TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395330 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 06:30:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 721947 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #329 poslato: Mart 12, 2011, 05:50:42 posle podne »

Izvinite molim vas,jos jedno pitanje samo:)))

Da li moze,tj.da li ima smisla koristiti zajedno GH-Max i No. reaktor....??? Hvala unaped na odgovoru...

Nema potrebe to zajedno koristiti.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #328 poslato: Mart 12, 2011, 05:49:09 posle podne »

da znam sta hoces da kazes jer dosta vezbi zna da pogodi taj deo...
sad cu tamo  da postavim pitanje pa mozda ima jos ljudi koji imaju isti problem...hvala u svakom slucaju..:)

Nema na cemu tu sam da pomognem ako mogu ;)
Sačuvana
MARKO.VASILJEVIC
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #327 poslato: Mart 12, 2011, 02:26:37 posle podne »

Ne znam gde da postavim ovo pitanje pa sam resio kod vas :)  Dugo treniram ali imam problem,rezultati mog treniranja se uocavaju svuda na mom telu osim na rukama.ma koliko god radio,nekako kao da zaostaju od ostatka tela,hranu sam maksimalno povecao kao i trening,da li imate neki savet koji bi mi pomogao???
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #326 poslato: Mart 12, 2011, 11:45:02 pre podne »

Izvinite molim vas,jos jedno pitanje samo:)))

Da li moze,tj.da li ima smisla koristiti zajedno GH-Max i No. reaktor....??? Hvala unaped na odgovoru...
Sačuvana
martinb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49


« Odgovor #325 poslato: Mart 12, 2011, 10:59:17 pre podne »

da znam sta hoces da kazes jer dosta vezbi zna da pogodi taj deo...
sad cu tamo  da postavim pitanje pa mozda ima jos ljudi koji imaju isti problem...hvala u svakom slucaju..:)
Sačuvana
biti prirodan,najsmejan i tih najveća je umetnost na svetu
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #324 poslato: Mart 12, 2011, 01:22:11 pre podne »

Veoma je tu sada tesko biti pametan i reci sta smes a da ne opterecuje taj deo da se ne daj boze stanje pogorsa.Ja bih ti savetovao da pitas u delu medicina nase doktore pa da cujemo i njihovo misljenje.
Sačuvana
martinb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49


« Odgovor #323 poslato: Mart 12, 2011, 01:05:23 pre podne »

da veruj mi da sam je shvatio jako ozbiljno jer su mi preporucili prestanak teretane ali to sad stvarno ne mogu pa jednostavno vise vodim racuna o kilazama...da li ima mozda jos neka vezda koju bih trebao izbegavati....
i da dali smem da radim iskorak sa bucicama...?
Sačuvana
biti prirodan,najsmejan i tih najveća je umetnost na svetu
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #322 poslato: Mart 12, 2011, 12:46:56 pre podne »

pozdrav zoltane,

da li mozes da mi preporucis neki preparat za odmor...tj oporavak?
i da posto imam problem sa isijasom i ne radim mrtvo dizanje i  cucanj..sta mogu da radim kao alternativu?
hvala unapred...:)

Pozdrav,

Za misicni oporavak glutamin,kre alkalyn..
Sto se tice isijasa to nije stvar za zezanje i treba je shvatiti veoma ozbiljno a sve vezbe treba izvoditi jako obazrivo.Ja bih radio ledjnu extenziju ali jako pazljivo i polako,sut masinu za prednju lozu i ostale alternativne vezbe na spravama mogu zameniti cucanj donekle.U svakom slucaju mrtvo dizanje i cucanj nikako nemoj raditi.
Sačuvana
martinb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49


« Odgovor #321 poslato: Mart 11, 2011, 06:01:33 posle podne »

pozdrav zoltane,

da li mozes da mi preporucis neki preparat za odmor...tj oporavak?
i da posto imam problem sa isijasom i ne radim mrtvo dizanje i  cucanj..sta mogu da radim kao alternativu?
hvala unapred...:)
Sačuvana
biti prirodan,najsmejan i tih najveća je umetnost na svetu
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #320 poslato: Mart 11, 2011, 12:57:29 pre podne »

Ok, hvala, tako sam i mislio ... mada me je bunilo to sto na kutiji pise da treba po pola porcije u danima pauze.

