TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395351 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 07:02:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 721947 puta)
Onlnat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #224 poslato: Februar 14, 2011, 04:44:01 posle podne »

@ zoltan zasto posle kardia ide prvo hrana a ne whey itd.... ?koji re razlog,malo detaljnije ako moze
Sačuvana
milos888
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #223 poslato: Februar 14, 2011, 04:23:26 posle podne »

Ја рецимо одмах после тренинга узимам whey са млеком и једну банану. То је око 9 увече. Шта би после још могао да поједем ?

Кад је најбоље време за узимање глутамина ? Ја би да узимам 5-10 гр. дневно па не знам кад да га узимам ?
« Poslednja izmena: Februar 14, 2011, 04:57:09 posle podne od strane milos888 » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #222 poslato: Februar 14, 2011, 12:41:48 pre podne »

Nije.Posle treninga treba prvo suplementacija da se uzme tipa:whey,glutamin,bcaa u zavisnosti od nasega cilja..kasnije ide obrok sa proteinom i hidratima iz hrane.A od hidrata mozes,pirinac,ovsene,krompir...
Sačuvana
milos888
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #221 poslato: Februar 13, 2011, 09:34:58 posle podne »

Да ли је једна банана стварно довољан извор угљених хидрата после тренинга ? Доста људи тако говори, али нешто сумњам да је та количина довољна. Не знам какве би још угљене хидрате могао да убацим после тренинга, у облику чега ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #220 poslato: Februar 12, 2011, 12:33:32 posle podne »

Ono sto svakako uvek radim je kosa rimska klupa gde uvek menjam nagibe i radim sa dodatnim opterecenjem stavljajuci tegove na sebe.Rad sa rolerom iz klececeg polozaja i celog opruzanja tela pa vracanje u pocetni polozaj je jedna od mojih omiljenih vezbi.Podizanje nogu sa ravne klupe dok lezim ili sa vratila je za donje meni odlicna vezba.
Sačuvana
kajsa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 137

« Odgovor #219 poslato: Februar 12, 2011, 08:16:10 pre podne »

zoltane koje su po tebi najbolje 3 vezbe za donje,srednje i gornje trbusnjake ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #218 poslato: Februar 10, 2011, 01:15:43 posle podne »

Колико је сојин протеин користан ?

Ako se bas nema druga opcija to jest kvalitetan whey ili ti jednostavno smetaju ti ostali proteini onda je sojin dobra zamena.
Sačuvana
milos888
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #217 poslato: Februar 10, 2011, 11:43:03 pre podne »

Колико је сојин протеин користан ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #216 poslato: Februar 07, 2011, 01:53:51 pre podne »

A gde si trenirao i koliko puta nedeljno? (kik boks)

Kik box sam prvo poceo davne 2001god u klubu Chakuriki kod Skale,zatim kada se Micko Odzic odvojio iz tog kluba presao sam kod njega i bio do 2004 sve dok nisam otisao kod Zeljka Rasovica i tamo trenirao.Treninzi su inace bili inimalno 4x nedeljno u pocetku a nekada sam imao i dva puta dnevno u zavisnosti od priprema itd..
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #215 poslato: Februar 07, 2011, 01:37:09 pre podne »

A gde si trenirao i koliko puta nedeljno? (kik boks)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #214 poslato: Februar 07, 2011, 12:40:08 pre podne »

Na tvojoj temi o trbusnjacima spominjes vezbe spustanje sa kanapom i tockic. Koje su to vezbe?

Ne znam kako ovde da to objasnim jer za to je potrebna slika i snimak.Na fb sam u svom klubu postavio snimke i vidi se lepo.Potrudicu se da me neko slika dok to radim  pa da se lepo vidi.Imao sam to u planu svakako.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #213 poslato: Februar 07, 2011, 12:35:40 pre podne »

Zoli  zanima me kako stizes da radis teretanu i kik boks? Jel radis isti dan oba treninga ili kako?
Dali tokom cele godine radis boks ili samo u nekim periodima, ako mozes to malo da mi opises.

Trenutno samo mi je teretana prioritet jer spremam se za armwrestling pa sam boks malo smanjio jer ne mogu postici sve.Dok je to jos bilo aktuelno u fullu radio sam to na sledeci nacin uglavnom:  pre podne teretana predvece boks a izmedju sam odmarao (spavao) koliko sam stigao.Tesko je to nekome da uklopi tako jer radi,skola itd..a ja ipak drzim teretanu pa mi je lakse zbog toga.ali treninzi su ipak jako teski ali kad se nesto voli lakse je.Da ne nabrajam da je ishrana tada jako obilna a suplementacija kvalitetna kako ne bi doslo do razgradnje.
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #212 poslato: Februar 06, 2011, 11:53:18 posle podne »

Na tvojoj temi o trbusnjacima spominjes vezbe spustanje sa kanapom i tockic. Koje su to vezbe?
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #211 poslato: Februar 06, 2011, 11:41:58 posle podne »

Zoli  zanima me kako stizes da radis teretanu i kik boks? Jel radis isti dan oba treninga ili kako?
Dali tokom cele godine radis boks ili samo u nekim periodima, ako mozes to malo da mi opises.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #210 poslato: Februar 06, 2011, 09:49:45 posle podne »

Matori jel ti se desavalo da te na nekim vezbama misicnih grupa, naprimer kad radis listove uvati sracka, vidim da se momci masovno zale na listove da ih tera na pisanje i sracku, primetio sam da i moju suprugu teraju listovi na pisanje, sta mislis o tome, jel to takva vezba da poteruje bubrege na lucenje?

Iskreno druze moj nikada do sada nisam imao takvih problema sem mozda kada radim cucnjeve ali krivac tome je bilo to sto sam se prejeo pre toga pa me vise uhvatila mucnina.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 14 upita.