TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395557 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 03:10:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plava srca  (Pročitano 2626 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #5 poslato: Maj 14, 2016, 02:39:22 pre podne »

Savetujem da se okaneš praznih priča i posvetiš se zdravim osnovama...

Na ovom forumu nećeš dobiti savete o (zlo)upotrebi AAS, što je pogotovu u tvom uzrastu krajnje neetički...

Ako imaš pitanja koja se tiču treninga, ishrane, suplementacije, zdravlja...stojimo ti na raspolaganju...
Sačuvana
Lakii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #4 poslato: Maj 14, 2016, 01:54:45 pre podne »

Citao sam od nekog coveka starijeg ovde na forumu da je uzeo 120 tableta i jeo sve bukvalno, ja mislim za mesec,mesec i po i da je napravio pauzu i da nije izgubio misicnu masu koju je dobijo za vreme uzimanja tih tableta..Da li se to moze izvesti?
« Poslednja izmena: Maj 14, 2016, 01:56:29 pre podne od strane Lakii » Sačuvana
Lakii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Maj 14, 2016, 01:48:27 pre podne »

Hvala!  :)
 
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Maj 14, 2016, 01:30:20 pre podne »

Plava srca, momče, ako nisi obavešten su zapravo AAS( androgeni anabolicki steroidi), metandrostenolon( "metan")...sintetički derivat testosterona( muški polni hormon)...

Ako uzmemo u obzir sve moguće neželjene efekte( jetra, aromatizacija - estrogen, supresija prirodne proizvodnje testosterona...), ne bih ga preporučio nikome, pa ni tebi...

Formuliši plan treninga( uz stručni nadzor), isprati to kvalitetnom ishranom i bazičnom suplementacijom( tu smo za sve savete na tu temu), i uspeh neće izostati...( naravno sa vremenom...meseci, godine, decenije u priči redovnog treninga i kvalitetne ishrane)

AAS nisu za igru, niti ih treba shvatiti olako, pogotovu ne u tvom uzrastu...AAS nisu čarobne tablete uspeha, niti eliksiri snage i mišićne mase...kao ni svemoćna prečica do savršenog tela...

Posveti se osnovama...ne zaleći se u nepoznato, samo ćeš sebi nepotrebno nauditi!

Sačuvana
Lakii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Maj 13, 2016, 11:29:12 posle podne »

Imam 15 godina,treniram povremeno imam malo misicne mase,da li smem da uzimam plava srca isto mesec,dva dana ili da ne uzimam uopste zato sto mi je telo jos mlado relativno..Konkretno pitanje da li smem da uzimam plava srca sa 15 godina?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 14 upita.