TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 12:09:09 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bubuljice (plihovi) ...  (Pročitano 13279 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #20 poslato: Maj 11, 2012, 10:33:41 pre podne »

Moguće je da su mlečne masti uzrok... Javi kako ide  :)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #19 poslato: Maj 10, 2012, 02:15:32 posle podne »

Pa da,ali sam sada malo preterao.Pio sam pre casu mleka i mozda 50g sira.Skoro sam pio 1l mleka dnevno + 200-300g sira. Mora da je do toga.Cim sam pojacao mleko,pojacale su se i bubuljice.Sada kad sam ga smanjio,smanjuju se i one.Hmmm.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #18 poslato: Maj 10, 2012, 09:09:05 pre podne »

A kako to odjednom? Pa pio si mleko i jeo sir i ranije?
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #17 poslato: Maj 09, 2012, 08:09:46 posle podne »

Pratim.Smanjuje se polako,mora da je do toga.Smanjio sam mleko i ostale proizvode,videcemo. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Maj 09, 2012, 07:12:08 posle podne »

e to, to... za mlečne proizvode...  isti slučaj i kod mene, i ne samo kod mene već i kod mnogih koje poznajem... prati!
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #15 poslato: Maj 09, 2012, 12:33:49 pre podne »

Hvala na savetima. Pojavilo se mozda 6-8 bubuljica,po rukama,ramenima. Inace,istrazivao sam malo sta je dovelo do toga.Skapirao sam da cim smanjim mleko,jogurt i sir,bubuljice splasnu,a novih nema.Hmmm,moguce je da sam malo preterao sa mlecnim proizvodima + znojenje + vrucina.Videcemo,trenutno se smirilo,ako bude ponovo krenulo,onda moram da trazim druge uzroke. :) Hvala svima!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #14 poslato: Maj 08, 2012, 02:13:30 posle podne »

Ovako,za 3-4 dana su mi se po ramenima i rukama pojavile neke cudne bubuljice. Bubuljica,na njenom vrhu mali plih,a unutra gnoj.Malo je ruzno ovako na izgled,pa,mogu li se nekako skloniti? Da li ima neka krema? Da li je to od znojenja!? P.S. - ne koristim nista ni od suplemenata ni od hemije...

verovatno si počeo jače da se znojiš sad kad je toplije, plus teretana plus hormoni i eto ti akni (zapučene lošjne žlezde)....
Pokušaj malo intenzivnije da pereš taj deo onim mrežicama za piling (kao rukavica ili kao spužva)... takoĂ°e možeš koristiti i pravi piling od ega god hoćeš )ima da se kupi u Dm, Lili i sl.).. Suština je da se spreči zapušavanje otovra tih žlezdica
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #13 poslato: Maj 08, 2012, 12:55:27 posle podne »

Ako je u pitanju cista iritacija koze kao recimo posle brijanja,Klindamicin ce ubrzati proces,e sad ako neko ima problem sa aknama kao sto sam ja imao,onda nema pomoci ni od jedne kreme na svetu a ni od ishrane,sve ce samo malo ublaziti proces,a jedino resenje je lek koji se pije i koji se zove Roakutan...Taj lek te razbije kao zvecku,jedes ko prase dok ga pijes a smrsas 7-8 kg bez ikakve fizicke aktivnosti,a kad prestanes da ga pijes vratis tih 7-8 kg i dobijes jos bar 4-5 kg cistog sala...naravno ako nisi regulisao ishranu kad si prestao da ga pijes,a ja tad nisam znao nista o ishrani,pa su mi Testosteron i taj Roakutan oduzeli 8 meseci igranja i treniranja uopste...a posle toga se vratiti u zivot nije ni malo lako...verovatno se nikad ne bi ni vratio u zivot kako treba da niije bilo Markonija,zato se sad gazi punom parom! :) ;) Sve u svemu,ko ne mora da pije roakutan neka to ne cini,a svi vi sto nemate takve probleme,boli vas uvce. :D ;)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #12 poslato: Maj 08, 2012, 12:35:48 posle podne »

Moraću to malo da istražim...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #11 poslato: Maj 08, 2012, 12:34:02 posle podne »

Galenikina kolekcija :P
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #10 poslato: Maj 08, 2012, 12:33:22 posle podne »

To je neki novi vitamin?  :o
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #9 poslato: Maj 08, 2012, 11:43:06 pre podne »

Vitamin T :P
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Maj 08, 2012, 09:18:57 pre podne »

Šta je to, neko piće?? :P
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #7 poslato: Maj 08, 2012, 08:42:51 pre podne »

Klindamicin losion koristim redovno za lice, pošto i dalje imam problema sa bubuljicama, i tu jako pomaže. Ali, kada se pojavi more bubuljica po ramenima, kao što je uvodni post objasnio, nema im pomoći dok same ne proĂ°u nakon 5-7 dana. Baš ih trenutno imam i u fazi su prolaženja. Levo rame se skroz bilo osulo, a desno delimično. Kad god se pojave te sitne bubuljice, izlaze isključivo na ramenima.
Lakse malo sa depoom i bice sve OK... :P
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Maj 08, 2012, 08:42:04 pre podne »

mislim da smo tu ipak svi različiti...  i svakome je drugačiji uzrok, tip kože i sl.   Ako se problem češće javlja mislim da je najpametnija opcija uzeti uput za dermatologa, sigurno može da da neki koristan savet
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 17 upita.