TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 03:24:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 721942 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1049 poslato: Novembar 13, 2011, 04:15:51 posle podne »

pa bcaa su ti amino ako uzimas amino 5600 ili koje si vec rekao to je to . taj amino 5600 svi hvale moracu i ja da uzmem.trenutno pijem nitro x ali male su doze ima 600mg leucina i po 300 izoleuc.i valin i tolko pre treninga,toliko i posle. pa kad to potrosim vdecu da sa wheyom uzmem zasebno leucin zasebno glutamin. samo nzm koji whey posto lose stojim s novcem tako da....moram nesto da izekonomisem

Problem mogu naravno biti pare ali BCAA nikada dosta i pored svega sto si naveo ako ih uzmes neces pogresiti.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1048 poslato: Novembar 13, 2011, 04:14:57 posle podne »

A pored toga da ostavim Amino5600 i da je pijem onda samo pred spavanje ili zajedno sa leucinom pre i posle treninga? Inache, ostalo mi je jako malo amino i kupujem nove za koji dan, koje da kupim? Da li mozesh da mi kazesh neke koje su po tvom misljenju najbolje?

Uzimaj slobodno sve zajedno.Ja sam probao bas dosta vrsta i na mene je najbolji utisak ostavila kombinacija od dymatyze amino 4800.Nisu ni ostale lose ali sam njih najvise koristio.Odlicnog su kvaliteta.

Bas sam o njima i razmisljao :) A pored sve toga (proteina, amino, leucina) da li treba da ubacim BCAA?

Hvala josh jednom Zoli!

Znas kako kazu,nikada dosta BCAA i uvek su dobrodosle  ;)
Sačuvana
galac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108


« Odgovor #1047 poslato: Novembar 13, 2011, 03:38:55 posle podne »

pa bcaa su ti amino ako uzimas amino 5600 ili koje si vec rekao to je to . taj amino 5600 svi hvale moracu i ja da uzmem.trenutno pijem nitro x ali male su doze ima 600mg leucina i po 300 izoleuc.i valin i tolko pre treninga,toliko i posle. pa kad to potrosim vdecu da sa wheyom uzmem zasebno leucin zasebno glutamin. samo nzm koji whey posto lose stojim s novcem tako da....moram nesto da izekonomisem
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1046 poslato: Novembar 13, 2011, 10:45:04 pre podne »

A pored toga da ostavim Amino5600 i da je pijem onda samo pred spavanje ili zajedno sa leucinom pre i posle treninga? Inache, ostalo mi je jako malo amino i kupujem nove za koji dan, koje da kupim? Da li mozesh da mi kazesh neke koje su po tvom misljenju najbolje?

Uzimaj slobodno sve zajedno.Ja sam probao bas dosta vrsta i na mene je najbolji utisak ostavila kombinacija od dymatyze amino 4800.Nisu ni ostale lose ali sam njih najvise koristio.Odlicnog su kvaliteta.

Bas sam o njima i razmisljao :) A pored sve toga (proteina, amino, leucina) da li treba da ubacim BCAA?

Hvala josh jednom Zoli!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1045 poslato: Novembar 13, 2011, 02:25:21 pre podne »

treba li leucin i gllutamin kao dve zaebne kiseline uzimati uz whey posle treninga?

Mozes whey zajedno sa njima piti slobodno.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1044 poslato: Novembar 13, 2011, 02:24:22 pre podne »

A pored toga da ostavim Amino5600 i da je pijem onda samo pred spavanje ili zajedno sa leucinom pre i posle treninga? Inache, ostalo mi je jako malo amino i kupujem nove za koji dan, koje da kupim? Da li mozesh da mi kazesh neke koje su po tvom misljenju najbolje?

Uzimaj slobodno sve zajedno.Ja sam probao bas dosta vrsta i na mene je najbolji utisak ostavila kombinacija od dymatyze amino 4800.Nisu ni ostale lose ali sam njih najvise koristio.Odlicnog su kvaliteta.
Sačuvana
galac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108


« Odgovor #1043 poslato: Novembar 12, 2011, 07:01:43 posle podne »

treba li leucin i gllutamin kao dve zaebne kiseline uzimati uz whey posle treninga?
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1042 poslato: Novembar 12, 2011, 12:06:49 posle podne »

A pored toga da ostavim Amino5600 i da je pijem onda samo pred spavanje ili zajedno sa leucinom pre i posle treninga? Inache, ostalo mi je jako malo amino i kupujem nove za koji dan, koje da kupim? Da li mozesh da mi kazesh neke koje su po tvom misljenju najbolje?
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1041 poslato: Novembar 12, 2011, 11:36:49 pre podne »

