TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395382 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 06, 2024, 08:33:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: gain fast  (Pročitano 44345 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #181 poslato: Novembar 01, 2012, 12:21:12 pre podne »

Ima jedno pitanje...umoran sam popodne,obicno kad radim prepodne,posle posla legnem i odmorim malo,medjutim to malo se pretvori u dosta i onda me mrzi da odem na trening...smesna malo situacija,pa me interesovalo da li bi mi pomogao kofein u toj situaciji da izbegnem to popodnevno spavanje ida malo jace odradim trening,a da posle oko 1 ili 2 posle ponoci normalno zaspim??

Ne moras da izbegavas tu popodnevnu dremku ,meni mnogo znaci ..treniraj telo da ti reaguje na 1 ili 1,5 sat odmora,sasvim dovoljno,ali lep san bez budjenja i buke, i posle nekog vremena shvatices koliko je to efikasnije,nego da se razvlacis celo popodne..tek tada nisi ni za sta..
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #180 poslato: Oktobar 31, 2012, 10:23:06 posle podne »

Ima jedno pitanje...umoran sam popodne,obicno kad radim prepodne,posle posla legnem i odmorim malo,medjutim to malo se pretvori u dosta i onda me mrzi da odem na trening...smesna malo situacija,pa me interesovalo da li bi mi pomogao kofein u toj situaciji da izbegnem to popodnevno spavanje ida malo jace odradim trening,a da posle oko 1 ili 2 posle ponoci normalno zaspim??

I onda ti prodje dan! :-) Kofein ce ti momentalno pomoci, guraces tako neko vreme pa ce te stici umor. Onda nista nisi napravio. Bolje pokusaj da skratis to spavanje, do sat vremena. Sa takvim tempom organizam trpi, nece te ni suplementi raditi kako treba.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #179 poslato: Oktobar 31, 2012, 07:01:11 posle podne »

Nisam siguran 100%, ali pretpostavljam da će tokom zimskog perioda na akciji biti suplementi "za masu", kao i za jačanje imuniteta.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12789


Never give up!

« Odgovor #178 poslato: Oktobar 31, 2012, 06:00:50 posle podne »

A ja bih kupio sutra ili prekosutra...nemojte da sklanjate,ili dajte ovaj mass fusion na akciju :D

Uvek u sirokoj ponudi Pansporta ima neka akcija tako da ne brini  ;)
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #177 poslato: Oktobar 31, 2012, 05:55:10 posle podne »

A ja bih kupio sutra ili prekosutra...nemojte da sklanjate,ili dajte ovaj mass fusion na akciju :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #176 poslato: Oktobar 31, 2012, 05:48:04 posle podne »

Akcij je, po planu, važila tokom septembra i oktrobra. Za novembar i decembar biće drugih akcija. :)
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #175 poslato: Oktobar 31, 2012, 03:53:50 posle podne »

Ok...probacu tako...sta da se radi...inace do kad vam traje ova akcija sa elite massom,jel imate jos dosta na lageru?(ako nije tajna) :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #174 poslato: Oktobar 31, 2012, 09:53:26 pre podne »

Ima jedno pitanje...umoran sam popodne,obicno kad radim prepodne,posle posla legnem i odmorim malo,medjutim to malo se pretvori u dosta i onda me mrzi da odem na trening...smesna malo situacija,pa me interesovalo da li bi mi pomogao kofein u toj situaciji da izbegnem to popodnevno spavanje ida malo jace odradim trening,a da posle oko 1 ili 2 posle ponoci normalno zaspim??

to je veliki stres za organizam, ja bih ti ipak predložila da pokušaš da promeniš dnevni ritam tako što ćeš spavati u kontinuitetu bar 8 sati... onda neće biti problema sa popodnevnim spavanjem.

Znam kroz šta prolaziš jer i ja imam kasno večernje treninge.... kofein je dobar do neke granice ali pošto znam šta ti se dešava ne bih ti preporučila da ti to bude rešenje... bićeš samo hronično umoran.

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12789


Never give up!

« Odgovor #173 poslato: Oktobar 31, 2012, 01:58:45 pre podne »

Još nisam. Neće još niko da mi ga pošalje na test. ;D A, mogli bi barem nama dvojici po pola kutije, pošto ih obožavamo. ;D

Pa ja imam kuci :) samo sto cekam da potrosim Xpand a onda...mmmmmmmmmmmm  :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #172 poslato: Oktobar 31, 2012, 12:29:59 pre podne »

Još nisam. Neće još niko da mi ga pošalje na test. ;D A, mogli bi barem nama dvojici po pola kutije, pošto ih obožavamo. ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12789


Never give up!

« Odgovor #171 poslato: Oktobar 31, 2012, 12:29:16 pre podne »

A i da se nadovezem na temu jer su geineri u pitanju,bas sam probao od sciteca volumass 35 professional ukus vanila cimet.Nekako neobican..ne mogu ga definisati niti opisati jer jednostavno nesto novo i treba da se proba.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12789


Never give up!

« Odgovor #170 poslato: Oktobar 31, 2012, 12:27:35 pre podne »

A ako te zanima nesto u vezi NO ja sam ti tu glavno zamorce hehehe...
Nego kada spomenuh NO...roberte jesi probao najnoviji Shock T?  Utisci?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #169 poslato: Oktobar 31, 2012, 12:24:29 pre podne »

Moraš da probaš i vidiš da li ćeš reagovati na kofein. To je individualno. Na sreću, nije skup, kao kada neko mora da testira NO reaktor, koji košta 5-6.000 din. :)

Ako znaš nekog ko već koristi kofein, možda možeš da mu "ukradeš" koju tableticu i besplatno testiraš. :)
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #168 poslato: Oktobar 31, 2012, 12:12:40 pre podne »

Heheheh aj probacu...a sto se tice kofeina?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #167 poslato: Oktobar 31, 2012, 12:00:19 pre podne »

Logično je da si nikakav ako ti se dnevna dremka oduži. Trebao bi skratiti dremku na 30 do max 60 min. Doteraš alarm. I ja redovno spavam posle treninga, tj. nakon obroka koji prati trening.

Ako ti se desi da se uspavaš, ima jedna caka kako da se rasaniš brzo - lavor, hladna voda i samo nekoliko puta kratko potopi bosa stopala. Trebalo bi da radi. :)

Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.139 sekundi sa 17 upita.