TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395314 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 06:04:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 721946 puta)
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #1019 poslato: Novembar 07, 2011, 07:26:09 posle podne »

Ok hvala ti,aj kad te vec smaram da te smaram do kraja,koju firmu bi mi preporucio da kupim ali neka pristupacna cena tipa do 2 ipo 3 hiljade
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1018 poslato: Novembar 07, 2011, 06:44:12 posle podne »

http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/SN390-Attack.html to je taj,deluje zanimljivo,vrlo moguce da cu ga uzeti,verovatno od decembra cu krenuti da ga koristim,a sad sam planirao da uzmem pored proteina bcaa,posto sam glutamin popio,pa mi samo reci od prilike kako da koristim bcaa posto ih nikad ranije nisam pio,kada radim sa tegovima da pijem 10gr pre i posle treninga? a kako da ih koristim kad imam kik box trening?


Bas tako kao sto si naveo bice ok.Alo mozes slobodno dozu digni na 15gr,isto vazi i za kik boks kada treniras.
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #1017 poslato: Novembar 07, 2011, 06:11:21 posle podne »

http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/SN390-Attack.html to je taj,deluje zanimljivo,vrlo moguce da cu ga uzeti,verovatno od decembra cu krenuti da ga koristim,a sad sam planirao da uzmem pored proteina bcaa,posto sam glutamin popio,pa mi samo reci od prilike kako da koristim bcaa posto ih nikad ranije nisam pio,kada radim sa tegovima da pijem 10gr pre i posle treninga? a kako da ih koristim kad imam kik box trening?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1016 poslato: Novembar 07, 2011, 06:01:13 posle podne »

Blago tebi kad imas para za toliko preparata :),ja sam srecan kad uzmem protein i glutamin :),aj usput i ja da pitam koji je dobar no reaktor ali bez stimulansa posto meni smetaju dosta,ranije sam probao horse power,i size on,ali bas odavno,dugo nisam uzimao pa sam mislio sad na zimu jedan da uzmem pa me zanima da li ima jos neki dobar a da u sebi ne sadrzi stimulanse

Probaj attack za pocetak,paposle mozes storm.
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #1015 poslato: Novembar 07, 2011, 02:18:37 posle podne »

Blago tebi kad imas para za toliko preparata :),ja sam srecan kad uzmem protein i glutamin :),aj usput i ja da pitam koji je dobar no reaktor ali bez stimulansa posto meni smetaju dosta,ranije sam probao horse power,i size on,ali bas odavno,dugo nisam uzimao pa sam mislio sad na zimu jedan da uzmem pa me zanima da li ima jos neki dobar a da u sebi ne sadrzi stimulanse
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1014 poslato: Novembar 07, 2011, 10:52:49 pre podne »

Uzmi u tabletama.Drzi i radi tako kao do sada jer ti taj nacin daje rezultate a to je najvaznije.
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #1013 poslato: Novembar 07, 2011, 02:37:42 pre podne »

ima ljudi koji isto tako ne reaguju kao ti sto se stimulansa tice.Ubaci ZMA ako mozes ali taj suplement nikako nije prioritet vec samo ako ostalo sve nabavis.

Nabavicu sve, samo ne znam da li da uzmem techne amino ili u tabletama i zaboravio sam omega 3-6-9 cu uzeti, a ako od jednog duznika ne budem izvukao pare uzece mi animal omega :P


E sad, dok ne dodje period za rezanje ovo sam uzeo, MP Assault, Amino 4800, dym super multi, omega 3 , dym protein i bcaa 1kg i ishrana je ista samo sam povecao unos UH i za sada lepo sve to radi na meni, za mesec ipo dana sam skochio 2kg :)
« Poslednja izmena: Novembar 07, 2011, 02:44:33 pre podne od strane micri » Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1012 poslato: Novembar 07, 2011, 12:15:50 pre podne »

ima ljudi koji isto tako ne reaguju kao ti sto se stimulansa tice.Ubaci ZMA ako mozes ali taj suplement nikako nije prioritet vec samo ako ostalo sve nabavis.
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #1011 poslato: Novembar 06, 2011, 11:28:49 posle podne »

Pa ja sam kontao da shto kasnije pochnem dijetu za rezanje, na stimulanse nisam osetljiv uopshte, xpand, liquid speed, hot blood= nishta A i to sam izvalio ranije josh, jer obozavam energetska pica, posle 5, 6 red bula odem kuci i legnem da spavam, a nekoliko puta sam gledao puls i nikada se nije mnogo ubrzao....

