TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 03:07:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 2393 puta)
shock
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203

« Odgovor #14 poslato: Novembar 21, 2013, 02:57:09 posle podne »

to si u pravu s i ..trudim se da pojacam ishranu koliko god mogu :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Novembar 20, 2013, 10:01:13 posle podne »

Sastav je i glavna stvar koja se gleda. Ima skoro 40% proteina u sastavu, i vrlo malo šećera (4 g po serviranju), 4 grama kreatina po serviranju...

Znači, gejner kao gejner je odličan, ali najveći deo posla, ipak, mora odraditi tvoja ishrana. Ne zaboravi taj deo priče i videćeš rezultate. :)
Sačuvana
shock
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203

« Odgovor #12 poslato: Novembar 20, 2013, 08:52:57 posle podne »

da,da..svidja mi se i sastav jer ima dosta proteina.Nadam se da cu biti zadovoljan :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Novembar 20, 2013, 08:15:00 posle podne »

Da, baš je lagan ukus i nije presladak. Pošto volim tik nešto jači ukus, rastvorim dozer u svega 2 dcl vode i onda bude taman. :)
Sačuvana
shock
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203

« Odgovor #10 poslato: Novembar 20, 2013, 07:35:21 posle podne »

Uzeo sam ga u pansportu :)
i ja sam takodje uzeo cokoladu i svidja mi se nije jaka,posto kada pijem protein od jagode muka mi je jer ima jaku aromu :)
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #9 poslato: Novembar 20, 2013, 06:44:36 posle podne »

Jesi ti siguran da nisi uzeo "fake" gejner ? Gde si to kupio ? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Novembar 20, 2013, 06:31:48 posle podne »

Koji ukus si uzeo i kako ti se dopada (ako si ga već probao)? :) Ja koristim čokoladu.
Sačuvana
shock
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203

« Odgovor #7 poslato: Novembar 20, 2013, 06:22:47 posle podne »

izbacio sam sav prah iz kantice ,ali nema..nema veze koristicu 2 od proteina i kraj..
vazi,hvala puno tebi i mighty puno ste pomogli :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Novembar 20, 2013, 06:13:15 posle podne »

Da li si 100% siguran da nema dozera? Uzmi viljušku/varjaču, ili nešto tako dugačko, i dobro promešaj prah. Može biti da je na samom dnu. U mojoj kutiji je bilo dozera. Ako ga i dalje nema, onda uzimaj dva dozera od proteina.

Stomak neće odjednom narasti, tako da redovno prati formu u ogledalu i prema tome odreĂ°uj kalorijski unos. Kad kreneš da dobijaš na masi, videćeš sam kako tvoje telo rasporeĂ°uje tu masu.
Sačuvana
shock
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203

« Odgovor #5 poslato: Novembar 20, 2013, 06:04:52 posle podne »

znaci 2 dozera od proteina ce mi trebati za jednu dozu gejnera posto ja mislim da je ono 30g,ali nisam siguran?
jesi li zadovoljan gejnerom ?ja se bojim da mi ne ode sve u stomak i ne znam da li ce mi se malo udebljati  ruke posto to mi je primarno
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Novembar 20, 2013, 05:48:15 posle podne »

Baš trenutno koristim ovaj gejner. :) Uzimam jedan vršan dozer nakon treninga (to je oko 60 g praha, tj. skoro 24 g proteina), i jedan dozer dodam jednom od obroka u toku dana.
Koristim i kreatin monohidrat, koji uzimam 5 g nakon treninga (dodam ga MyoMax-u, iako znam da i on u sebi ima nešto kreatina, ali svakako neće smetati).

Popij to malo proteina što imaš, pa preĂ°i na gejner. Naravno, možeš i prvo popiti gejner, pa posle nastaviti sa proteinom, kako god želiš. :)

Eto, to su ti neke moje smernice, pošto koristimo sličnu kombinaciju trenutno. :)
Sačuvana
shock
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203

« Odgovor #3 poslato: Novembar 20, 2013, 05:41:48 posle podne »

probao sam da se ugojim bez gejnera,ali nije islo pa sam uzeo ovaj sa najvise proteina..on takodje ima kratina u sebi pa zbog toga ne znam da li da nastavim da uzimam kreatin 2x po 5g dnevno ili da smanjim na 1-1,5 x dnevno?
takodje imam i malo proteina pa ne znam da li njega da ostavim po strani dok ne popijem gejner ili da i njega dodam po pola doze-dozu?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Novembar 20, 2013, 05:15:30 posle podne »

Već sam ti odgovorila u PP poruci ali hajde i ovako...

prvo pogledaj dobro u kutiji, mora biti dozer... verovatno je negde na dnu, pa ga nisi video.

Jednu, do jednu ipo dozu (mericu) bih ti savetovala da uzmeš nakon treninga i još toliko jednom u toku dana eventualno, ako ne možeš da uneseš dovoljno kalorija putem hrane.

Svakako , ovo je jedan od boljih gejnera tako da nisi pogrešio sa izborom.

Kreatin uzimaš pre i posle treninga, po 5 g, možeš zajedno sa myomax-om posle treninga, u danima pauze samo 5 g.

Koliko paziš na ishranu? kako se hraniš, kako treniraš?
Sačuvana
shock
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203

« Odgovor #1 poslato: Novembar 20, 2013, 04:22:32 posle podne »

Pozdrav svima.Zanima me kako bih mogao da iskombinujem ove suplemente

protein scitec nutririon

Scitec gejner
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN072-MyoMax-Gain.html

i dymatize creatin

takodje me zanima kako da pijem ovaj gejner,koliko grama po dozi posto nisam pitao onog u PS jer sam mislio da unutra ima dozer,ali nema...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 15 upita.