01:41:51 posle podne »

Ja bro ne podrzavam nulu u natural rezimu, mozda ali mozda ono 1-2 nedelje pred kraj,ali to kad neko ima dosta znanja, zna svoje telo i vec je neke fore radio pre..  e sad ako je non natural vezbac, nula itekako ima smisla :)
Pa tebra, sto se mene tice blaga rotacija uvek ima smisla da bi se telo stalno sokiralo, a i tih 30-50 gr razlike mnogo znaci jer nisu svakog dana treninzi istog intenziteta posebno za bb, i mora da se napravi razlika npr kad se rade noge, malo povecas po osecaju UH, kad radis ruke mozes malo id a spustis itd, zavisno koju particiju oces da popravis.. E sada ja sam zagovornik i stalnog rotiranja izvora UH, kao sto sam naveo u postu iznad..Iznova shokiranje tela jedini put ka napred jer smo mi vec dugogodisnji vezbaci, koliko ti je najslabija karika u krugu napretka jaka, tolko cemo napredovati dalje :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #12 poslato: Januar 14, 2014, 01:37:18 posle podne »

Pedjoni je l' mislis da ima efekta te neke ''blaze'' rotacije UH,da mi se organizam ne bi navikao?? Govorim o razlikama od po 30-5o gr. UH,bez nule i tih dana...??
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: Januar 14, 2014, 01:34:39 posle podne »

Ja zadnja 2 mes sam odmarao od pirinca, smorio me opako, izvori UH su mi uglavnom krompir kuvan/pechen i ovsene, i to je to..Od februara ce mi again biti pirinac/ovsene uglavnom, malo rotacija/izmena shokiranje, menjanje strategije, ah tezak je ovo sport :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #10 poslato: Januar 14, 2014, 01:26:36 posle podne »

Ja obozavam ovsene. Toliko da sam probao jednom kasikom da ih jedem bez dodataka. Bez vode,icega,a ideju sam dobio ovde na forumu jer je neki pocetnik pitao da li da ih jede tako str8,bez icega. Meni su i tada bile super. Ne jedem ih tako,naravno,vec sa whey-om. Ja ne pravim neke rotacije,norma mi je oko 17o gr UH dnevno,samo ovsene i pirinac, s tim da po osecaju povecavam po nekim danima. Ne prelazim 2oo grama.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Januar 14, 2014, 01:14:55 posle podne »

Kod mene se periodično smenjuju pirinač i ovsene kao primarni izvor uh. Tako nekoliko meseci 3/4 UH unosa baziram na pirinču, pa onda ovsene uleću kao zamena na par meseci. Volim i makarone, ali ne one integralne. ;D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Januar 11, 2014, 10:01:39 pre podne »

od omiljenih ugljenih hidrata -  što se tiče ukusa testenine i žitarice...  a što se tiče onoga što mi najviše daje energiju i od čega se najbolje osećam - integralni pirinač i banane
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #7 poslato: Januar 11, 2014, 12:21:13 pre podne »

Ja za mesec dana pocinjem sa dijetom i pocetak ce biti sa 415UH 230P 70M oko 3200kcal bez kardia , pa kad udarim plato ubacujem 3 puta nedeljno kardio 45 min niskog intenziteta , pa opet kad udarim plato rezem UH za 15-20% , pa onda ubacujem 1 HIIT i ako na kraju bude bilo potrebe low carb ili cak keto na kratak period (nedelju - dve max ) ... Tako sam ja zamisljao moj cut ;)
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.136 sekundi sa 13 upita.