TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 09:41:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 721923 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1364 poslato: Februar 16, 2012, 12:30:59 pre podne »

Pozdrav, hvala na cestitkama.

Sto se tice tvoje ishrane mislim da fali jos hidrata i proteina iz hrane.Po meni za neku masu kvalitetniju to je slaba ishrana.Sto se suplemenata tice kreatin i whey su odlicna kombinacija uz naravno bcaa,vitamine i minerale,omega 3.Moze i recimo NO pre treninga,whey+bcaa posle treninga i kvalitetan obrok malo kasnije.
Uredu hvala....
sta mislis o tome da prvi obrok onda baziram na testeninama sa mesom.... da pojacam uh, a da uz drugi dodam kuvani krompir? ili pirinac

Zvuci ok,pokusaj tako jedno vreme pa ako nisi zadovoljan rezultatom javi se pa da menjamo plan ishrane.
Sačuvana
Taske92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61


« Odgovor #1363 poslato: Februar 15, 2012, 09:28:23 posle podne »

Pozdrav, hvala na cestitkama.

Sto se tice tvoje ishrane mislim da fali jos hidrata i proteina iz hrane.Po meni za neku masu kvalitetniju to je slaba ishrana.Sto se suplemenata tice kreatin i whey su odlicna kombinacija uz naravno bcaa,vitamine i minerale,omega 3.Moze i recimo NO pre treninga,whey+bcaa posle treninga i kvalitetan obrok malo kasnije.
Uredu hvala....
sta mislis o tome da prvi obrok onda baziram na testeninama sa mesom.... da pojacam uh, a da uz drugi dodam kuvani krompir? ili pirinac
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1362 poslato: Februar 15, 2012, 09:05:18 posle podne »

Pozdrav, hvala na cestitkama.

Sto se tice tvoje ishrane mislim da fali jos hidrata i proteina iz hrane.Po meni za neku masu kvalitetniju to je slaba ishrana.Sto se suplemenata tice kreatin i whey su odlicna kombinacija uz naravno bcaa,vitamine i minerale,omega 3.Moze i recimo NO pre treninga,whey+bcaa posle treninga i kvalitetan obrok malo kasnije.
Sačuvana
Taske92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61


« Odgovor #1361 poslato: Februar 15, 2012, 08:57:47 posle podne »

Prvrenstvveno sve cestitke procitao sam na pansportu na fb o tvom plasmanu bravo :))
 sad moze malo pomoci
u periodu sam da radim masu imam 87 kg
suplementi hiperwhey 65%

ishrana
dorucak pola 9 200 gr pilece belo 2dc jogurta 50 gr ovsenih
trening 10-11 ewntualno 11 i 20
pwm 60 gr wheya
uzina 12 h 6-7 belanaca 1 banana
rucak15 h 200 gr teletine 2 kuvana krompira
uzina tunjevina 1 konzerva oko 18 h
vecera oko 21 h 5 belanaca 3 zumanceta


obicno je ishrana ovakva zbog nekih 20-22 % bf
treba li neke korekcije sto se tice perioda mase.... i da pri isteku sam sa wheyom pa me zanima sta sledece da uzmem od supleementacije sada
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1360 poslato: Februar 15, 2012, 08:40:57 posle podne »

Hvala na savetima...:)....Malo ću eksperimentisati pa ću videti, tako je ipak najbolje kako bi se svoje telo najbolje upoznalo...

Nema na cemu  ;)
Sačuvana
Damir82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1359 poslato: Februar 15, 2012, 08:31:52 posle podne »

Hvala na savetima...:)....Malo ću eksperimentisati pa ću videti, tako je ipak najbolje kako bi se svoje telo najbolje upoznalo...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1358 poslato: Februar 15, 2012, 08:29:47 posle podne »

Važi Zoltane hvala ti puno :)...Imam još neka pitanja vezano za kardio.
1.Da li da se u početku držim kardija umerenog intenziteta 30-45min 5 puta nedeljno ili da nekad ubacim HIIT ili to malo kasnije?
2.Da li kardio i teretanu da radim danom kada mi je punjenje?Negde sam čitao da neki ljudi danima kad je punjenje uglavnom odmaraju....

I ovo je sve individualno..ja na primer uvek sam ardio radio posle teretane laganim intenzitetom bez promene ritma.To mi je davalo odlicne rezultate.Kada je punjenje odmarao sam.
Sačuvana
Damir82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1357 poslato: Februar 15, 2012, 08:00:27 posle podne »

Važi Zoltane hvala ti puno :)...Imam još neka pitanja vezano za kardio.
1.Da li da se u početku držim kardija umerenog intenziteta 30-45min 5 puta nedeljno ili da nekad ubacim HIIT ili to malo kasnije?
2.Da li kardio i teretanu da radim danom kada mi je punjenje?Negde sam čitao da neki ljudi danima kad je punjenje uglavnom odmaraju....
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1356 poslato: Februar 15, 2012, 07:54:51 posle podne »

Hvala ti Zoltane.
Jako dobra ishrana.Koliko vidim ti si UH-a unosio u toku dana po malo.Rekao bih sve ukupno nekih 100UH a možda i malo više?Razumem te skroz kad kažeš da po malo unosim UH tokom celog dana da bi stalno imao energije ali ja sam mislio da idem u fazonu da unesem samo u jutarnjem obroku ili eventualno i u drugom jer mi je tako lakše kasnije.Pojedem UH samo ujutru i posle pičim sa obrocima samo proteini i vlaknaste UH.Nije meni nikad problem bio energija na treningu, uvek je imam bez obzira dal sam potpuno na 0UH....valjda me neka motivacija drži i volja...:)...ali probaću tako kako ti kažeš sledeće nedelje pa ću videti....
Pitanja:
1.Ja sam mislio da idem sa ovim sistemom nekih 4 nedelje pa da vidim kako mi ide.Da li misliš da će biti rezultata i ovako kako sam zamislio?

