TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395592 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 18, 2024, 07:39:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 722576 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2414 poslato: Januar 07, 2014, 11:54:30 posle podne »

I mene bas interesuju te vezbe za saku i podlakticu tako da se radujem tvojim snimcima  :)

Bice mozda vec u toku naredne nedelje.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2413 poslato: Januar 07, 2014, 11:53:27 posle podne »

Kako da smrsam imam 14 godina visok sam 1,57 i imam 64 kilograma












Sobzirom da si jako mlad i tek u razvoju mislim da za nekim prevelikim mrsavljenjem nema potrebe vec da se polako samo koriguje ishrana i obrate stvari na neke stvari.Za pocetak smanjiti sve testenine,slakise,slano uopste i slatko.Obroci manji a cesci gde ce iti povrca,nemasnog mesa,kvalitetnih hidrata...
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #2412 poslato: Januar 07, 2014, 09:25:06 posle podne »

I mene bas interesuju te vezbe za saku i podlakticu tako da se radujem tvojim snimcima  :)
Sačuvana
lukksi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #2411 poslato: Januar 07, 2014, 09:04:18 posle podne »

Kako da smrsam imam 14 godina visok sam 1,57 i imam 64 kilograma










Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2410 poslato: Januar 05, 2014, 10:41:55 posle podne »

Peta serija ez za biceps, samo za Arnia... ovako ja radim za snagu sa čitingom nekad većim nekada manjim.S obzirom na povredu nisam hteo ceo pokret a i mogao sam više.Bitno je da leva ruka više ne boli.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=E7qRG0uB7vE#t=4
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2409 poslato: Januar 02, 2014, 08:41:27 posle podne »

Kada su te dve misicne partije u pitanju onda ja dajem prednost tricepsu jer on dje velicinu ruke iako mnogi grese pa misle da je to biceps.Za pocetak savetovo bih ti da ne radis nikako zajedno ove dve partije vec odvojeno i to dan psle odmora kada si najjaci.Uskoro pocinjem sa postavljanjem mojih detaljnih snimaka bas za misice ruke,sake,podlaktice...da vidite kako iygledaju treninzi za ove partije od kojih mozete podizati vece tezine a pogotovu su dobre vezbe za jacanje hvata kod vratila i sve sto je na vucenje i uopste drzanje tega.

P.s - Postavio sam nedavno snimak koja je vezba po meni najbolja za triceps i koju uvek radim i to do maksimuma, a to je propadanje.
Sačuvana
Arnie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Go hard or go home

« Odgovor #2408 poslato: Januar 02, 2014, 09:07:20 pre podne »

Mislim konkretno na biceps i triceps posto su mi oni problem :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2407 poslato: Januar 01, 2014, 10:35:29 posle podne »

Evo ovako pitao sam i druge clanove foruma ali zelim odgovor od vas TJ koje su najbolje vezbe za ruke sta je vama pomoglo da razvijete ruke, hvala na odgovoru pozz :D

Ruke su širok pojam..jel misliš biceps,triceps,mišiće šake,podlaktice?  Ali jedno je sigurno a to je da odkako forsiram armwresling treninge sa tegovima gde prevashodno jačam prste šake,podlakticu..ojačao sam mnogo jačinu hvata i dižem lakše veće težine.
Sačuvana
Arnie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Go hard or go home

« Odgovor #2406 poslato: Decembar 30, 2013, 03:43:46 posle podne »

Evo ovako pitao sam i druge clanove foruma ali zelim odgovor od vas TJ koje su najbolje vezbe za ruke sta je vama pomoglo da razvijete ruke, hvala na odgovoru pozz :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2405 poslato: Decembar 28, 2013, 12:46:21 pre podne »

Hvala, trudim se da budem jos bolji.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2404 poslato: Decembar 27, 2013, 10:11:13 pre podne »

Aha, hvala Roberte nisam obratio paznju na taj post, sve u svemu lepo je vratiti se posle povreda, samo napred Zoltane.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2403 poslato: Decembar 27, 2013, 10:09:31 pre podne »

Bravo, Zoli! Samo napred! :)

PeĂ°oni:
Prošlo je malo više vremena od mog poslednjeg postovanja ovde pa sam malo odlučio da temu oživim.
Najveći razlog je teška povreda moje leve ruke u Januaru ove godine gde je došlo do velikog naprsnuća tetive ruke i bukvalno nisam mogao kašiku podići.Redovne terapije,čvrsta volja i veliki fanatizam doveli su do toga da sam ruku oporavio nekih 60% što je ekstra u odnosu kako je bila ranije i sasvim je dovoljno da sam krenuo sa ozbiljnijim težinama makar što se bodi bildinga tiče.Nažalost što se tiče armwrestlinga još treba vremena da proĂ°e kako bi to bilo dobro kao ranije.Ova godina nije tekla kako sam planirao i nažalost koštalo me je pauze na državnom prvenstvu gde nisam uspeo da se okitim trećom uzastopnom titulom prvaka Srbije.Ali ne očajavam jer ruka se vraća u formu polako ali sigurno i ako sve bude teklo kako treba pokušaću titulu da vratim 2014god,što je moja trenutno najveća želja.
Treniram dobro i idem samo napred, klub sam osnovao i to sada funkcioniše veoma ozbiljno.A ovde u mojoj temi ću početi opet da pišem o nekim svojim vežbama,ciljevima,planovima i ostvarenjima.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2402 poslato: Decembar 27, 2013, 09:30:10 pre podne »

Koju povredu si imao Zoli ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2401 poslato: Decembar 27, 2013, 01:39:40 pre podne »

Posle duze povrede vracam se u formu polako.Radim propadanje ovo je treca vezba sedma serija i tu sam radio sa 50kg.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QmXUvhofuug
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2400 poslato: Decembar 25, 2013, 12:02:57 pre podne »

Sve je to stvar šta kome odgovara i ša je kome cilj.Nisu sprave loše daleko od toga samo se više barem recimo u mome slučaju koriste kao izolacione vežbe koje radim na kraju ili u nekim posebnim periodima.Kod mene uglavnom primarnost je teg,bučice..jednom rečju gvožĂ°e.A za bučice umesto šipke uveren sam da je u pitanju bolje pogaĂ°anje mišićnih vlakana ili možda samo promena vežbi.U svakom slučaju i jedno i drugo je odlično jer mišić uvek treba gaĂ°ati iz više uglova sa drugim vežbama.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.047 sekundi sa 17 upita.