TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395546 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 11:36:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Masa, bez stomaka  (Pročitano 16473 puta)
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #51 poslato: Oktobar 22, 2012, 11:36:16 pre podne »

Ceo zivot je okvirno 10 kao 2 puta veca od male sad je odjednom 25...
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #50 poslato: Oktobar 21, 2012, 06:19:46 posle podne »

Hahahah aj nek' mu neko objasni..
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #49 poslato: Oktobar 21, 2012, 02:10:51 posle podne »

imam slican problem kao borislav,prije nisam imao volju da jedem i uzeo sam bio 2.2 kg proteina nije mi mnogo pomoglo bio sam odustao sad se vracam treningu i mnogo sam popravio ishranu planiram da uzmem nesto od suplemenata pa razmisljam sta uzeti protein ili weight gainer ,i razmisljam sta da jedem da li da jedem sve ukljucujuci brzu hranu slatko sve ili da jedem strkitno piletinu jaja ...
Brzu hranu izbegavaj, cak i ako pokusavas da se ugojis jer ima zdravijih nacina da to ucinis. E sad, ako hoces da smrsas bolje ti je protein po meni. Kako god, protein je bolji jer gejner nema toliko kvalitetne proteine kao sam protein, bilo da zelis masu ili defku, mozes protein da izmesas sa dekstrozom ili maltodekstrinom i eto ti ''gejner''.
Slatko nemoj mnogo, mozda jednom nedeljno se pocasti necim sto volis, ali da nije previse tesko, recimo krem bananica, red cokolade, i tako nesto, a ne na primer 3 parceta torte.
Ostali ce da ti pomognu nadalje, ovo je sta ja mislim, pozz
hvala za odgovor a ja zelim masu evo 10 dana jedem bas dosta(bez suplemenata) ali vec vidim kako dobijam stomak tako da cu da izbacim ovu brzu hranu i slatko jer vidim da sam prakticno izgubio trbusne i uskoro cu da kupim protein a koliko kosta dekstroza i gdje ima da se kupi jer bih je ubacao sa proteinom za masu
Pa imas u Pansportu, uzmes supenu kasiku dekstroze, zajedno sa proteinom, u oko 300ml vode, i eto.
A to sto dobijas stomak, samo tako izbaci tu brzu hranu pa vidi, izgleda da si endomorf kao ja, brzo dobijas naslage :)
Ne znam sta ce postici 1 supenom kasikom jedino ako nece da zasladi samo, minimum 3 kasike u sejker.
Sta ce mu 3 kasike?! To je oko 70g secera, 2 dolazi u obzir, ali 3 je diskutabilno!
Jesi li ti normalan? Nauci gramaze.. Mala kasika 5gr velika 10gr puta 3 ne znam kako si dosao do 70gr ili ti mozda matematika ne ide?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #48 poslato: Oktobar 21, 2012, 12:05:59 posle podne »

Od 12.10.2012 sam dobio 3 kg... Da li je to dobrar rezultat i da li cu da nastavim tom brzinom da dobijam kilograme ili uc kasnije da dobijem polako ?
U pocetku vidis velike dobitke, kasnije sve manje i manje, neces uvek da imas hormone koji bujaju, kako staris i kolicina hormona se smanjuje...


Doduse i to se da resiti ;)
Sačuvana
Borislav
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #47 poslato: Oktobar 21, 2012, 10:13:51 pre podne »

Od 12.10.2012 sam dobio 3 kg... Da li je to dobrar rezultat i da li cu da nastavim tom brzinom da dobijam kilograme ili uc kasnije da dobijem polako ?
Sačuvana
Sve ima svoju svrhu,
Moja je da doĂ°em sa dna,
Da vidim kako je na vrhu. ;)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #46 poslato: Oktobar 20, 2012, 10:13:52 posle podne »

imam slican problem kao borislav,prije nisam imao volju da jedem i uzeo sam bio 2.2 kg proteina nije mi mnogo pomoglo bio sam odustao sad se vracam treningu i mnogo sam popravio ishranu planiram da uzmem nesto od suplemenata pa razmisljam sta uzeti protein ili weight gainer ,i razmisljam sta da jedem da li da jedem sve ukljucujuci brzu hranu slatko sve ili da jedem strkitno piletinu jaja ...

Jedi dosta proteina, meso, jaja, ribu, mlecne proizvode i slozene UH integralni pirinac, peceni ili kuvani krompir, ovsene, razane pahuljice..Jedi dosta povrca...Ako budes jeo sve i svasta pre da ces nabaciti salo a ne cistu misicnu masu..Slatko mozes jedino odmah nakon treninga neku cokoladicu i sl. tako da ti dekstroza po meni ne treba..Uzmi whey protein...
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #45 poslato: Oktobar 20, 2012, 09:48:30 posle podne »

imam slican problem kao borislav,prije nisam imao volju da jedem i uzeo sam bio 2.2 kg proteina nije mi mnogo pomoglo bio sam odustao sad se vracam treningu i mnogo sam popravio ishranu planiram da uzmem nesto od suplemenata pa razmisljam sta uzeti protein ili weight gainer ,i razmisljam sta da jedem da li da jedem sve ukljucujuci brzu hranu slatko sve ili da jedem strkitno piletinu jaja ...

Izbegavaj brzu hranu, a sto se slatkisa tice ne moras se odreci svega ali gledaj da to sto pojedes bude kvalitetno.