Svako od nas mora da eksperimentise na sebi pa da vidi kako mu organizam reaguje.Rezultata ce sigurno biti ali koliko to ces samo ti videti.U svakom slucaju probaj tako kao sto si napisao pa mi se javi kroz neki period da vidimo rezultate.
Sačuvana
Damir82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1355 poslato: Februar 15, 2012, 07:48:23 posle podne »

Hvala ti Zoltane.
Jako dobra ishrana.Koliko vidim ti si UH-a unosio u toku dana po malo.Rekao bih sve ukupno nekih 100UH a možda i malo više?Razumem te skroz kad kažeš da po malo unosim UH tokom celog dana da bi stalno imao energije ali ja sam mislio da idem u fazonu da unesem samo u jutarnjem obroku ili eventualno i u drugom jer mi je tako lakše kasnije.Pojedem UH samo ujutru i posle pičim sa obrocima samo proteini i vlaknaste UH.Nije meni nikad problem bio energija na treningu, uvek je imam bez obzira dal sam potpuno na 0UH....valjda me neka motivacija drži i volja...:)...ali probaću tako kako ti kažeš sledeće nedelje pa ću videti....
Pitanja:
1.Ja sam mislio da idem sa ovim sistemom nekih 4 nedelje pa da vidim kako mi ide.Da li misliš da će biti rezultata i ovako kako sam zamislio?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1354 poslato: Februar 15, 2012, 07:26:49 posle podne »

Čitao sam ja jednu tvoju temu kad si na definiciji ali sada ne mogu da je naĂ°em.Ako možeš samo da mi staviš link ka toj temi ako nije teško pošto ne mogu da je naĂ°em?

Nikakav problem,evo linka gde su sve moje teme pa mozda nadjes jos nesto sto ce te zanimati.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=181.0

a ovde je bas ta tema:

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=117971.0
Sačuvana
Damir82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1353 poslato: Februar 15, 2012, 07:19:34 posle podne »

Čitao sam ja jednu tvoju temu kad si na definiciji ali sada ne mogu da je naĂ°em.Ako možeš samo da mi staviš link ka toj temi ako nije teško pošto ne mogu da je naĂ°em?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1352 poslato: Februar 15, 2012, 07:13:18 posle podne »

Zdravo Damire,

Za pocetak pojacaj unos bcaa u smislu pre,za vreme i posle treninga.Smatraj to prioritetom.Sto se uh tice mozes ti  tokom dana uzimati ali po malo tek toliko da dajes gorivo svome organizmune znam jesi li citao moje teme ovde na forumu bas o dijeti kakvu sam ja drzao,treningu,ishrani..?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #1351 poslato: Februar 15, 2012, 07:01:14 posle podne »

I da josh jedno pitanje, da li si jeo uopshte zhumanca?

Nisam.
Sačuvana
Damir82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1350 poslato: Februar 15, 2012, 06:24:01 posle podne »

Zdravo Zoltane,

Trenutno sam na Low carb dijeti.Pre ovoga sam radio rotacije jedno tri meseca.Trenutno imam 117kg.Cilj je 17kg smršati.
Ishrana od ponedeljka do subote:
Kardio umerenog intenziteta 30-45min. na prazan stomak
Obrok 1: 1 merica blenda + 120gr ovsenih + vitamin
Obrok 2: 2 žumanceta + 5 belanceta
Obrok 3: 150gr Mesa(piletina, junetina) + salata(kupus, zelena salata, šargarepa)
Obrok 4: 1/3 elle + pola tune
pre treninga 10gr BCAA + 10gr GLUTAMINA
Trening 20h(4 puta nedeljno)
PWM: 30gr WHEY, 30gr maltodekstrin,10gr BCAA + 10gr GLUTAMIN
Obrok 5: 150gr Mesa(piletina, junetina) + salata(kupus, zelena salata)
Nedeljom ubacujem u svakom obroku UH bilo ovsene, pirinač ili krompir tako da ukupan zbir UH bude oko 300-400UH, recimo po 100gr pirinča ili 300gr krompira ili 120gr ovsenih.Kardio bih išao 5 puta nedeljno od pon. do sub.
Pitanja:
1.Da li je ok to što sam rasporedio UH samo u prvom obroku ili da ubacim u prvom i u drugom obroku?
Ako ima neka još sugestija za plan ishrane slobodno pucaj....

Hvala unapred...

Damir
Sačuvana
Stranice: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 14 upita.