TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 06, 2024, 06:33:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Shta mislite o ovakvom programu ishrane za mrshavljenje? :)  (Pročitano 5456 puta)
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #15 poslato: Oktobar 04, 2009, 02:26:22 posle podne »

Sad tek mislim da mu nista nije jasno previse si izglobalizovao ,nemoze tako...mora da zna neke osnovne stvari a namirnice da uskladi prema sebi...
Pa ja sam mu napisao da nauci o kal deficitu pa na osnovu toga ce moci da prilagodi svoju ishranu...Ovo mu je bilo kratko prilagodjeno hrani koju je naveo....
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 04, 2009, 02:23:28 posle podne »

nema zacina...eventualno neki origano il tako nesto ,sta znam...povrce jedi sveze.
Ma moze da stavi MALO soli ili vegete, nece ga to unistiti, a popravice ukus poprilicno! Nije on takmicar da bi se opterecivao takvim stvarima... A za povrce se slazem, sveze je bolje!
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 04, 2009, 02:23:01 posle podne »

Sad tek mislim da mu nista nije jasno previse si izglobalizovao ,nemoze tako...mora da zna neke osnovne stvari a namirnice da uskladi prema sebi...
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 04, 2009, 02:21:34 posle podne »

Izbegavaj voce....Pogotovo banane a ni jabuke nisu pozeljne...Za uzinu ti je najbolje 30-50g kikirikija, badema ili nekog drugog kostunjavog voca pecenog bez soli....Imas dva obroka izmedju 6 i 8 a dovoljan je samo 1......Ne bi bilo lose da to budu ovsene ali nikako sa mlekom!Ponesi filete u skolu i oko 12 bi trebao da imas obrok posto ti je trening u 2......Mogao bi i nesto pre 12.... karnitin pre treninga pola sata mada kao sto kazu nece ti nesto pomoci osim ako ne uzimas 4-6 g karnitina dnevno sto je prilicno skupo......Tako da ti karnitin i nije preko potreban....nece delovati...Posle treninga whey i neki prosti uh.....Sat vremena osle toga cvrst obrok....U tvom slucaju to moze da bude ovo vreme kada stignes kuci ali samo ako si popio whey i uzeo dextrozu...mada imas i razne kombinacije prostih secera a da nije dex.....Tunu jedi razdvojeno od elle negde oko 8...a ellu pred spavanje......Nauci nesto o kalorijskom deficitu...To neka ti bude primarno....
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 04, 2009, 02:20:04 posle podne »

nema zacina...eventualno neki origano il tako nesto ,sta znam...povrce jedi sveze.
Sačuvana
Gdin_denMla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


x]

Facebook
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 04, 2009, 02:16:40 posle podne »

'nachi vegetu i so nikako, supu takodje.
Smem na meso ako budem pek'o na roshtilju da stavim neki zachin, ili samo tako da ga pechem? :)
Btw, 'fala na informacijama. ;)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 04, 2009, 02:15:02 posle podne »

Kupuj lepo oslic, nemoj bacati pare na filete koji su pola voda! Ja tu supu ne bih jeo jer se u njoj nalaze sve one masti koje meso ispusti kuvanjem, tako da bih ja to prosuo...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 04, 2009, 02:14:42 posle podne »

nece umreti od malo vegete  :D :D :D..... nije on takmicar pa da bas bude pod tako rigoroznom ishranom....ali naravno ne treba preterivati
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 04, 2009, 02:13:19 posle podne »

Oslic cist filet ,frikom ili neki strani imas u zamrzivacima pogledaj..samo da nema onu prezlu preko i sl gluposti nego cista riba...vegeta ni pod razno
Sačuvana
Gdin_denMla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


x]

Facebook
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 04, 2009, 01:51:16 posle podne »

