TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395697 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 22, 2024, 01:44:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomooc!  (Pročitano 4813 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12794


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Avgust 25, 2010, 01:51:15 posle podne »

Ok, hvala na savetima. :)

Nema na cemu tu smo da pomognemo  ;)
Sačuvana
WolfJso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21


« Odgovor #12 poslato: Avgust 25, 2010, 01:07:27 posle podne »

Ok, hvala na savetima. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12794


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Avgust 25, 2010, 12:25:52 posle podne »

Ok, hvala :) A sta preporucijete, amino ili glutamin? I da, jos jedno, po meni cuveno, pitanje :D Sta je isplativije i bolje? ella ili kazein? :)

Sto se prve stvari tice opet je tesko dati odgovor jer se postavlja pitanje sta je cilj? koje amino? zasto? itd....  za ovo drugo  ella jeste isplativija ali uzeti kazein moze biti bolja opcija.Naravno najbolje bi bila kombinacija ali finansijski je to veoma tesko za vecinu da izdrzi.Ako mozes uzmi pro long kao dobru opciju za pred nocni san ili cak i izmedju obroka ako ce pauza biti duza.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #10 poslato: Avgust 25, 2010, 10:33:23 pre podne »

Te dve stvari ne mogu da se porede jer uopšte nisu u istoj kategoriji.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #9 poslato: Avgust 25, 2010, 08:25:08 pre podne »

Ella isplatljivija , kazein bolji, uzmi ellu :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
WolfJso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21


« Odgovor #8 poslato: Avgust 25, 2010, 12:21:47 pre podne »

Ok, hvala :) A sta preporucijete, amino ili glutamin? I da, jos jedno, po meni cuveno, pitanje :D Sta je isplativije i bolje? ella ili kazein? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Avgust 24, 2010, 09:55:11 posle podne »

@Zoltan Kozma--- Vec sam uzimao dymatize-ov High protein mega gainer ali mi nije dalo rezultate, nazalost... u svakom slucaju hvala :)
@malibuilder--- Ovako: ujutru sirious mass sa mlekom, pre i posle treninga attack sa vodom pa posle nekih 15 20 min mass sa mlekom i onda uvece kazein sa mlekom? Jel to ok?
Attack puno hvale a video sam i njegove rezultate sa pola kutijice i stvaro me odusevio... drug je dodao 3cm u ruci a popio je pola kutije i uzimao neke amino od 600d :D :)

Ok je attack ali tebi treba hrana, puno hrane kao osnova... to nećeš zaobići niukom slučaju... tu je bila i greška sa gejnerom... ako se osloniš samo na gejner, pa makar pio i 5 puta dnevno teško da će biti rezultata ako ti ne unosiš dovoljno kalorija kroz ishranu
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12794


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Avgust 24, 2010, 09:39:41 posle podne »

@Zoltan Kozma--- Vec sam uzimao dymatize-ov High protein mega gainer ali mi nije dalo rezultate, nazalost... u svakom slucaju hvala :)
@malibuilder--- Ovako: ujutru sirious mass sa mlekom, pre i posle treninga attack sa vodom pa posle nekih 15 20 min mass sa mlekom i onda uvece kazein sa mlekom? Jel to ok?
Attack puno hvale a video sam i njegove rezultate sa pola kutijice i stvaro me odusevio... drug je dodao 3cm u ruci a popio je pola kutije i uzimao neke amino od 600d :D :)


Ako te mega geiner nije "radio" nece ni jedan drugi geiner veruj mi jer moguce da nije problem u tome vec ishrani ,treningu itd... I evo prve greske..pijes sa mlekom...ne,treba samo sa vodom jer mleko mu usporava dejstvo.
Attack jeste ok i pije se pre treninga sa vodom na prazan stomak.Moze i posle treninga mada ipak je on reaktor pa mislim da u sustini nema potrebe posle vec da ides sa geinerom i recimo ubacis bcaa ako imas finansija,to mesas sa vodom a uvece moze mleko.To sto se drug "dodao" od pola kutijice attacka treba da uzmes sa rezervom jer moguce da uzima jos nesto uz to sto ne zeli da kaze.
U svakom slucaju ako uskladis ishranu sa suplementacijom imaces rezultata sigurno.
Sačuvana
WolfJso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21


« Odgovor #5 poslato: Avgust 24, 2010, 06:24:53 posle podne »

@Zoltan Kozma--- Vec sam uzimao dymatize-ov High protein mega gainer ali mi nije dalo rezultate, nazalost... u svakom slucaju hvala :)
@malibuilder--- Ovako: ujutru sirious mass sa mlekom, pre i posle treninga attack sa vodom pa posle nekih 15 20 min mass sa mlekom i onda uvece kazein sa mlekom? Jel to ok?
Attack puno hvale a video sam i njegove rezultate sa pola kutijice i stvaro me odusevio... drug je dodao 3cm u ruci a popio je pola kutije i uzimao neke amino od 600d :D :)
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #4 poslato: Avgust 24, 2010, 10:57:16 pre podne »

OK je kombinacija,ali bih napomenuo da se umesto nekog kompleksa aminokiselina,
pre opredeliš za cisz glutamin.
Attack je cesto i moj licni izbor jer ima stvarno dobar odnos cena-kvalitet.

Sačuvana
   
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Avgust 24, 2010, 06:58:22 pre podne »

A koji bi tajming svega ovog bio tokom dana?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12794


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Avgust 23, 2010, 10:08:08 posle podne »

Ja bih ti preporucio Attack,mega gainer ili volumas 35 ako vec zelis geinere,vitamine i minerale i moze omega 3..uz dobru ishranu bice sasvim dovoljno.
Sačuvana
WolfJso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21


« Odgovor #1 poslato: Avgust 23, 2010, 07:42:23 posle podne »

Sta mislite o ovoj kombinaciji? Attack!, Sirious Mass, Kazein i neke aminokiseline? Uzeo bi sve ovo, ali bi pre toga bi hteo da cujem vase strucno misljenje?  ;D Cilj je naravno povecanje mase  :)  Hvala! :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 16 upita.