TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 08:50:09 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 721922 puta)
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #314 poslato: Mart 10, 2011, 12:36:02 posle podne »

Trapezi valjda :D
Sačuvana
kajsa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 137

« Odgovor #313 poslato: Mart 10, 2011, 09:30:18 pre podne »

pa ovi rameni misici odma sto su uz vrat...ne znam kako se zovu da ti detaljno objasnim
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #312 poslato: Mart 10, 2011, 12:44:22 pre podne »

Imam 38. god. 178cm i 89 kg. Radim na masi ali sam nesto zastao i ne dobijam ni grama vec cetiri meseca.Koristim Whey Elite (DYM), kreatin monohidrat(DYM),dex,vitamine,minerale i omega 3. Ishrana i treninzi su mi OK, otprilike kao sto preporucujete i ostalim vezbacima na forumu. Da li bi vredelo ubaciti amino kiseline i koje? Znam da je najbolje i glutamin i BCAA zajedno ali nema se para toliko.Zanima me koju mi preporucujete za masu od ove dve AK ili mozda u tabletama miksovano?
Unapred hvala.

Ja bih ipak pre pokusao da u tvom slucaju taj novac dam za meso konkretno konjetinu ili govedinu i ubacim jos jedan-dva obroka sa mesom u toku dana ili ga pojacam dodatno.Isto tako i kvalitetne uh povecati malo.Uglavnom to uvek bude problem kada je stagnacija na masi u pitanju mada mogu biti jos mnogi drugi faktori.
Same aminkiseline veruj mi u ovom slucaju ne bi mnogo pomogle jer ti vec imas ono najpotrebnije od suplementacije.A ako bas insistiras na aminokiselinama onda uzmi od DYM super amino 4800 odlicne su.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #311 poslato: Mart 10, 2011, 12:40:46 pre podne »

Kozma samo da ti javim da mozes da koristis hleb bez brasna po imenu Tonus :) imas ga u idei :),koristio sam na dan po sto grama ali samo pre 4 posle 4 nema hidrata ni gram,i skidam fino i sa hlebom tj. nema razlike :) pozdrav

Hvala na obavestenju imacu u vidu ako mi se nekad bude jeo hleb :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #310 poslato: Mart 10, 2011, 12:40:11 pre podne »

kozma koje su po tebi najbolje vezbe,tj sta je najbolje raditi za takozvane "majmune" ?


ne razumem pitanje bas najbolje?
Sačuvana
LIMANAC
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


« Odgovor #309 poslato: Mart 10, 2011, 12:15:52 pre podne »

Imam 38. god. 178cm i 89 kg. Radim na masi ali sam nesto zastao i ne dobijam ni grama vec cetiri meseca.Koristim Whey Elite (DYM), kreatin monohidrat(DYM),dex,vitamine,minerale i omega 3. Ishrana i treninzi su mi OK, otprilike kao sto preporucujete i ostalim vezbacima na forumu. Da li bi vredelo ubaciti amino kiseline i koje? Znam da je najbolje i glutamin i BCAA zajedno ali nema se para toliko.Zanima me koju mi preporucujete za masu od ove dve AK ili mozda u tabletama miksovano?
Unapred hvala.
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #308 poslato: Mart 09, 2011, 09:42:20 posle podne »

Kozma samo da ti javim da mozes da koristis hleb bez brasna po imenu Tonus :) imas ga u idei :),koristio sam na dan po sto grama ali samo pre 4 posle 4 nema hidrata ni gram,i skidam fino i sa hlebom tj. nema razlike :) pozdrav
Sačuvana
kajsa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 137

« Odgovor #307 poslato: Mart 09, 2011, 07:57:13 posle podne »

kozma koje su po tebi najbolje vezbe,tj sta je najbolje raditi za takozvane "majmune" ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #306 poslato: Mart 07, 2011, 01:29:17 posle podne »

Da li je preporučljivo da momak 1995. godište , vaterpolista , počne sa uzimanjem " VITARGO " za brži oporavak i regeneraciju?

Mozes slobodno uzimati.
Sačuvana
matokrv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #305 poslato: Mart 06, 2011, 11:08:54 posle podne »

Da li je preporučljivo da momak 1995. godište , vaterpolista , počne sa uzimanjem " VITARGO " za brži oporavak i regeneraciju?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #304 poslato: Mart 06, 2011, 09:07:01 posle podne »

Meso; tu se pretezno baziram na pilecim prsima,tunjevina ali samo u prirodnom soku nikako ulju,a ako zaista zelis pravu defku onda se najvise baziraj na kuvanom oslicu.Jeste tesko njega jesti ali ako izdrzis imaces odlicne rezultate.