Slazem se da je veoma bitna aminokiselina i s razlogom je hvale.Ako imas mogucnosti ubaci je i to obavezno pre i posle treninga.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1040 poslato: Novembar 11, 2011, 10:04:22 posle podne »

E zoli pijem protein i amino5600. Razmisljam da ubacim Leucin, hvale ga na sve strane, nachitao sam se lepih stvari o njemu. Shta ti kazesh na to? Mozesh li mi reci vishe o tome? Poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1039 poslato: Novembar 11, 2011, 02:55:18 posle podne »

Istezanje koristi ali radi veoma pazljivo jer moze doci do ozbiljnih povreda.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1038 poslato: Novembar 11, 2011, 02:53:25 posle podne »

Ok,ako ste se vec odlucili za jace sagorevace bolje animal kompleksan je a dyma burn ima extremno mnogo stimulansa.Neka pije jednu kesicu 30min pre treninga.Odvikni ga postepeno od lose ishrane,jer ako se odjednom skine postoji mogucnost da pukne i vratice se na staro a time ne samo da ce povratiti kile vec dobice i nove.
Sačuvana
Manex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #1037 poslato: Novembar 11, 2011, 10:00:12 pre podne »

Da li moze da mi nesto pomogne/odmogne kao neki mali trening iztezanja celog tela od 20min pre spavanja, i koliko je to dobro?? Npr. ove vezbe Vezbe za istezanje ledja i jos neke http://yufreeclimbing.homestead.com/files/tehn/istezanje.html Pozzz
« Poslednja izmena: Novembar 11, 2011, 10:07:06 pre podne od strane Manex » Sačuvana
Svakim novim treningom, granice se pomeraju...
ekstends
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #1036 poslato: Novembar 11, 2011, 09:37:24 pre podne »

Pocetnik je kad su u pitanju suplementi.Na kofein je verovatno postao imun,posto pije kafe vec dugo.Profesionalni je vozac u ozbiljnoj firmi,i redovnim pregledima je utvrdjeno da nema nikakvih srcanih mana.Iskreno,ne mislim da ce mu naskoditi...
Ja sam mislio da uzima jednu kesicu,ujutru  na prazan stomak,a posle nekih 30 min sledi jednocasovno trcanje na traci.U danima pauze nista.Pa da vidimo hoce li biti nekog napredka.
Sto se tice ishrane,rat vodimo.Zavistan je od junk food-a,ali sam mu slozio dobru pricu koja ga,bar za sad,drzi dalje od slatkisa i masne hrane.
Dakle,sta mislis,ako smo vec odlucili za animal,kako da ga uzima?
Na nasu odgovornost...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1035 poslato: Novembar 11, 2011, 01:25:48 pre podne »

Kako je najbolje da se uzima animal cuts?
Citao sam postove o svim sagorevacima,i na kraju se dvoumio izmedju dyme burn i animal cuts<ali mislim da je animal prava stvar.
Ali preparat necu uzimati ja,vec drug debeljko,koji je nedavno krenuo sa mnom u teretanu.
Forsiram ga na traci,onoliko koliko mislim da je ok,jer je malo tezak za svoje zglobove,pa ne bi valjalo da vec na pocetku dodje do povrede.
A moje pitanje je:
Koliko kesica treba da uzima?
Koliko pre treninga?
Kako za dane pauze?
Kada je vreme da poveca dozu i na koliko?
Radi se o osobi koja je pocetnik sto se tice konzumiranja suplmenata.
Unapred hvala na odgovoru(ja inace pretpostavljam kako bi trebalo da uzima animal,ali bolje da pitam prave strucnjake,pa da budem siguran)

A otkud tebi uopste pomisao da bi on trebao tako jak sagorevac da uzima s obzirom da je pocetnik? Znas li ima li problema sa srcem,stitnom zlezdom,jel na kofein reaguje dobro???  jesi to ispitao?  Nije to tek tako ajd pa da uzima najjaci sagorevac koji je prepun stimulansa i blokatora.Ja bih se pre opredelio za slabiju varijantu tipa unidine ili fast burnera pa da vidite kako na to reaguje.Znam ja da bi on hteo preko noci da skine salo,svako bi to.Ali ne ide to bas tako lako.Najbolje je da prvo povede racuna o ishrani pa sve ostalo.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 14 upita.