TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395439 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 06:37:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 422 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening za danas  (Pročitano 927132 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2993 poslato: Februar 12, 2016, 11:13:05 pre podne »

Ja sam kao mali naucio kravu da muzem
Miladine ne troluj više em je rasprava jako konstruktivna em su učesnici kompetentni. Nije fora da lupetaš tek da bi napisao nešto.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #2992 poslato: Februar 12, 2016, 10:52:58 pre podne »

Ja sam kao mali naucio kravu da muzem
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #2991 poslato: Februar 12, 2016, 02:05:12 pre podne »

Imam ja jedno pitanje, kako su kecevi i jaka, snazna podizanja samo alfa vezbi bolja od Sarcevove mucle mind teorije..?? To se nikada nece desiti kada je izgradnja misica u pitanju. Na stranu test jer ce ga neko sigurno spomenuti.

prvo da budemo iskreni mi ni ne znamo šta je šarčeva škola i pravo je pitanje da li tu zaista ima neke teorije. Možda je taj "mind" njegova patka za imidž i reklamu koje nosi njegovo ime koje je svakako veliko. Koliko vidim kako trenira bakića, tu je u principu neki šablon kako da anabolik iz krvi što pre direktno preĂ°e u mišić. Kratke pauze, superserije podosta, spor pokret i koncentrisana pauza. Ja nisam video ništa spektakulnarno da me je tu zainteresovalo a da se već ne zna. Lovio sam ga i pratio da vidim i zavirim šta to ima na umu. Dosta čitao njegove tekstove, gledao neke treninge, i jedino spektakularno je tu samo naziv "šarčeva škola". Ako zaista ima neke metode, budi uveren da te tajne čuva, i sigurno nije mind conect. Previše uopšteno i bezlično da bi išta značilo...

Nemam ja ništa protiv da se vi povezujete sa mišićima. Naprotiv. Samo mi nekako to nejasno šta zapravo podrazumevate pod tim. Kad bih mogao da dobijem uvid u detalje možda bih mogao i da pomognem. Ja se samo klonim maglovitih stvari i držim se proverenih i jasnih. Jednostavno smatram da neko ko zna znanje, zna i da objasni. Meni sa ovom konekcijom ništa nije jasno šta vi to radite... Ako je to neka kontrola da mišić ne poraste previše, pa onda, mia madre  :o razumemo se  ;D

Koliko vezbaca zapravo zna da pogodi misic u centar, zadnje rame, spoljasnji deo lista, gornji deo grudi, unutrasnji deo kvadricepsa...?? Daj Boze 30 posto kada zbrojis sve vezbace u zemlji, ostali naprave misic tako sto mlatnu tegom pa gde ode. KONTROLA.

Phil Heath npr radi povlacenje iza glave na lat masini, a u glavi ima da stoji na bini i da se priprema za izvodjenje zadnje duple biceps poze. Sarcev npr kaze da kada radi grudi na kablovima zamisli sebe kako stoji pored Ronija na bini i izvodi most muscular. E o tome se radi, kontrola da odredjenom vezbom pogodimo tacno odredjen deo misica, a ne da podignem, povucem ili gurnem tezinu i da molim Boga da to sto sam uradio napravi nesto negde.

A sto se njegove skole tice nema nikakvih tajni, pogadjanje misica iz narazlicitijih mogucih uglova kroz gigantske setove. Ako je to magla onda su svi vrhunski sportisti koje je spremao bili izmanipulisani.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #2990 poslato: Februar 12, 2016, 01:57:39 pre podne »

Iz mog nekog ugla ako iskljucimo test kao mogucnost i olaksicu u pravljenju misica.

Vidi, nikako ali baš nikako ne možeš isključiti testosteron. Ni kod natural ni kod profi. Mišići se ne prave bez testosterona. Ne postoji mišićavi evnuh koji diže teško pa je zato mišićav.

 - svako fizičko naprezanje (mišićni napor) povećava sintezu testosterona ;)

Testosteron nije olakšica već razlog pravljenja mišića. Trening je olakšica!

Mislio sam na sinteticki test jer sam bio ubedjen da ce ga neko spomenuti u vidu olaksice. Pricam o razlici u natural varijanti kada je jedna i druga metoda u pitanju.

Dakle ista hrana, isti supsi, drugaciji vid treninga. Ogromna razlika iz mog iskustva.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #2989 poslato: Februar 11, 2016, 11:57:04 posle podne »

Iz mog nekog ugla ako iskljucimo test kao mogucnost i olaksicu u pravljenju misica.

