TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395433 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 04:38:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sladjana Lučić  (Pročitano 50725 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #137 poslato: Oktobar 16, 2011, 02:54:16 pre podne »

Pirinac galete,neki dzem,moze i cokolada...to ce ti trebati poslednjih sat vremena pred izlazak.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #136 poslato: Oktobar 15, 2011, 05:21:41 posle podne »

Vodu prestani danas,slano takodje nemoj..od veceras na svaka 3h belo meso i pirinac i crveno meso i pirinac (moze i pecen krompir) i tako idi sutra sve do merenja..posle merenja cu ti reci sta i kako ces,a to cemo sutra kada se vidimo.

Ako treba josh neshto da ponesem od hrane javi mi, chisto da budem spremna kad se vidimo, krema me cheka, vecheras cu da uvezbavam pozing i da vidim definitivno najbolje poze za samostalni nastup.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #135 poslato: Oktobar 15, 2011, 03:50:02 posle podne »

kakav timski rad, fenomenalni ste :)

nisam kompetentna da komentarišem fotke, ali meni izgledaju sjajno te tvoje ruke i ramena... kakve separacije...  a i nogice si vidno popravila... više ništa ne visi :)

i što je najlepšte... zaista si motivacija svima da vide koliko se može postići uz rad i disciplinu za samo toliko vremena koliko si ti imala od početka izazova...   neverovatno....  u svakom slučaju nemaš konkurenciju po tom pitanju :)  a medalja će kad tad...

i opet kažem sve je u glavi... ti si psiholog i imaš dobre stavove i poglede na celu situaciju, jaka si u glavi

Hvala ti, na svemu do sad, bash si bila uz mene kad si mi bila najpotrebnija, sve je ovo ipak novo za mene :) :-*

svaka cast Sladjo :D svaka cast i Maretu i Bosketu i Momi,sjajan ste tim i idemo sutra svi po ta prva mesta :D
extra ste svi,dolazim u Pancevo da vas gledam i zelim vam mnogo uspeha sutra na takmicenju :D

Vidimo se ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #134 poslato: Oktobar 15, 2011, 03:45:55 posle podne »

Vodu prestani danas,slano takodje nemoj..od veceras na svaka 3h belo meso i pirinac i crveno meso i pirinac (moze i pecen krompir) i tako idi sutra sve do merenja..posle merenja cu ti reci sta i kako ces,a to cemo sutra kada se vidimo.

Vazi, slano izbacila pre 2 dana, vodu smanjila totalno isto tada, od juche je ne pijem uopshte, pratim telo, dobro je. Pirinach, extra, jedva chekam da jedem. :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
stefan ilic ilke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


jaa

« Odgovor #133 poslato: Oktobar 15, 2011, 11:01:11 pre podne »

svaka cast Sladjo :D svaka cast i Maretu i Bosketu i Momi,sjajan ste tim i idemo sutra svi po ta prva mesta :D
extra ste svi,dolazim u Pancevo da vas gledam i zelim vam mnogo uspeha sutra na takmicenju :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #132 poslato: Oktobar 15, 2011, 10:17:00 pre podne »

kakav timski rad, fenomenalni ste :)

nisam kompetentna da komentarišem fotke, ali meni izgledaju sjajno te tvoje ruke i ramena... kakve separacije...  a i nogice si vidno popravila... više ništa ne visi :)

i što je najlepšte... zaista si motivacija svima da vide koliko se može postići uz rad i disciplinu za samo toliko vremena koliko si ti imala od početka izazova...   neverovatno....  u svakom slučaju nemaš konkurenciju po tom pitanju :)  a medalja će kad tad...

i opet kažem sve je u glavi... ti si psiholog i imaš dobre stavove i poglede na celu situaciju, jaka si u glavi
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2011, 10:19:24 pre podne od strane MightyMO » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #131 poslato: Oktobar 15, 2011, 08:24:26 pre podne »

Vodu prestani danas,slano takodje nemoj..od veceras na svaka 3h belo meso i pirinac i crveno meso i pirinac (moze i pecen krompir) i tako idi sutra sve do merenja..posle merenja cu ti reci sta i kako ces,a to cemo sutra kada se vidimo.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #130 poslato: Oktobar 14, 2011, 11:46:25 posle podne »

deluje ok samo imam jednu zamerku (sugestiju)  a to su trbusni misici.Kao da ih nisi stisnula jer ne vide se kao ranije.Obrati paznju i na to.Ali svakako ce i krema odraditi svoj deo posla.

Ma svetlo je nikakvo za pozing, kao i rezolucija fotografije, uzivo mnogo bolje izgledam- jedva chekam binu, da se vidi sve u pravom svetlu. Chak sam i noge izdefinisala, nije vrh ali je ok, zadnja loza itekako moze bolje, verujem da ce na prolece biti ono pravo, a ovo ce biti ok za takmichenje.

Da,to su ti trbusnjaci.Vidan je napredak,slike su dobre.Zelim ti puno uspeha.

Hvala puno Zoltane! :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12791


Never give up!

« Odgovor #129 poslato: Oktobar 14, 2011, 11:44:58 posle podne »

deluje ok samo imam jednu zamerku (sugestiju)  a to su trbusni misici.Kao da ih nisi stisnula jer ne vide se kao ranije.Obrati paznju i na to.Ali svakako ce i krema odraditi svoj deo posla.

Ma svetlo je nikakvo za pozing, kao i rezolucija fotografije, uzivo mnogo bolje izgledam- jedva chekam binu, da se vidi sve u pravom svetlu. Chak sam i noge izdefinisala, nije vrh ali je ok, zadnja loza itekako moze bolje, verujem da ce na prolece biti ono pravo, a ovo ce biti ok za takmichenje.

Da,to su ti trbusnjaci.Vidan je napredak,slike su dobre.Zelim ti puno uspeha.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #128 poslato: Oktobar 14, 2011, 11:34:05 posle podne »

Shto se tiche punjenja... primetila sam da bolje izgledam kad dignem hidrate, dobra definicija i veci mishici, a ti naravno proceni na osnovu forme da li je potrebno ili ne...
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #127 poslato: Oktobar 14, 2011, 11:06:38 posle podne »








Danashnja forma. kako da se hranim do nedelje? Vodu ne pijem. Odradila zadnju lozu danas.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #126 poslato: Oktobar 14, 2011, 09:54:30 posle podne »

deluje ok samo imam jednu zamerku (sugestiju)  a to su trbusni misici.Kao da ih nisi stisnula jer ne vide se kao ranije.Obrati paznju i na to.Ali svakako ce i krema odraditi svoj deo posla.

Ma svetlo je nikakvo za pozing, kao i rezolucija fotografije, uzivo mnogo bolje izgledam- jedva chekam binu, da se vidi sve u pravom svetlu. Chak sam i noge izdefinisala, nije vrh ali je ok, zadnja loza itekako moze bolje, verujem da ce na prolece biti ono pravo, a ovo ce biti ok za takmichenje.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #125 poslato: Oktobar 14, 2011, 08:58:06 posle podne »

..
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #124 poslato: Oktobar 14, 2011, 08:50:23 posle podne »

...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #123 poslato: Oktobar 14, 2011, 08:47:36 posle podne »

...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 18 upita.