TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395352 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 08:25:15 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 721950 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2369 poslato: Oktobar 29, 2013, 12:09:14 pre podne »

Sportski pozdrav,
Dan kada treniram samo ruke, da li je ok raditi biceps jednu vezbu 3 serije, zatim triceps 1 vezbu 3 serije, i tako u krug nekoliko vrsta vezi?
Radim sa vecim tezinama i brzo mi se zamori biceps/triceps, a na ovaj nacin uspevam da odradim ceo trening. Cuo sam da se na ovakva nacin gubi oblik ruke, sta god to znacilo.. (cilj vezbanja koji imam je povecanje obima ruke uz prikladnu definiciju) Unapred hvala na odgovoru

Masa kao i definicija se dobija ishranom i uglavnom samo ishranom i to treba odmah na početku shvatiti.Način na koji se hraniš najviše će uticati kako ćeš i izgledati.Trening jeste bitan ali bez ishrane je ništa.Trening nije univerzalan za sve i tako nešto ne postoji.Za pravi napredak moraš eksperimentisati i videti koji program tebi odgovara.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2368 poslato: Oktobar 29, 2013, 12:06:30 pre podne »

pozdrav zoltane.Zanima me sta mislis o kreatinu u pogledu dodavanja misica?

Zdravo, odličan suplement ukoliko se ukombinuje sa dobrom ishranom i osnovnim suplementom whey proteinom.Kada se ovo sve uklopi kako treba daće sigurno rezultate samo treba jako voditi računa oko unosa hidrata kako se ne bi navukla potkožna voda ako se uzima monohidrat.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2367 poslato: Oktobar 29, 2013, 12:04:35 pre podne »

Zdravo,ja znam da ako dizanjem vecih tezina sa malim br. ponavljanja se dobija masa ali se gubi na brzini a ja bih hteo da pored mase imam i brzinu tako i veci broj ponavljanja u bw vezbama[zgibovi,sklekovi,propadanja]? ima li neko resenje?

Rešenje je kombinacija sa nekim borilačkim sportom gde ćeš imati dobra istezanja kao i vežbe gipkosti i brzine.Preporuka je kik boks ili nešto tome slično gde su zastupljene noge i ruke.Iz ličnog iskustva ti ovo govorim.
Sačuvana
inspektor91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


Pomerimo granice tela, zanemarimo bol!!! :D

« Odgovor #2366 poslato: Oktobar 27, 2013, 11:21:25 posle podne »

Sportski pozdrav,
Dan kada treniram samo ruke, da li je ok raditi biceps jednu vezbu 3 serije, zatim triceps 1 vezbu 3 serije, i tako u krug nekoliko vrsta vezi?
Radim sa vecim tezinama i brzo mi se zamori biceps/triceps, a na ovaj nacin uspevam da odradim ceo trening. Cuo sam da se na ovakva nacin gubi oblik ruke, sta god to znacilo.. (cilj vezbanja koji imam je povecanje obima ruke uz prikladnu definiciju) Unapred hvala na odgovoru
Sačuvana
Pain is so close to pleasure
shock
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203

« Odgovor #2365 poslato: Oktobar 27, 2013, 10:43:17 posle podne »

pozdrav zoltane.Zanima me sta mislis o kreatinu u pogledu dodavanja misica?
Sačuvana
Daske#
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #2364 poslato: Oktobar 27, 2013, 07:50:50 posle podne »

Zdravo,ja znam da ako dizanjem vecih tezina sa malim br. ponavljanja se dobija masa ali se gubi na brzini a ja bih hteo da pored mase imam i brzinu tako i veci broj ponavljanja u bw vezbama[zgibovi,sklekovi,propadanja]? ima li neko resenje?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2363 poslato: Oktobar 27, 2013, 07:38:58 posle podne »

Ok. Znaci da je najbolji izbor da uzmem elite whey protein. Reci mi jel mogu uz to da koristim dyma burn xtreme sagorevac?  Pozdrav

Da,odlična su kombinacija uz sreĂ°enu ishranu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2362 poslato: Oktobar 27, 2013, 07:38:28 posle podne »

Jel ti se dešavalo možda nekad da posle vežbe triceps pushdown osetiš sutradan neku upalu u zoni latisimusa i grudi, nešto izmeĂ°u? Sve imam utisak da je lat u pitanju, jel može biti serratus ili tako nešto?

