TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395519 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 14, 2024, 08:45:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: jetra i trening ??  (Pročitano 25030 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #45 poslato: Februar 09, 2011, 09:54:09 posle podne »

Svakako kesa za pecenje, pisali smo vec.

Slazem se da 5 obroka dnevno ne moze biti normalno t.j. ukusno :) Ali pricamo o normlanim situacijama, on je pocetnik zar ne? Znaci uopste mu se ne svidja piletina, a kamoli da se davi od nje :)

Mislim da i cokolada 5 puta dnevno moze delovati bezukusno :)
Sačuvana
Ctrl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #44 poslato: Februar 09, 2011, 09:44:08 posle podne »

Jos jedan od odlicnih nacina je u kesi za pecenje, moze i belo meso a batak je iz kesa odlican.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #43 poslato: Februar 09, 2011, 09:25:51 posle podne »

Nikakav problem ako je pečena, samo da nije pečena na ćumuru ili slično. Pečena na električnom roštilju kida (aka rerni). ;)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #42 poslato: Februar 09, 2011, 09:20:14 posle podne »

EJ pokušavamo momka da nagovorimo da jede piletinu a ne da mu je smučimo ;)
Piletina ima i dobrih strana - grilovana, pečena u rerni, na malo ulja...
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #41 poslato: Februar 09, 2011, 07:57:51 posle podne »

Ako ne veruješ nama, upotrebi maštu i začine... origano, bosiljak, kari... čak i piletina može da ima ukus ;)
Sve sam probao, ali kuvanoj piletine tesko ako moze pomoci nesto.
A nije isto kad neko pojede jedan ili dva takva obroka dnevno, zeznuto je kad ih imas 5, na svaka tri sata!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #40 poslato: Februar 09, 2011, 07:43:40 posle podne »

Ako ne veruješ nama, upotrebi maštu i začine... origano, bosiljak, kari... čak i piletina može da ima ukus ;)
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #39 poslato: Februar 09, 2011, 05:32:36 posle podne »

Sve je u glavi, kratko i jasno :)     A hrana može da se spremi na jako puno različitih načina i da bude ukusna bez imalo masti, hidrata.... ovaj forum je idealan za pronalaženje takvih recepata ;)
To malo teze! ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #38 poslato: Februar 09, 2011, 03:00:30 posle podne »

Sve je u glavi, kratko i jasno :)     A hrana može da se spremi na jako puno različitih načina i da bude ukusna bez imalo masti, hidrata.... ovaj forum je idealan za pronalaženje takvih recepata ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #37 poslato: Februar 09, 2011, 10:51:29 pre podne »

Upravu su ljudi sto posto za sve sto ti kazu,a ti ces se u to uveriti kad probas.Uostalom,znas sta sve ima od piletine da se spremi,dinstana,gulas,paprikas sa krilcima i krompirom...Ima da menjas svaki dan,jos ako imas kinte da ubacis curetinu,junetinu,konjetinu,da malo promenis ako vec ne mozes svaki dan pilece. :) Meni se sad ne jede nista od ne zdrave hrane,sem slatkisa,tj. palacineke u Pinokiju. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #36 poslato: Februar 09, 2011, 10:31:43 pre podne »

Zelis vidljive ploce? onda se baziras na piletini i variranju sa UH. Zelis jako vidljive ploce? Onda kuvani oslic i strogi rezim ishrane na duze staze.Nema tu neke filozofije,a svinjsko mozes samo da sanjas.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #35 poslato: Februar 08, 2011, 07:49:11 posle podne »

Ko se na piletinu nije zadavio nije bio na dijeti LOL
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #34 poslato: Februar 08, 2011, 05:37:49 posle podne »

Mislim da si jako dobar prema sebi, da nemaš nameru da se pomučiš za svoje ciljeve i da je šansa da te vidimo sa six packom do leta vrlo mala ako nešto ne promenoš u svom stavu. Volela bi da sam u krivu, ali videćeš svi koji se imalo razumeju u ovaj sport, reći će ti isto - bez muke nema rezultata ... A muka ponekad podrazumeva i jedenje, božemesačuvaj, piletine :)
« Poslednja izmena: Februar 08, 2011, 05:39:57 posle podne od strane daniela svarc » Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #33 poslato: Februar 08, 2011, 03:58:56 posle podne »

Receno ti je sve sto treba a na tebi je odluka sta ces odluciti.
Samo sa ovakvim razmisljanjem mozes samo otezati sebi,ali OK to je tvoja stvar,tvoj zivot,tvoja jetra  :)

Ja sam jela piletinu i teletinu u tom periodu,naravno kuvanu,ili pecenu u onim kesama ili na foliji,pa ti vidi sta ces i kako ces
Sačuvana
Be Happy!!!
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #32 poslato: Februar 08, 2011, 10:12:29 pre podne »

ljudi,,,ja sta od mesa priznajem jeste svinjsko i ni jedno vise-a od nacina spremanja samo peceno i przeno i suseno,,,,,ostali ne dolaze u obzir!!! a o kuvanom i ne zelim da razmisljam--ili cu jedem kako volim ili ga necu jedem,,,,a koliko znam ni jedan wjhey do sad ne sadrzi meso pa izracunajte od cega cu porastem ;)
Od svinjskog mesa se mozes samo fizicki pribliziti izgledu svinje, ali to nije u domenu ovog sporta.
Mozda bi trebao da pokusas na nekom forumu za sumo rvace, tamo se ceni ogromna kol masnog tkiva.
A ako mislis krenuti na AAS, onda se oprosti od jetre!
Slusaj sta ti ovi ljudi pricaju ovde, jer nisu glupi!
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #31 poslato: Februar 08, 2011, 07:54:54 pre podne »

ljudi,,,ja sta od mesa priznajem jeste svinjsko i ni jedno vise-a od nacina spremanja samo peceno i przeno i suseno,,,,,ostali ne dolaze u obzir!!! a o kuvanom i ne zelim da razmisljam--ili cu jedem kako volim ili ga necu jedem,,,,a koliko znam ni jedan wjhey do sad ne sadrzi meso pa izracunajte od cega cu porastem ;)

Mislim da si ovom rečenicom sumirao svoju brigu o zdravlju. Nemoj me pogrešno shvatiti, nemam ja ništa protiv prasetine, čak šta više, ali ako imaš tako ozbiljan poremećaj u zdravlju, a imaš ovako zatupljeno razmišljanje o ihrani, koja btw je jedan od osnovnih faktora u tvom oporavku, onda se bojim da ti nema pomoći.

Nećeš se razviti muskulaturu, nećeš se izdefinisati i nećeš postići nijedan cilj u teretani tako što ćeš raditi ono što voliš, jer to fakat niko ne radi.

Misliš da Ognjen voli da ispušta dušu trčeći maratone i plivajući neke nemoguće distance? Ja mislim da Ognjen voli da pobedi i voli osećaj koji ima kada postigne nešto u svom životu.

Isto tako el misliš da ja i doktorka ne volimo čokoladu...lol, ali i dalje znamo šta je dobro za nas, a šta nam škodi. Sve je u redu kada je u pitanju povremeno opuštanje u nekim trenutcima, ali čak i kad si skroz zdrav takvo razmišljanje te neće odvesti daleko.

Nego da dovršim izjavu sa onim što je bitno. To je tvoj život, imaš pravo da ga živiš kako god hoćeš i ako tako želiš da ga provedeš kudos to you...samo nemoj očekivati da će neko od nas da ti priča ono što želiš da čuješ. od mene ćeš čuti samo ono što ja verujem da je dobro za tebe.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 18 upita.