Da li bas mora oslic  :-X ili moze da ga zameni npr. losos ili pastrmka?

Nisam probao tu kombinaciju na duze staze pa ne znam iz licnog iskustva.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #303 poslato: Mart 06, 2011, 09:05:41 posle podne »

Hvala puno Kozma sad cu da iscitam ovu temu,krenuo sam vec danas sa slicnim rezimom,ok ovako cu se hrniti sigurno jedino nemogu da ti obecam da ce riba biti oslic :),bice ponekad :),e htedoh da te pitam nasao sam hleb koji je bez brasna 180 kalorij duplo vise vitamina i vlakana od obicnih hlebova pritom bez brasna zove se |Tonus i ruski je,pun zrnevlja i jedan je od 100 najzdravijih namirnica u svetu... :) jel bi smeo barem po 70-80 grama na dan ??? recimo mesto krompira i pirinca ? pozdrav hvala ti puno...od suplementacije mogu protein da uzmem i mozda amino neki jeftiniji...

Probaj tu kombinaciju sa hlebom i vidi kako reagujes na duze staze.Sto se suplementacije tice neka ti primarno bude whey+bcaa.
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #302 poslato: Mart 06, 2011, 08:44:00 posle podne »

Meso; tu se pretezno baziram na pilecim prsima,tunjevina ali samo u prirodnom soku nikako ulju,a ako zaista zelis pravu defku onda se najvise baziraj na kuvanom oslicu.Jeste tesko njega jesti ali ako izdrzis imaces odlicne rezultate.

Da li bas mora oslic  :-X ili moze da ga zameni npr. losos ili pastrmka?
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #301 poslato: Mart 06, 2011, 06:21:54 posle podne »

Hvala puno Kozma sad cu da iscitam ovu temu,krenuo sam vec danas sa slicnim rezimom,ok ovako cu se hrniti sigurno jedino nemogu da ti obecam da ce riba biti oslic :),bice ponekad :),e htedoh da te pitam nasao sam hleb koji je bez brasna 180 kalorij duplo vise vitamina i vlakana od obicnih hlebova pritom bez brasna zove se |Tonus i ruski je,pun zrnevlja i jedan je od 100 najzdravijih namirnica u svetu... :) jel bi smeo barem po 70-80 grama na dan ??? recimo mesto krompira i pirinca ? pozdrav hvala ti puno...od suplementacije mogu protein da uzmem i mozda amino neki jeftiniji...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #300 poslato: Mart 06, 2011, 03:58:48 posle podne »

Zar to nije svima nama cilj :)  Svi mi to zelimo i tezimo ka savrsenome telu koje ce biti definisano a misicavo.Tako nesto je moguce postici ali potrebno je vreme.Svi se mi razlikujemo nekome treba duze nekome krace ali ko je zaista izrazio zelju da taj cilj postigne on ce ga i postici.Put ce biti tezak i zahtevace mnogo odricanja ali na kraju svega stojace samo uspeh.
Sta je najvaznije u celoj ovoj prici?
Da budes prema sebi zaista realan.Kako se budes hranio tako ces i izgledati.Ja cu ti dati neke smernice koje sam i sam koristio pa se ti baziraj na tome i koriguj gramazu kako tebi odgovara.Krajnji rezultat ces primetiti za mesec-dva a prve za nekoliko nedelja.Vazno je da budes strpljiv.
Meso; tu se pretezno baziram na pilecim prsima,tunjevina ali samo u prirodnom soku nikako ulju,a ako zaista zelis pravu defku onda se najvise baziraj na kuvanom oslicu.Jeste tesko njega jesti ali ako izdrzis imaces odlicne rezultate.
Od mlecnih proizvoda ja jedino uzimam ella sir tada i to samo u vecernjim satima.On je odlicna opcija a mozes napraviti sa njime i salatu kao na primer: sitno seckane kocke od piletine,malo salate i sir meni je to jako lepo a i kvalitetan je obrok.
Povrce je obavezno ali isto jedem samo kuvno na vodi.
Korisne masti naravno da su potrebne kroz:bademe,lesnike,orahe..ali ne preterivati.
Od hidrata tada se baziram na ovsenim pahuljama pretezno ali ubacim i pirinac kao i krompir.Ali jako vodim racuna kada jedem i koliko.
Jako je vazno da ne varas ni jedan dan,jer onda ce rezultati pre i doci.
I posto zelis misicnu masu onda odnos proteina kroz hranu mora da se povecava a uh kontrolisu.Pozeljni su naravno i suplementi kao nezaobilazni pomagaci.
Evo i linka moje teme koja je na neki nacin i odgovor tvom pitanju ali kroz moj sistem:
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=117971.0
Sačuvana
Stranice: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 14 upita.