TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 11:21:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 721930 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #2429 poslato: Februar 04, 2014, 11:51:08 posle podne »

Mozes malo ali ne preteruj.Uvek je bolja opcija bcaa jer je to skup tri aminokiseline koju nas organizam ne proizodi a jako je bitna dok glutamina ima u nasem organizmu.Naravno super je imati oba suplementa ali ako se mora birati ja sam za bcaa.
Sačuvana
Gradimir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #2428 poslato: Februar 02, 2014, 03:29:25 posle podne »

Glutamin i bcaa slobodno uzimaj pre,za vreme i posle svakog trennga.Sto vise to bolje pogotovu bcaa.Ako finansijski to mozes ispratiti odlicno je.Za salate ne brini to je ok ne moras racunati samo da su bez preliva i dodataka,ciste skroz i ok je.
Stavljam malo maslinovog ulja...jel mislis bas onako suvo bez ikakvog ulja, sirceta, soli? Jel mislis da je bolje uzeti 2kg bcaa ili kilo-kilo gluta bcaa?
« Poslednja izmena: Februar 04, 2014, 10:53:41 pre podne od strane Gradimir » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #2427 poslato: Februar 02, 2014, 01:52:11 posle podne »

Glutamin i bcaa slobodno uzimaj pre,za vreme i posle svakog trennga.Sto vise to bolje pogotovu bcaa.Ako finansijski to mozes ispratiti odlicno je.Za salate ne brini to je ok ne moras racunati samo da su bez preliva i dodataka,ciste skroz i ok je.
Sačuvana
Gradimir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #2426 poslato: Februar 02, 2014, 10:41:37 pre podne »

Pozdrav.Hteo sam da te pitam kad je najbolje vreme da uzmem animal cut?Na rotacijama sam vec 3 nedelje...Hteo sam malo da idem na suvo pa pred kraj dijete da uzmem neki dobar sagorevac,ali voleo bih da ubrzam malo proces...Trebace mi sigurno 12-14 nedelja dijete,planiram da od 8-10 nedelje krenem sa keto...Pored animala imam i vit/min,omega 3,whey,glutamin,bcaa,l-karnitin...I da te pitam dal da izbacujem kreatin?Znam da mora da se izbaci na dijeti zbog vode al ipak mi znaci da mi ne opada mnogo snaga...Hvala.

Pozdrav,

Možeš krenuti sa njime odmah ali prvo sa jednom kesicom i to pre samog treninga oko 30min.Posle nedelju ili dve pojačaj na dve ukoliko za to osetiš potrebu i tada izbaci kreatin a pojačaj unos bcaa i kvalitetnih proteina.Snaga ne bi trebalo da opada jer u cutsu imaš stimulasa dovoljno da te drži duže vreme fokusiranog i spremnog za trening.
Proteine drzim na oko 200g a hidrate rotiram 80-80-80-150-150-200-200 po danima pa kako dijeta odmice smanjivacu...masti drzim na minimalcu...bcaa pijem 20g u toku treninga, a glutamin 20 g sa proteinom...jel mislis ovako da je dobro ili da idem 10-10g gluta bcaa pre treninga isto tako i posle ili ovako kako pijem? kardio radim 3-4 puta nedeljno po 25 min za pocetak ali 4 minuta lagano pa minut sprint i tako u krug...i da te pitam za salate tipa kupus, zelena itd u kojim kolicinama smem da jedem i racunaju li se hidrati iz nje?hvala
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #2425 poslato: Februar 02, 2014, 12:37:50 pre podne »

Pozdrav Majstore.
Imam 18 godina i  idem godinu dana u teretani , dobro sam napredovao na svim poljima . Ali posle duzeg perioda (oko 5 mjeseci)  na skoro svim misicnim partijama sam jednostavno stao sa napretkom u tezinama koje podizem/guram . Redovno citam tvoje savjete , znam da je sada pravi trenutak za neku suplementaciju (jos uvijek nista od suplementacije ne koristim). Kreatin je pravo resenje ali mi se nimalo ne svidja naduvanost od njega , NIMALO. Tako da sam se opredijelio na kombinaciju Whey protein i glutamin kako bih eventualno nastavio za napretkom u tezinama. Zanima me tvoje strucno misljenje o ovoj kombinaciji ili neki savjet ako imas ?

Pozdrav,

Normalno je da kada se krene sa vežbanjem u početku bude jak napredak i sa težinama i izgledom.MeĂ°utim posle nekog vremena jednostavno se doĂ°e do maksimuma i nema dalje ukoliko si samo na ishrani.To je kod nekog sa šest meseci,negog godinu dana ali kod svih kad tad doĂ°e i jednostavno dalje ne ide ili ide ali jako slabo.Onda na scenu stupaju suplementi koji uz dobru ishranu čine odličnu dodatnu podršku.Kreatin ako te nadima možda je greška u tvojoj ishrani i treba da obratiš pažnju na unos hidrata jer obično ko unosi puno hidrata a na klasičnom monohidratu je doći će do nadutosti.Glutamin mislim da nije toliko tebi sada bitan već probaj kombinaciju whey proteina,kre alkalina ili no reaktora ali nekog slabijeg za bočetak,bcaa i vitaminskomineralnog kompleksa.Sa tom suplementacijom bio bi pun pogodak.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #2424 poslato: Februar 02, 2014, 12:32:59 pre podne »

Pozdrav.Hteo sam da te pitam kad je najbolje vreme da uzmem animal cut?Na rotacijama sam vec 3 nedelje...Hteo sam malo da idem na suvo pa pred kraj dijete da uzmem neki dobar sagorevac,ali voleo bih da ubrzam malo proces...Trebace mi sigurno 12-14 nedelja dijete,planiram da od 8-10 nedelje krenem sa keto...Pored animala imam i vit/min,omega 3,whey,glutamin,bcaa,l-karnitin...I da te pitam dal da izbacujem kreatin?Znam da mora da se izbaci na dijeti zbog vode al ipak mi znaci da mi ne opada mnogo snaga...Hvala.