Nema potrebe iz razloga da se ne bi stekla prevremena tolerancija na suplement.A to sto pise na kutiji je vise razlog da sto pre popijes suplement i uzmes novi ;)
Sačuvana
webevil
Gost
« Odgovor #319 poslato: Mart 10, 2011, 03:58:30 posle podne »

Ok, hvala, tako sam i mislio ... mada me je bunilo to sto na kutiji pise da treba po pola porcije u danima pauze.
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #318 poslato: Mart 10, 2011, 03:20:26 posle podne »

Meso; tu se pretezno baziram na pilecim prsima,tunjevina ali samo u prirodnom soku nikako ulju,a ako zaista zelis pravu defku onda se najvise baziraj na kuvanom oslicu.Jeste tesko njega jesti ali ako izdrzis imaces odlicne rezultate.

Da li bas mora oslic  :-X ili moze da ga zameni npr. losos ili pastrmka?

Oslic ima 12g.proteina na 100g.i jako slabog aminokiselinskog sastava je....Koriste ga uglavnom samo takmicari u predtakmicarskoj dijeti kao sto je Kozma vec rekao...:) Inace ja obozavam oslic:)
« Poslednja izmena: Mart 10, 2011, 03:24:48 posle podne od strane APOLON » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #317 poslato: Mart 10, 2011, 03:09:40 posle podne »

Ja trenutno koristim od firme Dymatize Extreme Xpand.Odlicnog je ukusa a veoma lepo radi pumpu,fokus,snagu itd...Omiljeni mi je jos i Shock Therapy i koji god da uzmes neces pogresiti.Neka blaza varijanta bez kofeina je Storm pa mozes i to probati ako ti kofein ne odgovara.

Ok je ne brini mozes ga uzimati sa tom suplementacijom.U sustini ti mozes popiti re

Razmisljam da uzmem Xtreme Xpand ali me buni to sto za preporucenu upotrebu pise da se ne koristi sa ostalim proizvodima koji sadrze kofein ili druge stimulante pa ne znam da li to moze uz moju suplementaciju? Koristim kre-alkalyn, iso 100, glutamin i bcaa od od firme Dymatize.

I ako moze kada bi ga konzumirao posto pola sata pre treninga pijem kre-alkalyn a pre treninga glutamin i bcaa?

Hvala!

Ok je ne brini mozes ga uzimati sa tom suplementacijom.U sustini ti mozes popiti Xtreme i 45min pre treninga a ker alkalyn 30min i bice sve ok.

Mozes li mi jos samo reci da li i kada konzumirati xpand u danima bez treninga? Hvala

Nema potrebe tada da uzimas.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #316 poslato: Mart 10, 2011, 03:04:14 posle podne »

pa ovi rameni misici odma sto su uz vrat...ne znam kako se zovu da ti detaljno objasnim

Ako su u pitanju trapezi onda ja imam dve omiljene vezbe.
1.  Sleganje ramenima sa bucicama,  stojeci kicma pravo i fiksiras ruke da su ravne.Malo odaljis bucice od tela da ne dodiruju i onda se maksimalno koncentrises da podizes samo trapezom.
2. Za zadnji deo trapeza ujedino i ledja, stojeci uzmes sipku koja je iza ledja i onda podizes koliko god mozes trudeci se da samo angazujes trapez.

Sa ove dve vezbe ja sam uspeo trapez veoma da popravim i to mi je odlicna partija sada.
Sačuvana
webevil
Gost
« Odgovor #315 poslato: Mart 10, 2011, 01:14:42 posle podne »

Ja trenutno koristim od firme Dymatize Extreme Xpand.Odlicnog je ukusa a veoma lepo radi pumpu,fokus,snagu itd...Omiljeni mi je jos i Shock Therapy i koji god da uzmes neces pogresiti.Neka blaza varijanta bez kofeina je Storm pa mozes i to probati ako ti kofein ne odgovara.

Ok je ne brini mozes ga uzimati sa tom suplementacijom.U sustini ti mozes popiti re

Razmisljam da uzmem Xtreme Xpand ali me buni to sto za preporucenu upotrebu pise da se ne koristi sa ostalim proizvodima koji sadrze kofein ili druge stimulante pa ne znam da li to moze uz moju suplementaciju? Koristim kre-alkalyn, iso 100, glutamin i bcaa od od firme Dymatize.

I ako moze kada bi ga konzumirao posto pola sata pre treninga pijem kre-alkalyn a pre treninga glutamin i bcaa?

Hvala!

Ok je ne brini mozes ga uzimati sa tom suplementacijom.U sustini ti mozes popiti Xtreme i 45min pre treninga a ker alkalyn 30min i bice sve ok.

Mozes li mi jos samo reci da li i kada konzumirati xpand u danima bez treninga? Hvala
Sačuvana
Stranice: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 15 upita.