Ma ja kada dam maksimum sve me živo boli a ne samo to.U suštini moguće je da baš to boli u zavisnosti i kako se vežba,koliko jako itd..
Sačuvana
Wolf16
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20


« Odgovor #2361 poslato: Oktobar 25, 2013, 06:05:00 posle podne »

Ok. Znaci da je najbolji izbor da uzmem elite whey protein. Reci mi jel mogu uz to da koristim dyma burn xtreme sagorevac?  Pozdrav
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2360 poslato: Oktobar 24, 2013, 10:11:14 posle podne »

Veliki pozdrav !

interesuje me tvoje misljenje za proces mrsavljenja ! Mislim da sam se trenutno izgubio trazeci resenja i probajuci razne varijante i na kraju sam resio da ti se obratim jer verujem da mi mozes pomoci.
Moja prica pocinje od maja 2013te kada sam imao 114 kg i resio da krenem sa treninzima i korekcijom ishrane da bih smrsao.
Imam 31 godinu i visok sam 175 cm, krenuo sam sa rekreativnim trcanjem od 35 min 3-4 dana u nedelji da bih danas dosao do 60 minuta za kojih predjem 7-8 km zavisi kojim tempom trcim. Za period od maja do septembra uspeo ssam da izadjem iz KLUBA 100 hehe....tacnije da se spustim na 98 kg ! sto je generalno ok rezultat, izgubio sam dosta i na obimu /ne znam sad tacno koliko/ i resio da svoj trening pojacam nadajuci se da cu postici jos bolje rezultate ! od septembra do danas dva puta nedeljno igram rekreativno fudbal, pet puta trcim 7-8 km a pre tog trcanja radim sa tegovima, sa malim kilazama / benc 40 kg, kosi 30 kg, sa bucicama od 10 kg sa 15 ponavljanja u 4 serije/ , uspeo sam i da stignem na plivanje ....idt..........ALI UGOJIO SAM SE ! DOSAO SAM DO 105 KG ! za period od 1.septembra do 20.oktobra !!
Moram da priznam da nisam mnogo vodio racuna o ishrani u smislu STA jedem ali sam pazio da to ne budu VELIKE kolicine !
Iskreno i NE ZNAM kako da se hranim, ako se bavim ovim sportskim aktivnostima u cilju mrsavljenja ! koji program da primenim, sta da radim ! Koliko da trcim, da li da radim sa tegovima...da li da jedem samo proteine....da li da uzimam neke sagorevace, dodatke ishrani.......
Mnogo pitanja u mojoj glavi na koje nemam odgovor !
Ovim putem te molim ako mozes , nekim savetom, programom,  da mi pomognes /tesko da ces doci da treniras samnom ...heheh/ mnogo bi mi znacilo !

Unapred hvala.....

Poydrav,  Odmah na početku da ti kažem ukoliko si iz Novog Sada ili okoline mogao bi doći do moje teretane na detaljnije konsultacije.Ne znam jesi li čitao moje tekstove na forumu a odnose se baš na moj način treninga,skidanja masti,šta sam sve jeo itd...može ti to pomoći i evo ti linka gde ćeš naći sve moje teme ovde.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=181.0
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2359 poslato: Oktobar 24, 2013, 10:07:03 posle podne »

Zdravo druze, reci mi sta mislis o ovom proizvodu kao zamena za dorucak i veceru? i jel se moze uzimati nakon treninga? http://www.smrsajte.rs/osnovni-proizvodi/formula-1-nutritivni-sejk-miks ...hvala, pozdrav.