Pozdrav,

Možeš krenuti sa njime odmah ali prvo sa jednom kesicom i to pre samog treninga oko 30min.Posle nedelju ili dve pojačaj na dve ukoliko za to osetiš potrebu i tada izbaci kreatin a pojačaj unos bcaa i kvalitetnih proteina.Snaga ne bi trebalo da opada jer u cutsu imaš stimulasa dovoljno da te drži duže vreme fokusiranog i spremnog za trening.
Sačuvana
DesiRe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #2423 poslato: Januar 30, 2014, 01:13:19 posle podne »

Pozdrav Majstore.
Imam 18 godina i  idem godinu dana u teretani , dobro sam napredovao na svim poljima . Ali posle duzeg perioda (oko 5 mjeseci)  na skoro svim misicnim partijama sam jednostavno stao sa napretkom u tezinama koje podizem/guram . Redovno citam tvoje savjete , znam da je sada pravi trenutak za neku suplementaciju (jos uvijek nista od suplementacije ne koristim). Kreatin je pravo resenje ali mi se nimalo ne svidja naduvanost od njega , NIMALO. Tako da sam se opredijelio na kombinaciju Whey protein i glutamin kako bih eventualno nastavio za napretkom u tezinama. Zanima me tvoje strucno misljenje o ovoj kombinaciji ili neki savjet ako imas ?
« Poslednja izmena: Januar 30, 2014, 01:15:02 posle podne od strane DesiRe » Sačuvana
Gradimir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #2422 poslato: Januar 28, 2014, 11:37:29 pre podne »

Pozdrav.Hteo sam da te pitam kad je najbolje vreme da uzmem animal cut?Na rotacijama sam vec 3 nedelje...Hteo sam malo da idem na suvo pa pred kraj dijete da uzmem neki dobar sagorevac,ali voleo bih da ubrzam malo proces...Trebace mi sigurno 12-14 nedelja dijete,planiram da od 8-10 nedelje krenem sa keto...Pored animala imam i vit/min,omega 3,whey,glutamin,bcaa,l-karnitin...I da te pitam dal da izbacujem kreatin?Znam da mora da se izbaci na dijeti zbog vode al ipak mi znaci da mi ne opada mnogo snaga...Hvala.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #2421 poslato: Januar 18, 2014, 12:57:52 pre podne »

Kao što sam obećao evo i mog snimka kako se zagrevam za armwrestling.U mojoj temi u delu foruma objasniću detaljnije zašto baš ovako radim i šta je tu poenta.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=txhOCc8flWI
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #2420 poslato: Januar 18, 2014, 12:56:38 pre podne »

A Kako Bih mogo nekako brze da mrsvim

Nema brzog mršavljenja, za to je potrebno odreĂ°eno vreme i mnogo faktora tu mora da se poklopi kako bi sve ispalo ok.Ali da to bude brzo to ne može.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #2419 poslato: Januar 18, 2014, 12:55:22 pre podne »

Zoki jos jedno pitanje,zanima me tvoje misljenje da li je moguce da pocetnik koji ide u teretanu 1 godinu,koji je skinuo 15kg masti i dobio 1-1,5 kg misicne mase,u isto vreme skida mast i dobija misicnu masu natural ? Ako da,sta po tebi treba raditi konkretno ?

To oko skidanja mase i dobijanja mišića je vrlo diskutabilno i sve zavisi od mnogo faktora..genetika,osoba kakva je,način treninga itd..
Sačuvana
lukksi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #2418 poslato: Januar 16, 2014, 10:00:48 pre podne »

A Kako Bih mogo nekako brze da mrsvim
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #2417 poslato: Januar 15, 2014, 01:27:17 posle podne »

Zoki jos jedno pitanje,zanima me tvoje misljenje da li je moguce da pocetnik koji ide u teretanu 1 godinu,koji je skinuo 15kg masti i dobio 1-1,5 kg misicne mase,u isto vreme skida mast i dobija misicnu masu natural ? Ako da,sta po tebi treba raditi konkretno ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #2416 poslato: Januar 09, 2014, 09:51:56 pre podne »

Pregibi,potisci,sklekovi,trbušni..može dosta da se radi ali teretana je najbolja opcija.Najbolje je da naĂ°eš prikaze vežbi jer ovako teško mogu da ti objasnim sam način izvoĂ°enja vežbi.Najbolje bi bilo da to radiš uz asistenciju nekog stručnog lica koji će ti u početku sve pokazati.
Sačuvana
lukksi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #2415 poslato: Januar 08, 2014, 11:02:48 pre podne »

A imam tegove ručno pravljene kakve bih vezbe mogo da radim sa tegovima a i bez tegova
Sačuvana
Stranice: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 14 upita.