TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 08:08:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 721918 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #539 poslato: Maj 27, 2011, 12:51:22 posle podne »

Poz

Trcim svaki dan i idem u teretanu 3-4 dana sedmicno i pijem animal cuts, rekoshe mi na vasem forumu da pravim dan pauze sa trcanjem a animal treba da pijem svaki dan e sad moje pitanje glasi smijem li da vozimbajs ili tako nesot taj dan kad odmaram od trcanja da mi ne bi propalo dejstvo animala???

Kada odmaras onda odmaraj,nema potrebe konstantno da budes aktivan.Misicima je potreban odmor.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #538 poslato: Maj 27, 2011, 12:49:36 posle podne »

Imam brata koji ima 26 god. i poceo je ici u teretanu e sad on ima diskus pa ne znam koje vjezbe da izbaci iz upotrebe,daj neko tvoje misljenje u vezi toga.
Po nekom mojem logicnom razmisljanju ne treba raditi vjezbe koje opterecuju previse kicmu,Mrtvo,cucanj... ?

Apsolutno tako..sv sto ide na taj deo izbegavati ili jako pazljivo raditi sa malim opterecenjima.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #537 poslato: Maj 27, 2011, 12:48:24 posle podne »

veliki pozdrav  :) Hteo sam da pitam na koliko vremena bi trebalo da se menjaju vezbe,posto sam cuo da se posle odredjenog vremena misic navikava na jedne iste vezbe i da nema napretka??

Pozdrav, ja to radim po osecaju to jest stalno nesto menjam.Ne toliko sam program treninga vec redosled vezbi kao i same vezbe.Na primer: jedne nedelje radim bench pa kosi potisak bucicama a druge nedelje kosi benc i ravni potisak bucicama.Time uvek izbegavam da se misici adaptiraju i stalno ih iznova sokiram.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #536 poslato: Maj 27, 2011, 12:46:26 posle podne »

Pozdrav :) u nekoj sam nedoumici,citao sam po netu,casopisima i nikako da dodjem do pravog odgovora na pitanje.Svako kaze drugacije,svako govori kako njemu valja,pa ne znam sta je ispravno.Evo ovako,moje pitanje se svodi na kardio trening.Da li ga raditi odvojeno od tegova(tipa jedan dan samo kardio jedan dan samo tegovi) ili je ipak bolje uzeti kombinaciju treninga sa tegovima pa odma posle toga otici na traku,steper i slicno.Kada je kod mene u pitanju kardio on traje od 45 min do sat i 15...uzmimo to u obzir. Unapred zahvalan ;)

Pozdrav, pa sve se uglavnom svodi na nasa iskusva koja prenosimo ostalima.Tu ima i raznih teorija a koja ce biti tebi licno najbolja znaces kada isprobas.meni licno uvek najbolji rezultati su bili kada kardio radim posle tegova odmah,ali ne vise od 45min laganim tempom bez promene inteziteta.Pokusaj tako pa vidi rezultate.
Sačuvana
saty
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


BOG

« Odgovor #535 poslato: Maj 27, 2011, 11:21:23 pre podne »

Poz

Trcim svaki dan i idem u teretanu 3-4 dana sedmicno i pijem animal cuts, rekoshe mi na vasem forumu da pravim dan pauze sa trcanjem a animal treba da pijem svaki dan e sad moje pitanje glasi smijem li da vozimbajs ili tako nesot taj dan kad odmaram od trcanja da mi ne bi propalo dejstvo animala???
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #534 poslato: Maj 27, 2011, 08:00:55 pre podne »

zanima me kako jedna prosechna zenska osoba treba da se hrani i kakvu vrstu treninga i koliko, koje tezine da bi se postigla izuzetna definicija? ja sam postigla neshto osnovno po meni, bf mi je 6 posto, 50  kg.. hranim se pretezno mesom, jajima i ponekad ovsene i pirinac, povrce uvek uz meso. Shto se tiche suplemenata, u jednom periodu, mozda mesec dana koliko i traje kantica whey-a sam ga koristila, nisam primetila neke posebne beneficije od njega u odnosu kada ga nisam koristila, probala sagorevach i odustala iz zdravstvanih razloga... Da li bi mi neki drugi tip suplemenata pomogao da dodjem do 'vrhunske' definicije?

Sama rec vrhunska definicija nije bas odredjenja kako i sta s epod time podrazumeva.Ali ako krenemo od konstatacije da je to zamisao perfektnog defnisanog tela bez grama masti gde se sve ocrtava onda je stvar veoma ozbiljna i taj postupak trazi puno odricanja i koncentracije na taj cilj.Mnoge se se kockice tu trebaju poklopiti a prvenstveno ishrana pa sve ostalo.Sto se sagorevaca tice ti si imala problema jer si otisla odmah na najjaci sto je katastrofalna geska.Nisi krenula od onih slabijih kao na primer: Super cuts 3,fat burner,lipo 6..pa da si videla njihov efekat na tvoje telo vec odmah si uzela burn koji razbija sa stimulansima.Znaci prva stavka uzmi slabiji sagorevac.
Sto se tice samog treninga veruj mi da su gluposti kada ti neko kaze radi 15 serija 15 ponavljanja bice bolja definicija nego sa na primer 10 ponavljanja.Da je to tako jednostavno onda bi svi bili definisani i zadovoljni.rening jeste bitan ali ne u tom smislu.Ishrana je numero uno!!!  Sredis je kako treba i uspeces,ali i tu treba eksperimentisati da vidis kako ti organizam na odredjeni rezim reaguje.Nismo svi isti i niko od nas ti tacno ne moze reci formulu uspeha vec mozemo ti dati samo neke smernice pa da ti sama korigujes kako i sta dalje.Evo ti link mojih tema idi tamo na taj deo procitaj ,vidi kako sam se ja hranio itd...bice ti mnogo jasnije.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=181.0
Sačuvana
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #533 poslato: Maj 26, 2011, 05:34:31 posle podne »