Probao sam obe varijante i milion drugih, ekstremno mali broj ponavljanja nikada nece dati mnostvo onih detalja koji su nama potrebni na bini. Ne bi se petljao u ovu temu, ali vidim da pozivate takmicare da prokomentarisu post.

Nekima od nas uopste nije bitno da li smo jaki, vec da imamo dosta misica. Godinama dolazi i snaga, ja cu sebi uvek biti slab iako sam mozda za ostale jak.

Pogadjati misice sa sto posto koncetracije, muscle mind konekcijom ce uciniti i da izgradite telo kakvo zelite, mozete da kontrolisete koliki ce taj misic biti, a ne da napravite nakazu od sebe.

Kontolom i cuvanjem svog tela cete vezbati do kraja zivota i izbegavati povrede, a opet trenirati ludacki jako.

Nemojte misliti da momci koji ne rade sa abnormalno velikim kilazama ne daju sve od sebe, poginemo i ostavimo srce na svakom treningu, nema slabih dana.

Imam ja jedno pitanje, kako su kecevi i jaka, snazna podizanja samo alfa vezbi bolja od Sarcevove mucle mind teorije..?? To se nikada nece desiti kada je izgradnja misica u pitanju. Na stranu test jer ce ga neko sigurno spomenuti.
« Poslednja izmena: Februar 12, 2016, 12:00:59 pre podne od strane Kolev Nenad » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #2988 poslato: Februar 11, 2016, 10:46:36 posle podne »

Ja se sa većinom tih stvari slažem, što je verovatno i logično ako uzmeš u obzir moj sport :)
Sačuvana
Harry_Callahan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116

« Odgovor #2987 poslato: Februar 11, 2016, 09:51:42 posle podne »

mogo bi neki takmicar da da odgovor na duzi tekst Ragnaroksu-a
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #2986 poslato: Februar 10, 2016, 10:38:21 posle podne »

Inace pre neki dan tacnije u subotu radim potisak sipkom lezeci za triceps i zaboli me neka tacka izmedju lopatica malo ispod vrata...ko ukocen ne mogu ni valjano da se okrenem a kamoli sta drugo...
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #2985 poslato: Februar 10, 2016, 10:01:34 posle podne »

Јесте видели с којим предзнањем се улази у теретану :D лепо роксу, ретко се срећу потковани постови попут твог на форумима ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #2984 poslato: Februar 10, 2016, 09:46:17 posle podne »

Ja masem tegicima kao balerina i rastem kao kvasac
Sačuvana
Harry_Callahan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116

« Odgovor #2983 poslato: Februar 10, 2016, 08:08:26 posle podne »

iskreno moj problem toga je da ce mi puknut nesto :D to sam umislio u glavi i ne mogu izbacit to iz glave

takodje,idem do max 1 ponavljanje u cucnju i bench(kad imam nekog iza :D ) i tu nemam neki strah,a ostale vjezbe nisam ispod 6 ponavljanja skoro nikad,a da se mucim oko tih 6 malo je reci da se mucim,moram nekako izbacit iz glave taj strah,sve je to psihicki haha
Sačuvana
Harry_Callahan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116

« Odgovor #2982 poslato: Februar 10, 2016, 07:28:31 posle podne »

Svaku rec i grafik od Ragnaroksu27 duboko urezujem u mozak i cuvam na kompu, da se slucajno ne obrise ili izgubi ovo zlato

isto :D ova mi zapala za oko,kaze outch :D

'sem ako ih boss-testosteron ne natera. Outch'
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #2981 poslato: Februar 10, 2016, 07:24:27 posle podne »

Svaku rec i grafik od Ragnaroksu27 duboko urezujem u mozak i cuvam na kompu, da se slucajno ne obrise ili izgubi ovo zlato
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #2980 poslato: Februar 10, 2016, 06:55:41 posle podne »

Pa i treba da se raspiše čovek kad zna znanje ;) Malo da pročitamo i nečeg novog na forumu a ne samo "biće, samo rokaj, mind muscle, kurci-palci" "koliko kreatina da uzmem?" " šta da jedem sad a šta posle treninga"  Meni su gotivni totalno Ragnaroksu27, Ironman i Slaviša, imaju staž i znanje i baš super što se tako nekad zaĂ°e dublje u materiju koja nam većini nije poznata  ;)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Harry_Callahan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116

« Odgovor #2979 poslato: Februar 10, 2016, 06:47:34 posle podne »

A jes se raspiso :D Ja sam kad sam treniro radio ~80% od maksimuma i super je sve bilo,ne razumijem se ja u ovu materiju niti cu ikad al mislim da je ~80% maksimuma odlicno,sa super formom naravno. Sve je to u hrani  8)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 422 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 14 upita.