TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395436 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 05:28:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gorusica.........  (Pročitano 3485 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #10 poslato: Maj 14, 2012, 08:48:53 posle podne »

Nije bitan samo broj kilograma vec sastav tih kilograma,da li dobijas misice,salo,vodu ili sve po malo.Ako dobijas tako na kilogramima a nema puno sala onda nastavi tako,to je odlicno,ali ako salo preovladjuje onda se menja ishrana. ;)
Sačuvana
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #9 poslato: Maj 14, 2012, 08:29:06 posle podne »

Pa pazi guram ovako jos mesec dana, onda ces mi pomoci da korigujem ishranu i radim cistu masu, ako mislis da treba odmah da menjam ishranu pomozi mi da uradim to sada, imam 85kg i 193 visok...ja msm da bi trebao jos jedno 5-6 kg pa onda da radim masu, samo malo da smanjim uh i kalorija, pa da bude donekle cistija masa...
Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #8 poslato: Maj 14, 2012, 08:24:19 posle podne »

Dva momka su tako kao ti bila na "masi",jeli su plazmu,eurokrem i pili oko 1 L cokoladnog mleka,nekad i vise,sad posle godinu dana su samo debeli i nista vise...malo su snage dobili i to je to,a jos lazu sebe,kazu:" Masa je mama" . :(
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #7 poslato: Maj 14, 2012, 07:54:27 posle podne »

Preduprediti je možeš tako što ćeš izbegavati hranu koja dovodi do gorušice kao i da ne ležeš bar 1h nakon jela...
a ako vec dodje do gorusice zvekni jedan ili dva rupuruta i resio si problem...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #6 poslato: Maj 14, 2012, 07:52:35 posle podne »

Pa da sinoc se pogilo, da sam se napio mleka i odmah legao...i verovatno je zbog toga, a eurokrem i med izbegavam zbog toga... :)
Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #5 poslato: Maj 14, 2012, 07:20:46 posle podne »

Preduprediti je možeš tako što ćeš izbegavati hranu koja dovodi do gorušice kao i da ne ležeš bar 1h nakon jela...
Sačuvana
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #4 poslato: Maj 14, 2012, 06:29:22 posle podne »

Pa smanjicu mleko na 1l dnevno, a pojacti jogurt...nego da li neko moze da mi kaze kako da predupredim gorusicu, jer nije od mleka jer sam pio vec mesec dana po 2l i nista....znam da kad uvek jedem eurokrem da mi se pojavi, ali kratko traje ne kao danas....
Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #3 poslato: Maj 14, 2012, 04:29:00 posle podne »

Pazi,otvaras temu kako imas problem,tj. gorusicu,a pre toga ti je sinoc receno da nema potreba da pijes mleko vise od solje dnevno,cak uopste ga nemoj piti vec pi jogurt umesto mleka.
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #2 poslato: Maj 14, 2012, 04:24:35 posle podne »

Najbolje je da mleko pijes ujutru i ne u preteranim kolicinama, barem po mom nekom misljenju! :)
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #1 poslato: Maj 14, 2012, 04:02:25 posle podne »

Juce sam se prejeo uvece i popio mnogo mleka pred spavanje....i celu noc mi je bilo nelagodno i budio sam se ujutru i kretala mi je kiselina iz stomaka....i danas ceo dan mi je nelagodan osecaj u stomaku i grudima i povremeno mi krene gorusica...
Desavalo mi se to i pre, ali je trajalo par sati i prodje i nisam obracao mnogo paznje na to...ali sada me je iznerviralo, jer ne mogu da se hranim kako valja i taman sam hteo da krenem sa kreatinom, ali sam odlozio za sutra dok mi ne prodje ovo...Kako da podpomognem da sto pre prodje i da mi se ne javlja ponovo?
« Poslednja izmena: Maj 14, 2012, 04:03:57 posle podne od strane Zarko » Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 15 upita.