Ishchit'o sam sve, nisam mislio supu kupovnu, nego fazon voda u kojoj kuvam povrce i meso, sipam malo vegete i eto supa.
Kontao sam one kupovne riblje filete oslica..a 'de mogu da kupim chiste filete?
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 04, 2009, 01:35:36 posle podne »

l karnitin nikako na kraju treninga.....on se uzima na samom  startu aerobne aktivnosti....jer tada on ima nekog efekta....mada licno mislim da je to bacanje para

exactly,pogotovo sto za doze koje bi ajde i nesto znacilo treba odvojiti mnogo mnogo vise nego ono sto se preporucuje..a i mnogo to vise kosta


Inace riblji fileti kakvi?cisti ili mislis na one fish fingerse?ako je to u pitanju zaboravi na to isto tako mleko u kombinaciji sa nekim UH ,ni pod razno,samo je po sebi nestabilno a kamoli da ga mesas sa UH,dalje jabuka u sred dana...isto totalna glupost..supa...ajoj...bolje ti malo iscitaj forum prvo a?
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 04, 2009, 01:30:34 posle podne »

izbacis mleko ujutru ubacis kuvanu vodu i protein recimo i posle treninga obavezno PWM dex + protein
Uzina bolje da qpis pileca prsa ili ellu da poneses u skolu
L-karnitin pola sata pre treninga
Supu izbacis
Pred spavanje ubaci jos jedan obrok tj neposredno pred spavanje tipa belo meso ili nesto slicno
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Gdin_denMla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


x]

Facebook
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 04, 2009, 12:42:02 posle podne »

da, zaboravio sam da napishem da bi radio cardio vikendom, subotom bajs 20km + trchanje, nedeljom bajs 10km, basket 3-4 sata, opet bajs 10km. :)
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 04, 2009, 12:15:43 posle podne »

l karnitin nikako na kraju treninga.....on se uzima na samom  startu aerobne aktivnosti....jer tada on ima nekog efekta....mada licno mislim da je to bacanje para
Sačuvana
Gdin_denMla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


x]

Facebook
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 04, 2009, 12:02:14 posle podne »

Dakle ovako, imam 17 godina, 196cm, 96kg.
Idem u teretanu nekih 6 meseci, i postogao sam dosta shto se tiche mishicne mase, ali imam sala, koje bi da skinem.
Trenutno uzimam kreatin, uskoro cu ga potroshiti, pa planiram umesto njega da uzmem L-karnitin ( http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=BI498 ), i njega da pijem uz ovu ishranu.
Ovo mi je inache ovako dok idem u shkolu, ne mogu nikako drugachije.. :/
'nachi ovako:
Prvi dan:
---------------------------------
05:30-ustajanje, spremanje hrane, spremanje za shkolu..
06:00-ovsene i mleko
07:45-Ella sir, riblji fileti, salata
11:15-uzhina, kao neka jabuka ili neshto slichno..
14:00-trening u teretani
15:00-15:30-kraj treninga-L-karnitin
16:40-16:50-(tad stizhem kuci, ne mogu ranije)-PWM-supa, pilece belo meso, integralni pirinach, povrce
20:00-Ella sir i tuna
22:00-23:00-spavanje

I menjao bi ono iz dana u dan umesto piletine curetina, umesto ovsenih razne druge zhitarice, umesto pileceg belog curetina ili govedina, ubacio bi mozhda i kikiriki puter, pshenichne mekinje, integralnu testeninu, dvopek ponekad, kikiriki u ljusci, integralni keks...
Od povrca kontam sledece: paprika, shargarepa, paradajz, brokoli, karfiol, kelj, kupus, spanac,  shampinjoni...  ::)
Mleko bi uzeo od 0.5MM.
I to je to u sushtini.
E sad me zanima da li je ovo u redu shto se tiche vremena i namirnica, i u kojim kolichinama da uzimam?
Inache cilj mi je da se spucam sa 96 na nekih 80 ili manje kila, za nebitno koliko dugo vremena..i nije mi ni toliko bitno i ako izgubim mishicnu masu..nadoknadicu posle. xD  :P
'fala unapred.  ;D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 15 upita.