TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395351 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 07:27:35 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 721947 puta)
milos888
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #554 poslato: Maj 29, 2011, 05:22:20 posle podne »

Да ли је ујутру добро одмах по устајању трчати ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #553 poslato: Maj 29, 2011, 09:16:24 pre podne »

E pa to :) Probacu ja koliko danas  :) pozdrav Zolti hvala jos jednom...

Probaj pa posle nekog vremena javi kakvi su rezultati  ;)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #552 poslato: Maj 29, 2011, 09:12:35 pre podne »

E pa to :) Probacu ja koliko danas  :) pozdrav Zolti hvala jos jednom...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #551 poslato: Maj 29, 2011, 08:59:14 pre podne »

E nisam nikada iskreno ali mislim da je ok,ajde bash cu da probam pa to i meni kad radim jednu grupu misica traje  od 50-60 min ...taman :) ali uvece nisam do sad isprobavao,bash cu nekim danom da probam... iskreno pitam zato sto ponekad me mrzi da radim dve grupe misica a i pred kraj pocinjem da zurim negde pa pozurim i da zarsim ,a onda gubim i mentalni fokus pa se samo nerviram :D a to ne valja nikako :),tako da cu jednu grupu da cepam ,hvala ti Zolti ;)

Isti smo po tom pitanju :)
Ja se licno maksimalno koncentrisem kada radim jednu partiju i dam svoj maksimum i sve...cim je tu druga partija bez obzira koja je nekako mi to nije to.A i primetio sam da mi ovaj sistem rada jedne partije pre podne a druge uvece daje mnogo bolje rezultate.U svakom slucaju vredi probati i videti kako organizam reaguje na taj sistem pa menjati opet ukoliko ne valja.
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #550 poslato: Maj 29, 2011, 08:44:44 pre podne »

E nisam nikada iskreno ali mislim da je ok,ajde bash cu da probam pa to i meni kad radim jednu grupu misica traje  od 50-60 min ...taman :) ali uvece nisam do sad isprobavao,bash cu nekim danom da probam... iskreno pitam zato sto ponekad me mrzi da radim dve grupe misica a i pred kraj pocinjem da zurim negde pa pozurim i da zarsim ,a onda gubim i mentalni fokus pa se samo nerviram :D a to ne valja nikako :),tako da cu jednu grupu da cepam ,hvala ti Zolti ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #549 poslato: Maj 29, 2011, 08:28:34 pre podne »

Zolti pozdrav,sta je po tebi bolje raditi,treninge ovako :

-Grudi/biceps ,ledja/triceps i tako dalje ili jedan dan jedna grupa misica ?

Jedan dan jedna misicna partija, eventualno ujutru jedna a uvece druga,bas tako trenutno radim.Ja licno imam toliko vremena ali retko ko ima.Ali treninzi su mi do 1h pa i nije lose :)    jesi probao nekad taj sistem?
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #548 poslato: Maj 29, 2011, 08:24:54 pre podne »

Zolti pozdrav,sta je po tebi bolje raditi,treninge ovako :

-Grudi/biceps ,ledja/triceps i tako dalje ili jedan dan jedna grupa misica ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #547 poslato: Maj 29, 2011, 12:03:29 pre podne »

kada ustanem ujutru odmah popijem xpand pa odmah odem na treing..e sad me zanima da li ne valja da jedem posto ustanem pa onda xpand ili da ne jedem uopste posto znam da se xpand pije na prazan stomak?


Uzmi xpand pa sacekaj jedno 30min i onda jedi nesto lagano pa na trening.Ovsene,belanca sa whey proteinom su odlicna opcija.
Sačuvana
bonano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #546 poslato: Maj 28, 2011, 03:58:43 posle podne »

kada ustanem ujutru odmah popijem xpand pa odmah odem na treing..e sad me zanima da li ne valja da jedem posto ustanem pa onda xpand ili da ne jedem uopste posto znam da se xpand pije na prazan stomak?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #545 poslato: Maj 28, 2011, 03:00:06 posle podne »

Zoltane hvala puno na pomoci,bas cu probati da kombinujem i sto se bucica tice..javicu se oko rezultata!pozdrav

Nema na cemu tu sam da pomognem uvek.Javi rezultate obavezno pa da vidimo jel mozda trbeba nesto da se koriguje.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #544 poslato: Maj 28, 2011, 02:57:46 posle podne »

Pozdrav
Hteo bi da ubacim umesto dextroze carb slam (primaforce). Pitanje je da li mogu kreatin da mesam sa carb slamom kao sa dextrozom, odnosno da li se kreatin bolje rastvori sa carb slamom kao i sa dexom?
Hvala

Mozes,bice dobra kombinacija i rastvorice se dobro ne brini.Inace carb slam sam pio ranije i dobra je opcija iz te branze suplementacije,spada u sam vrh.
Sačuvana
insidious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #543 poslato: Maj 28, 2011, 01:41:41 posle podne »

Zoltane hvala puno na pomoci,bas cu probati da kombinujem i sto se bucica tice..javicu se oko rezultata!pozdrav
Sačuvana
PORSCHE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #542 poslato: Maj 28, 2011, 04:38:44 pre podne »

Pozdrav
Hteo bi da ubacim umesto dextroze carb slam (primaforce). Pitanje je da li mogu kreatin da mesam sa carb slamom kao sa dextrozom, odnosno da li se kreatin bolje rastvori sa carb slamom kao i sa dexom?
Hvala
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #541 poslato: Maj 28, 2011, 12:40:24 pre podne »

Hvala Zoltane tako nesto sam i mislio.juce sam ubacio 1 novu vezbu za ledja super sam je odradio  i bas sam dobio upalu...ali u svakom slucaju da li moram da imam osnovnu vezbe za pojedine misicne partije kao sto je npr bench za grudi??

Ne moras,cak naprotiv znam mnogo ljudi koji ne rade bench vec samo ravni potisak bucicama.Razlog je taj sto ih jednostavno bolje pogadja.
Sačuvana
insidious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #540 poslato: Maj 27, 2011, 07:53:34 posle podne »

Hvala Zoltane tako nesto sam i mislio.juce sam ubacio 1 novu vezbu za ledja super sam je odradio  i bas sam dobio upalu...ali u svakom slucaju da li moram da imam osnovnu vezbe za pojedine misicne partije kao sto je npr bench za grudi??
Sačuvana
Stranice: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 16 upita.