Imam brata koji ima 26 god. i poceo je ici u teretanu e sad on ima diskus pa ne znam koje vjezbe da izbaci iz upotrebe,daj neko tvoje misljenje u vezi toga.
Po nekom mojem logicnom razmisljanju ne treba raditi vjezbe koje opterecuju previse kicmu,Mrtvo,cucanj... ?
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
insidious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #532 poslato: Maj 26, 2011, 04:27:15 posle podne »

veliki pozdrav  :) Hteo sam da pitam na koliko vremena bi trebalo da se menjaju vezbe,posto sam cuo da se posle odredjenog vremena misic navikava na jedne iste vezbe i da nema napretka??
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #531 poslato: Maj 26, 2011, 03:02:16 posle podne »

Pozdrav :) u nekoj sam nedoumici,citao sam po netu,casopisima i nikako da dodjem do pravog odgovora na pitanje.Svako kaze drugacije,svako govori kako njemu valja,pa ne znam sta je ispravno.Evo ovako,moje pitanje se svodi na kardio trening.Da li ga raditi odvojeno od tegova(tipa jedan dan samo kardio jedan dan samo tegovi) ili je ipak bolje uzeti kombinaciju treninga sa tegovima pa odma posle toga otici na traku,steper i slicno.Kada je kod mene u pitanju kardio on traje od 45 min do sat i 15...uzmimo to u obzir. Unapred zahvalan ;)
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #530 poslato: Maj 26, 2011, 02:24:26 posle podne »

zanima me kako jedna prosechna zenska osoba treba da se hrani i kakvu vrstu treninga i koliko, koje tezine da bi se postigla izuzetna definicija? ja sam postigla neshto osnovno po meni, bf mi je 6 posto, 50  kg.. hranim se pretezno mesom, jajima i ponekad ovsene i pirinac, povrce uvek uz meso. Shto se tiche suplemenata, u jednom periodu, mozda mesec dana koliko i traje kantica whey-a sam ga koristila, nisam primetila neke posebne beneficije od njega u odnosu kada ga nisam koristila, probala sagorevach i odustala iz zdravstvanih razloga... Da li bi mi neki drugi tip suplemenata pomogao da dodjem do 'vrhunske' definicije?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #529 poslato: Maj 26, 2011, 07:56:40 pre podne »

Pozdrav,
Ubacio bih u svoju suplementaciju neki kreatin, izbor mi se sveo na KreAlkalin ili Green Magnitude (Controlled Labs). Kazi mi sta mislis o istim? Ili mozda neki drugi koji je po tebi najbolji koji si koristio?
Hvala

Pozdrav, svaki kreatin je dobar ukoliko se koristi kako treba uz pravilnu ishranu,trening i ostalu suplementaciju.Na samom pocetku odabira kreatina treba biti realan i odrediti svoje ciljeve shodno svojim mogucnostima.Kreatine koje si ti izabrao su odlicni i imaju svoju namenu.Ja sam duze koristio kre alkalyn i pokazao mi se dobrim za oporavak misica i brzu spremnost celokupnog organizma za nove teske treninge.Mozes prvo krenuti sa njime ali ne ocekuj neku preteranu snagu itd..on prvenstveno sluzi za oporavak.
Sačuvana
PORSCHE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #528 poslato: Maj 26, 2011, 12:40:16 pre podne »

Pozdrav,
Ubacio bih u svoju suplementaciju neki kreatin, izbor mi se sveo na KreAlkalin ili Green Magnitude (Controlled Labs). Kazi mi sta mislis o istim? Ili mozda neki drugi koji je po tebi najbolji koji si koristio?
Hvala
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #527 poslato: Maj 25, 2011, 11:53:50 posle podne »

Ne bih s eslozio da moze da se napreduje bez hrane bez obzira koji suplement da je u pitanju ;)
Sačuvana
deni12
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 159


« Odgovor #526 poslato: Maj 25, 2011, 08:58:07 posle podne »

Na jednom forumu sa procitao da Bt kreatin ima dosta primesa koje nemaju veze sa kreatinom i da upravo zbog tih necistoca ljudi napreduju i bez ishrane. Inace, svakog je taj kreatin odradio, ali da li je to upravo zbog tih primesa? Svi znate da je krupanog "zrna" :D

Ili je fora u tome sto je krupan, pa zato bolje radi?

Kakvo je Vase misljenje?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #525 poslato: Maj 25, 2011, 01:07:31 posle podne »

ok super hvala na pomoci...

Nema na cemu, ako ista ustreba tu sam ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.346 sekundi sa 14 upita.