Ne verujem u herba life i njima sličnim.Mnogo ti je kvalitetnije da uzimaš kvalitetne suplemente iz Pansport ponude.
Sačuvana
Bozauskas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #2358 poslato: Oktobar 22, 2013, 10:55:34 pre podne »

Veliki pozdrav !

interesuje me tvoje misljenje za proces mrsavljenja ! Mislim da sam se trenutno izgubio trazeci resenja i probajuci razne varijante i na kraju sam resio da ti se obratim jer verujem da mi mozes pomoci.
Moja prica pocinje od maja 2013te kada sam imao 114 kg i resio da krenem sa treninzima i korekcijom ishrane da bih smrsao.
Imam 31 godinu i visok sam 175 cm, krenuo sam sa rekreativnim trcanjem od 35 min 3-4 dana u nedelji da bih danas dosao do 60 minuta za kojih predjem 7-8 km zavisi kojim tempom trcim. Za period od maja do septembra uspeo ssam da izadjem iz KLUBA 100 hehe....tacnije da se spustim na 98 kg ! sto je generalno ok rezultat, izgubio sam dosta i na obimu /ne znam sad tacno koliko/ i resio da svoj trening pojacam nadajuci se da cu postici jos bolje rezultate ! od septembra do danas dva puta nedeljno igram rekreativno fudbal, pet puta trcim 7-8 km a pre tog trcanja radim sa tegovima, sa malim kilazama / benc 40 kg, kosi 30 kg, sa bucicama od 10 kg sa 15 ponavljanja u 4 serije/ , uspeo sam i da stignem na plivanje ....idt..........ALI UGOJIO SAM SE ! DOSAO SAM DO 105 KG ! za period od 1.septembra do 20.oktobra !!
Moram da priznam da nisam mnogo vodio racuna o ishrani u smislu STA jedem ali sam pazio da to ne budu VELIKE kolicine !
Iskreno i NE ZNAM kako da se hranim, ako se bavim ovim sportskim aktivnostima u cilju mrsavljenja ! koji program da primenim, sta da radim ! Koliko da trcim, da li da radim sa tegovima...da li da jedem samo proteine....da li da uzimam neke sagorevace, dodatke ishrani.......
Mnogo pitanja u mojoj glavi na koje nemam odgovor !
Ovim putem te molim ako mozes , nekim savetom, programom,  da mi pomognes /tesko da ces doci da treniras samnom ...heheh/ mnogo bi mi znacilo !

Unapred hvala.....
Sačuvana
Wolf16
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20


« Odgovor #2357 poslato: Oktobar 20, 2013, 05:24:12 posle podne »

Zdravo druze, reci mi sta mislis o ovom proizvodu kao zamena za dorucak i veceru? i jel se moze uzimati nakon treninga? http://www.smrsajte.rs/osnovni-proizvodi/formula-1-nutritivni-sejk-miks ...hvala, pozdrav.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12788


Never give up!

« Odgovor #2356 poslato: Oktobar 19, 2013, 07:04:56 posle podne »

Najbolje je ići umereno pa i u slučaju kada se radi topljenje masti.Gubi se i snaga naravno jer ako se ne pazi onda se gubi i mišićnu tonus a to nije ni tebi cilj.Obrati pažnju na ishranu i prvenstveno balans sa hidratima dok povećavaš unos kvalitetnih namirnica prvenstveno proteina.Isto tako L karnitin možeš uzimati ali to je samo deo jedne priče i tebi bi trebalo bcaa i glutamin minimalno plus unos whey proteina i multiviaminskog kompleksa.e tek tada je to kompletno i biće delotvornije.
Sačuvana
roadman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #2355 poslato: Oktobar 13, 2013, 01:57:40 pre podne »

Evo ovako, ja sam biciklista i preko zime hocu da skinem neki kilogram jer je sa manje kilogram uzbrdo uvek lakse.
E sad, veoma mi je bitno da mrsavljenjem ne izgubim snagu, cuo sam da ako gubis nedeljno vise od 500g da gubis i snagu.
To hocu da izbegnem. Zanima me da li da uzmem L-karnitin ili neki drugi sagorevac, da li da drzim neku dijetu, na kom pulsu se najlakse "tope masti".
Da li uz to da uzimam nesto jos jer vec svakako tokom cele godine uzimam aminokiseline da oporavljam misice.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.122 sekundi sa 14 upita.