Suplementacija kako sam kontao da mi treba za tada je iso100 (2.35kg),bcaa 1kg, amino 4800, animal cuts, animal pak

Da li da ubacim i ZMA? Z force npr. od Dymatize-a? I da, planiram da imam dva treninga jedan u 12 tj samo kardio i sa tegovima oko 18h
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1010 poslato: Novembar 06, 2011, 03:22:29 posle podne »

Mozda je malo glupo pitanje ali do sada se nisam igrao sa sagorevachima jer mi nisu trebali pa ne znam.

Poshto sam drastichno povecao unos kvalitetnih UH, pocheo sam dosta da gubim na definiciji, six abs je josh tu ali nije to to, nego nebitno,nabacio sam kilazu :D Planiram da do leta nabacim shto vishe mase, pa onda da promenim ishranu i ogranichim unos UH i uzmem neki sagorevach, interesuje me da li mogu sebi neko zlo da napravim sa Animal cuts-om :) tj da li cu izgubiti na mishicnoj masi? Naravno unosio bih 2-3g proteina dnevno na KG mase i UH samo pre i posle treninga sa tegovima koji je popodne.. A prepodne bih radio cardio na prazan stomak sa Cuts-om posle kardia iso100, 15g bcaa i kuvana piletina, posle 2h josh kuvane piletine sa pirinchem pa trening sa tegovima i posle treninga whey i obrok kao pre treninga, dok bih uveche jeo samo kuvanu piletinu bez ichega tj josh 2 do 3 puta i pre spavanja whey i bcaa ili whey i neki amino komplex sve zavisi za shta se odluchim tada

Ne bi trebalo da ti napravi problema ako nemas problem sa visokim pritiskom i sa stitnom zlezdom.Mada ja uvek savetujem da se krene sa slabijim sagorevacima a ne odmah na najjaci.Sa cutsom ces izgubiti samo masti ukoliko se budes hranio kako treba i uzmao suplemente koji su jako neophodni.
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #1009 poslato: Novembar 06, 2011, 10:30:05 pre podne »

Mozda je malo glupo pitanje ali do sada se nisam igrao sa sagorevachima jer mi nisu trebali pa ne znam.

Poshto sam drastichno povecao unos kvalitetnih UH, pocheo sam dosta da gubim na definiciji, six abs je josh tu ali nije to to, nego nebitno,nabacio sam kilazu :D Planiram da do leta nabacim shto vishe mase, pa onda da promenim ishranu i ogranichim unos UH i uzmem neki sagorevach, interesuje me da li mogu sebi neko zlo da napravim sa Animal cuts-om :) tj da li cu izgubiti na mishicnoj masi? Naravno unosio bih 2-3g proteina dnevno na KG mase i UH samo pre i posle treninga sa tegovima koji je popodne.. A prepodne bih radio cardio na prazan stomak sa Cuts-om posle kardia iso100, 15g bcaa i kuvana piletina, posle 2h josh kuvane piletine sa pirinchem pa trening sa tegovima i posle treninga whey i obrok kao pre treninga, dok bih uveche jeo samo kuvanu piletinu bez ichega tj josh 2 do 3 puta i pre spavanja whey i bcaa ili whey i neki amino komplex sve zavisi za shta se odluchim tada
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1008 poslato: Novembar 05, 2011, 04:56:07 posle podne »

evo ti link moje teme kako sam ja to sve uklopio posto sam i ja to trenirao i sada ponekad treniram ali rekreativno.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=119021.0
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #1007 poslato: Novembar 05, 2011, 12:21:46 posle podne »

Pa vise treniram zbog sebe,nisam se takmicio osim sto sam radio javne sparinge ali treniram sa takmicarima,a masa jbg kao sto se ovde stalno spominje samo jesti i jesti :),ali sve umereno,kad sam imao povredu ruke nisam bio trenirao 2 meseca ugojio sam se 8kg,tako da shodno sa aktivnostima treba jesti,a grudi cu i ja da bombardujem pa sta mi bog da :)
Sačuvana
galac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108


« Odgovor #1006 poslato: Novembar 05, 2011, 08:44:17 pre podne »

svaka cast sto uspes da odrzis masu trenirajuci ja dok sam aerobne sportove trenirao imao sam 10kg manje nego sad. treba lepo rasporediti suplementaciju i ishranu i tegovi i kik box. radi standardni trening ravni benc kosi benc, razvlacenja bucicama ili sajlama, propadanja za grudi,pek dek,crossover. bice olje samo cepaj,meni evo ruke zaostaju pa sam resio da ih bombardujem !
Sačuvana
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #1005 poslato: Novembar 05, 2011, 12:44:42 pre podne »

A ono tebi ako je kik box prvi sport i netreba ti nesto vece grudi ili uopsteno masa da ne izgubis na brzini...Mada to je samo moje misljenje...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 14 upita.