Meso, riba, jaja, pirinac, voce ( kostunjavo ), salate...Ima tu dosta kombinacija.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #44 poslato: Oktobar 20, 2012, 09:42:37 posle podne »

Da li je moguce da za god. dobijem 15 kg ??

Jeste, ali moras jesti redovno i raznovrsnu hranu.
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #43 poslato: Oktobar 20, 2012, 09:22:46 posle podne »

imam slican problem kao borislav,prije nisam imao volju da jedem i uzeo sam bio 2.2 kg proteina nije mi mnogo pomoglo bio sam odustao sad se vracam treningu i mnogo sam popravio ishranu planiram da uzmem nesto od suplemenata pa razmisljam sta uzeti protein ili weight gainer ,i razmisljam sta da jedem da li da jedem sve ukljucujuci brzu hranu slatko sve ili da jedem strkitno piletinu jaja ...
Brzu hranu izbegavaj, cak i ako pokusavas da se ugojis jer ima zdravijih nacina da to ucinis. E sad, ako hoces da smrsas bolje ti je protein po meni. Kako god, protein je bolji jer gejner nema toliko kvalitetne proteine kao sam protein, bilo da zelis masu ili defku, mozes protein da izmesas sa dekstrozom ili maltodekstrinom i eto ti ''gejner''.
Slatko nemoj mnogo, mozda jednom nedeljno se pocasti necim sto volis, ali da nije previse tesko, recimo krem bananica, red cokolade, i tako nesto, a ne na primer 3 parceta torte.
Ostali ce da ti pomognu nadalje, ovo je sta ja mislim, pozz
hvala za odgovor a ja zelim masu evo 10 dana jedem bas dosta(bez suplemenata) ali vec vidim kako dobijam stomak tako da cu da izbacim ovu brzu hranu i slatko jer vidim da sam prakticno izgubio trbusne i uskoro cu da kupim protein a koliko kosta dekstroza i gdje ima da se kupi jer bih je ubacao sa proteinom za masu
Pa imas u Pansportu, uzmes supenu kasiku dekstroze, zajedno sa proteinom, u oko 300ml vode, i eto.
A to sto dobijas stomak, samo tako izbaci tu brzu hranu pa vidi, izgleda da si endomorf kao ja, brzo dobijas naslage :)
Ne znam sta ce postici 1 supenom kasikom jedino ako nece da zasladi samo, minimum 3 kasike u sejker.
Sačuvana
tryhardboy93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #42 poslato: Oktobar 20, 2012, 05:50:43 posle podne »

imam slican problem kao borislav,prije nisam imao volju da jedem i uzeo sam bio 2.2 kg proteina nije mi mnogo pomoglo bio sam odustao sad se vracam treningu i mnogo sam popravio ishranu planiram da uzmem nesto od suplemenata pa razmisljam sta uzeti protein ili weight gainer ,i razmisljam sta da jedem da li da jedem sve ukljucujuci brzu hranu slatko sve ili da jedem strkitno piletinu jaja ...
Brzu hranu izbegavaj, cak i ako pokusavas da se ugojis jer ima zdravijih nacina da to ucinis. E sad, ako hoces da smrsas bolje ti je protein po meni. Kako god, protein je bolji jer gejner nema toliko kvalitetne proteine kao sam protein, bilo da zelis masu ili defku, mozes protein da izmesas sa dekstrozom ili maltodekstrinom i eto ti ''gejner''.
Slatko nemoj mnogo, mozda jednom nedeljno se pocasti necim sto volis, ali da nije previse tesko, recimo krem bananica, red cokolade, i tako nesto, a ne na primer 3 parceta torte.
Ostali ce da ti pomognu nadalje, ovo je sta ja mislim, pozz
hvala za odgovor a ja zelim masu evo 10 dana jedem bas dosta(bez suplemenata) ali vec vidim kako dobijam stomak tako da cu da izbacim ovu brzu hranu i slatko jer vidim da sam prakticno izgubio trbusne i uskoro cu da kupim protein a koliko kosta dekstroza i gdje ima da se kupi jer bih je ubacao sa proteinom za masu
Sačuvana
tryhardboy93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #41 poslato: Oktobar 20, 2012, 04:58:29 posle podne »

imam slican problem kao borislav,prije nisam imao volju da jedem i uzeo sam bio 2.2 kg proteina nije mi mnogo pomoglo bio sam odustao sad se vracam treningu i mnogo sam popravio ishranu planiram da uzmem nesto od suplemenata pa razmisljam sta uzeti protein ili weight gainer ,i razmisljam sta da jedem da li da jedem sve ukljucujuci brzu hranu slatko sve ili da jedem strkitno piletinu jaja ...
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #40 poslato: Oktobar 20, 2012, 04:54:36 posle podne »

Da li je moguce da za god. dobijem 15 kg ??

I vise nego moguce, mozes da dobijes i 25kg, samo jedi sta god ti padne pod ruku i treniraj kratko ali intenzivno.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Borislav
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #39 poslato: Oktobar 20, 2012, 04:41:14 posle podne »

Da li je moguce da za god. dobijem 15 kg ??
Sačuvana
Sve ima svoju svrhu,
Moja je da doĂ°em sa dna,
Da vidim kako je na vrhu. ;)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #38 poslato: Oktobar 08, 2012, 08:46:54 pre podne »

To oko volje za hranom moras resiti sto pre,i bice napretka.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #37 poslato: Oktobar 07, 2012, 11:24:15 posle podne »

Ishrana je primarna suplementi su sekundarni.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 15 upita.