TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395352 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 08:52:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 721950 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2039 poslato: Decembar 21, 2012, 10:51:27 pre podne »

Zoltane, jedno pitanje.. Ako mi je trening grudi ponedeljkom, kako najbolje organizovati svaki trening da mi neki delovi grudi (gornji,srednji) ne bi cekali po dve nedelje da bi ih opet kvalitetno opteretio? Nadam se da razumes sta hocu da kazem  :)

Najbolje bi bilo da tim treningom obuhvatiš sve delove grudi i da trening odradiš dobro.Evo nrkog primera: Benč za punoću grudi srednjeg dela najviše,potisak bučicama sa kose klupe za gornji deo grudi,kontra kosi potisak za donji deo grudi i možeš kros na kraju.Ovo je jedan od primera koji obuhvata sve.
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #2038 poslato: Decembar 20, 2012, 09:54:31 posle podne »

Zoltane, jedno pitanje.. Ako mi je trening grudi ponedeljkom, kako najbolje organizovati svaki trening da mi neki delovi grudi (gornji,srednji) ne bi cekali po dve nedelje da bi ih opet kvalitetno opteretio? Nadam se da razumes sta hocu da kazem  :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2037 poslato: Decembar 18, 2012, 09:55:45 pre podne »

Uzecu Elite whey, Nitro gold pro protein, BCAA epress, Daily formula vitamini i Omega 3.
Da li je mnogo losija varijanta uz to: Kreatin monohidrat dymatize, Hemo NO i Beta alanin ili
Cell tech Hardcore Pro odnosno Storm?

Ništa od toga nije loše jer to su suplementi koji imaju svoju svrhu a mi uzimamo one koji nam najviše odgovaraju u zavisnosti od našega cilja.A šta će ti dati najviše rezultata? e da bi to saznao mora proći vremena da probaš dosta suplemenata uz ishranu,treninge pa ćeš znati.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2036 poslato: Decembar 18, 2012, 09:51:44 pre podne »

Naravno jedem kvalitetno ;)


a nisi mi odgovorio za ovo, dal da se obazirem? http://www.zaslike.com/files/sjaqn5gs4gfj0a6gwokx.jpg

Po meni je ovo jako malo grama proteina i ugljenih hidrata... Smem da unesem vise? Ili da jedem dok se ne najedem?



Proteina uvek treba više i trudi se da tako bude.Hidrate doziraš po cilju kojem težiš to jest kako treniraš,koliko itd..tu moraš malo eksperimentisati.
Sačuvana
titytwistermarko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #2035 poslato: Decembar 17, 2012, 11:57:37 posle podne »

Uzecu Elite whey, Nitro gold pro protein, BCAA epress, Daily formula vitamini i Omega 3.
Da li je mnogo losija varijanta uz to: Kreatin monohidrat dymatize, Hemo NO i Beta alanin ili
Cell tech Hardcore Pro odnosno Storm?
Sačuvana
whey3500
Gost
« Odgovor #2034 poslato: Decembar 17, 2012, 07:20:39 posle podne »

Naravno jedem kvalitetno ;)


a nisi mi odgovorio za ovo, dal da se obazirem? http://www.zaslike.com/files/sjaqn5gs4gfj0a6gwokx.jpg

Po meni je ovo jako malo grama proteina i ugljenih hidrata... Smem da unesem vise? Ili da jedem dok se ne najedem?

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2033 poslato: Decembar 17, 2012, 05:34:58 posle podne »

Može biti dobra samo zavisi za šta.Bio si bolestan i to je razlog.Jedi kvalitetno neki period i bice ok.
Sačuvana
whey3500
Gost
« Odgovor #2032 poslato: Decembar 17, 2012, 01:47:55 posle podne »

Sta mislis dal je ovo uredu, nasao sam neki sajt...Nesto mi je ovo malo. Za citav dan.To je par jaja. i par krompira.


http://www.zaslike.com/files/sjaqn5gs4gfj0a6gwokx.jpg

I jos nesto, nesto mi se smanjio biceps, triceps i ramena?Da nisam zapao u katabolizam?
Ovih dana sam bas lepo jeo, ali sam bio bolestan!
« Poslednja izmena: Decembar 17, 2012, 02:03:04 posle podne od strane whey3500 » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2031 poslato: Decembar 17, 2012, 09:41:32 pre podne »

E nisam te ja onda lepo razumeo, ok. A kazi mi samo jos u kombinaciji sa Storm-om ili Hardcore Pro od Celltech-a, jel bi moglo da prodje, kad sam ga vec kupio...?

Najbolje bi bilo whey uz to,ali ako si baš čvrsto odlučio za neki od ova dva onda uzmi cell
Sačuvana
titytwistermarko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #2030 poslato: Decembar 16, 2012, 09:24:17 posle podne »

E nisam te ja onda lepo razumeo, ok. A kazi mi samo jos u kombinaciji sa Storm-om ili Hardcore Pro od Celltech-a, jel bi moglo da prodje, kad sam ga vec kupio...?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2029 poslato: Decembar 16, 2012, 06:31:04 posle podne »

Pozdrav, ni jedan NO ne treba da se meša sa alkoholom pa ni ovaj.To si me pitao pa se moj odgovor na to prevashodno odnosio.Inače Hemo no je više za mišićnu vaskularnost kao i za izraženije vene.Koristili su ga mnogi prvenstveno za period pred izlazak na takmičenje.Iskreno bolje je da se opredeliš za neki drugi.
Sačuvana
titytwistermarko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #2028 poslato: Decembar 16, 2012, 06:05:31 posle podne »

Pozdrav svima, pitanje za Zoltana a ako su raspolozeni mogu i drugi da mi prenesu iskustvo u vezi Hemo NO. Kupio sam ali nisam koristio jer sam zadnjih mesec dana sredjivao zube pa nisam hteo zbog krvarenja. Zoli mi je napisao da ne koristim i poslusacu ga, samo me zanima zbog cega da bih znao i ubuduce da ne pravim slicne greske?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2027 poslato: Decembar 10, 2012, 10:20:35 pre podne »

Pozdrav Zoltane ,
Kad je najbolje u toku dana Omega 3 da pijem ?
Da li je problem uz prvi obrok i sa kompleksom vitamina i minerala  ?

Pozdrav, nije problem možeš slobodno tako kao što si napisao.
Sačuvana
Kizo_Zr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #2026 poslato: Decembar 09, 2012, 10:31:44 posle podne »

Pozdrav Zoltane ,
Kad je najbolje u toku dana Omega 3 da pijem ?
Da li je problem uz prvi obrok i sa kompleksom vitamina i minerala  ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2025 poslato: Decembar 05, 2012, 09:44:08 posle podne »

Možeš početi sredinom januara dobar je to period.Rezultata će biti sigurno ako se držiš pravila a to su: ishrana,trening,odmor...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.231 sekundi sa 14 upita.