TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395531 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: TimothyAroth

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 06:06:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Planiram da napishem knjigu....  (Pročitano 3243 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #23 poslato: Februar 26, 2008, 08:50:07 posle podne »

slazem se da bi to trebalo da ti bude ciljna grupa ..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #22 poslato: Februar 26, 2008, 08:17:14 posle podne »

Zelim ti puno srece u tvom projektu.

Cak mislim da ljudi beze od preobimne i prestrucne literature, zato bi nesto jednostavno i "citko" privuklo sigurno veci broj ljudi, pogotovo pocetnika.
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #21 poslato: Februar 26, 2008, 02:55:41 posle podne »

 kakav god da je sadrzaj veoma bitan faktor je prezentacija tj korice ..naslov i cela ta pricha sa marketingom ...
znachi treba ti neshto shto ce da privuche nekog ,,mangupa'' od 16 godina koji oce da se nagruva za shtrand ili da ojacha za kick box .. ali i za nekog ko hoce informacije sa nekim ozbiljnim ciljem .. treba ti neshto univerzalno .. kao anatomija treninga snage ... znachi morash da imash odlichnu predstavu toga shto hocesh da napishesh .. (shto kontam da imash jer ako pishesh knjinju da bi napisao knjigu .. nema tu leba ;P ) i nachin kako cesh to da priblizish .. takodje morash da obratish paznju na stil pisanja tj da targetujesh publiku kojoj pishesh ... ja ne bih lichno bezao od zargona .. npr ako chitash chlanke , kao shto chitash , :D na Tnationu onda kontash shta hocu da kazem :P ...

kontam da cesh morati poshteno da se iscimash oko toga..stupi u kontakt sa ljudima koji su vec proshli tu avanturu i pokupi cake neke ;P .. koliko sam prochitao i pedja ima neki slichan plan pa sumnjam da bi bolelo da se konsultujesh sa njim .. prvenstveno mislim na probleme oko organizacije ...

sve u svemu srecno .. eo ja cu prvi kupiti knjigu ako objavish ...  ;D ;D
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #20 poslato: Februar 25, 2008, 11:30:38 posle podne »

mislim da bi trebalo da imas sve u njoj sto bi moglo da zanima nas smrtnike...ali npr ja vi najvise voleo da imaju neki metodi povecavanja snage i ishrana koja ide uz to
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Februar 25, 2008, 10:56:33 posle podne »

Mislio sam da naslov knjige bude

Trening sa opterećenjem - Priručnik za sportiste, bodibildere i rekreativce

ili tako nesto... :)
  ccc mora nesto fensi da privuce masu ako hoces pare od toga :D Ebiga kad je srpski sugav jezik pa nema aluzija kao engleski ono Arms Race :D

Radije nesto tipa : Uzmite zivot u svoje ruke i transformisite svoje telo blabla pa mozes neku aluziju na transformerse :P
« Poslednja izmena: Februar 25, 2008, 11:00:49 posle podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 305

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #18 poslato: Februar 25, 2008, 10:54:36 posle podne »

Mislio sam da naslov knjige bude

Trening sa opterećenjem - Priručnik za sportiste, bodibildere i rekreativce

ili tako nesto... :)
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #17 poslato: Februar 25, 2008, 10:32:30 posle podne »

Alo bre ostavite hansa :D :D  Pa cucanj sam dosad samo na smitu radio sa ozbiljnim tezinama :( Nemam stalak :(


E al definitivno treba da uzmes nekog kao primer,sad zavisi sta je tema knjige(snaga,misici,fatloss ili sve zajedno),ljudi uvek vole d avide ono sto pise na delu :) Bar je samnom tako ;) 

Po meni treba da uzmes nekog fat-bastarda :D Posto je ipak fat-loss najaktuelnija tema stalno,to ce prodati knjigu garant uz malko reklame....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #16 poslato: Februar 25, 2008, 10:16:08 posle podne »

Mislim da bi trebao potraziti izdavacku kucu koja je uopste zainteresovana za izdavanje knjige tog sadrzaja, dogovoriti se sa urednikom oko tvog postotka. Mislim da ne dobijas nista dok ne bude gotovo, osim ako se u ugovoru ne naznaci drugacije, ali sumnjam da bi ti neko dao pare na lepe oci. . . Mislim da su ti pare na pocetku manji problem (tj neoj se ni truditi da zahtevas neki kes na pocetku, samo ce ti se nasmejati). Problem je uopste naci nekoga ko bi to stamapao. Oni ocekuju da ces se ti pojaviti sa gotovim materijalom koji ce mozda izdati, mozda nece. . . Gadna situacija.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 305

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #15 poslato: Februar 25, 2008, 10:12:05 posle podne »

treba ti i debeljuca i fit..inace dosta kosta izdavanje knjige ako mislis nesto kvalitetno..

A ko placa to izdavanje? Ja? Ehehehe.. .slatko se nasmejah :)
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 305

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #14 poslato: Februar 25, 2008, 10:11:06 posle podne »

Hans ce biti   superstar/pozer/model/zvezda u uspnu   ;D ;D ;D

Samo ako zadovolji moje uslove za izvanrednom demonstracijom tehnike cucnje hehehe. A da stavim neku simpa devojku?
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #13 poslato: Februar 25, 2008, 10:09:11 posle podne »

treba ti i debeljuca i fit..inace dosta kosta izdavanje knjige ako mislis nesto kvalitetno..
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #12 poslato: Februar 25, 2008, 10:06:31 posle podne »

Hans ce biti   superstar/pozer/model/zvezda u uspnu   ;D ;D ;D
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 305

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #11 poslato: Februar 25, 2008, 10:02:47 posle podne »

Hvala na sugestijama momci i devojke.

Ova ideja mi se stalno mota po glavi u zadnje vreme, pogotovo jer me cimer pita za svaku knjigu koju citam 'Jel na srpskom', a ja mu uvek odgovaram 'Brate, nema dobrih informacija na srpskom', a on uvek 'Pa ja neznam engleski'. I tako mi je palo na pamet da napishem knjigu. Pustio sam da 'kuva' malo u glavi dok mi se ne 'javi' sadrzaj i sazetak, a onda cu lako 'od celine ka delovima'. Volim da sistematizujem stvari, a za tako nesto treba vremena... volim kad je sve sortirano....

Neznam dal da krenem da se 'bakcem' sa ishranom, jer bi to uveliko povecalo posao, a isto pitanje imam za objasnjavanje fiziologije... hteo bih da je knjiga maksimalno prakticna...

BTW, kakve su zarade od knjiga? Ako potrosim 3-4 meseca pisuci je, ipak bih zeleo da zaradim neki K :) Jel moguce da potrazim izdavaca, da mi da pare unapred, pa da ja lepo sednem to i napishem, jer sada moram da trazim i posao... Najverovatnije cu trebati modele za knjige, pa me interesuje dal je bolje da stavim nekog iskusnog dizaca (sa dobrim atributima) ili nekog 'debeljucu'??? :)
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
M_A_E_S_T_R_O
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

TWISTED

« Odgovor #10 poslato: Februar 25, 2008, 09:22:43 posle podne »

Neznam za druge pocetnike ali ja bi rado kupio knjigu i procitao je od korice do korice.Mnogo je lakse imati sve na jednom mestu nego traziti odgovore na forumu.Slazem se s Mikijem ;)
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #9 poslato: Februar 25, 2008, 08:57:33 posle podne »

mislim da je dobra ideja, samo je bitno da imas dobar naslov i atraktivne korice...da bi uopste nekog zainteresovala tema..
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 19 upita.