TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 08:56:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 721922 puta)
gnew
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50


« Odgovor #509 poslato: Maj 22, 2011, 12:07:37 pre podne »

Poz Zoltane!
Imam jedno, po malo smesno pitanje :) ..Kada pijem kreatin, uvek osetim mala zrnca u ustima.. muckam ga po 30-tak sekundi, ali nikako da se potpuno rastvori kao dextroza npr...uvek kada okrenem flasicu ka svetlosti, vidim zrnca...e sada.. da li je to normalno, ili sam za dzabe pio ovih 10 dana :D ? (inace, nadula mi se ruka malo :) )
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #508 poslato: Maj 21, 2011, 06:57:30 posle podne »

Hvala mnogo na odgovoru.
Inace, posto sam poceo da radim polako definiciju uz sagorevac sam uzeo tecne aminokiseline od Twinlaba. Koliko mi preporucujes da ih dnevno uzimam i kako? Ako sam se dobro informisao (sto na forumu, sto kod prodavca) najbitnije je da ih uzimam oko treninga. Da li je neophodno (preporucljivo) i ujutru/uvece da ih uzimam. Naravno, uz sve to ide neizbezni Elite Whey. Da, zaboravih da kazem da od ranije imam vitaminsko-mineralni kompleks koji uzmem posle nekog od jacih obroka.

Tecne amino ce dobro doci kao podrska i odlicno bi bilo da ih uzimas pre i posle treninga kada su u stvari i najpotrebnije.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #507 poslato: Maj 21, 2011, 06:55:43 posle podne »

Zanima me poslije koliko vremena treba da napravim pauzu kad pijem kreatin monohidrat.Znam da je nedje preporuceno poslije 2 mjeseca i da pauza bude par nedelja do mjesec.
Ja sam bio uzeo 300gr,i nije bilo proslo 2 mjeseca pa sam sad opet uzeo isto pakovanje,pa ne znam ocu li ispiti i to drugo ili da sad napravim ?

U sustini imas vise teorija oko uzimanja kreatina i ako se drzis osnove 5gr pre 5gr posle treninga i 5g u danima odmora pauza ti i nije potrebna pa mozes slobodno nastaviti sa uzimanjem.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #506 poslato: Maj 21, 2011, 06:54:02 posle podne »

Veliki pozdrav Zoltane..Krenuo bih sa rotacijom UH pa me zanima vase misljenje o tome da li da idem recimo tri dana sa unosenjem uh samo ujutru i posle treninga negde oko 180 gr,a 4 dan da radim punjenje i do 300g pa tako u krug ili da idem ovaj princip 200-150-100-0-75-125-0. Sta je po vama efektnije,posto na ovaj nacin najmanje dolazi do gubljenja stecene misicne mase :) hvala...

Svaka rotacija sa uh izaziva rizik za gubljenje misicne mase jer to nije bas tako jednostavno i svi drugacije reagujemo na unos uh.Zbog toga ti savetujem da isprobas neke od varijacija,vodis u svesci evidenciju kako reagujes  i onda ih samo korigujes.
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #505 poslato: Maj 21, 2011, 03:09:23 posle podne »

Pozdrav Zolti,e pazi imam problem sa kvadricepsom,on mi j jedini ostao kao ogroman misic i to me malo nervira ,e kako bi mogao da smanjim nogu brate,malo glupo pitanje ali da li uz korigovanu ishranu da samo istezem taj deo,posto mi je misic veci hteo bih malo da ga smanjim... ?:) radim neke varijacije sa UH ali nesto ne pomaze... imas neku ideu?
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #504 poslato: Maj 21, 2011, 02:52:43 posle podne »

Hvala mnogo na odgovoru.
Inace, posto sam poceo da radim polako definiciju uz sagorevac sam uzeo tecne aminokiseline od Twinlaba. Koliko mi preporucujes da ih dnevno uzimam i kako? Ako sam se dobro informisao (sto na forumu, sto kod prodavca) najbitnije je da ih uzimam oko treninga. Da li je neophodno (preporucljivo) i ujutru/uvece da ih uzimam. Naravno, uz sve to ide neizbezni Elite Whey. Da, zaboravih da kazem da od ranije imam vitaminsko-mineralni kompleks koji uzmem posle nekog od jacih obroka.
Sačuvana
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #503 poslato: Maj 21, 2011, 02:08:27 posle podne »

Zanima me poslije koliko vremena treba da napravim pauzu kad pijem kreatin monohidrat.Znam da je nedje preporuceno poslije 2 mjeseca i da pauza bude par nedelja do mjesec.
Ja sam bio uzeo 300gr,i nije bilo proslo 2 mjeseca pa sam sad opet uzeo isto pakovanje,pa ne znam ocu li ispiti i to drugo ili da sad napravim ?
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
narancicb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #502 poslato: Maj 21, 2011, 12:10:36 posle podne »

Veliki pozdrav Zoltane..Krenuo bih sa rotacijom UH pa me zanima vase misljenje o tome da li da idem recimo tri dana sa unosenjem uh samo ujutru i posle treninga negde oko 180 gr,a 4 dan da radim punjenje i do 300g pa tako u krug ili da idem ovaj princip 200-150-100-0-75-125-0. Sta je po vama efektnije,posto na ovaj nacin najmanje dolazi do gubljenja stecene misicne mase :) hvala...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #501 poslato: Maj 21, 2011, 11:41:26 pre podne »

Pozdrav, oko sat dva je dovoljno.Inace dobar si sagorevac izabrao.
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #500 poslato: Maj 21, 2011, 02:10:52 pre podne »

Pozdrav, Zoltane! Kupio sam sagorevac (Charge od Labrade). Preporuka je da se pije 30 minuta pre treninga na prazan stomak. Koliko vremena treba da prodje od poslednjeg obroka da bi mogao da ga uzmem na 'prazan stomak'. Hvala unapred i pozz.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #499 poslato: Maj 19, 2011, 11:21:46 posle podne »

Колико грама (отприлике) овсених, пиринча и поврћа уносиш кад си на дијети ? Да ли кад си на дијети треба узимати неке масти (бадем) и омега 3 уље ?

Ovsenih ujutru oko 20-50gr sve zavisi  pirinac uvek varira od 0 do 300gr ali razlikuje se u zavisnosti od dijete kakva je.Treba uzimati zdrave masti ali ja i to izbacujem kada ostane nekoliko nedelja do takmicenja.
Sačuvana
milos888
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #498 poslato: Maj 19, 2011, 01:07:10 posle podne »

Колико грама (отприлике) овсених, пиринча и поврћа уносиш кад си на дијети ? Да ли кад си на дијети треба узимати неке масти (бадем) и омега 3 уље ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #497 poslato: Maj 18, 2011, 09:07:30 pre podne »

Pozdrav, da to je vecini problem a resenje je kombinovati sa ukusnim proteinom.Ja nekad tako radim i odlicno je.
Sačuvana
Shikiii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #496 poslato: Maj 18, 2011, 08:19:26 pre podne »

Poz, dym bcaa 5050, je mucenje piti pre treninga sa kreatinom, da li je moguce nekako mesati sa necim da se ubije ta gorcina i nerastvorljivost? (vise nikad ne uzimam bcaa u prahu  ;D )
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #495 poslato: Maj 17, 2011, 10:52:15 posle podne »

Pozdrav,

Kakav je Ultimate Nutrition Muscle Juice? Koliko vidim, nema ga u ponudi Pansport-a?

Pozdrav, firma je dobra ali nisam probao taj proizvod.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 15 upita.