TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 02:11:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ubrzavanje Sagorevanja  (Pročitano 50817 puta)
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #61 poslato: Avgust 30, 2009, 06:37:12 posle podne »

Da li da uz unidyne fat burner uzimam jos nesto ? i sta?
Unapred hvala

Voda :), ništa drugo
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
nesha8889
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #60 poslato: Avgust 30, 2009, 06:36:27 posle podne »

Da li da uz unidyne fat burner uzimam jos nesto ? i sta?
Unapred hvala
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #59 poslato: Avgust 22, 2009, 11:50:21 pre podne »

Napravio si veliki deficit u kalorijama...usporio si metabolizam...telo pocinje da trosi malo kalorija tokom dana. E sad kad bi mogao da smanjis jos malo unos kalorija onda bi nastavio sa sagorevanjem masti...
Neznam sad na koliko si kalorija dnevno i kakva ti je tacno ishrana da bi mogao konkretno da ti odgovorim...

Problem je u tome sto vecina ljudi napravi veoma veliki kcal deficit u pocetku i telo se navikne vrlo brzo na takav unos kalorija, uspori se metabolizam i zato prestaje topljenje masti. Zato je dobro raditi carb loading jednom u 5-7 dana, zavisi na kojoj si dijeti.

Ako si u mogucnosti da jos malo smanjis unos kalorija i pojacas intenzitet kardio treninga + teretana onda ces jos malo nastaviti sa topljenjem... sad zavisi koliko jos imas sala da skidas... ako ne budes zadovoljan ni tada i ako imas jos da skidas onda odradi jedno mesec-mesec i po dana masu sa kvalitetnom ishranom bez varanja i ubrzaj metabolizam...pa se vrati ponovo na dijetu posle toga...

apsolutno se slazem.

Stagnacije u kilazi su uglavnom posledica usporavanja metabolizma.   
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #58 poslato: Avgust 06, 2009, 12:42:12 pre podne »

Napravio si veliki deficit u kalorijama...usporio si metabolizam...telo pocinje da trosi malo kalorija tokom dana. E sad kad bi mogao da smanjis jos malo unos kalorija onda bi nastavio sa sagorevanjem masti...
Neznam sad na koliko si kalorija dnevno i kakva ti je tacno ishrana da bi mogao konkretno da ti odgovorim...

Problem je u tome sto vecina ljudi napravi veoma veliki kcal deficit u pocetku i telo se navikne vrlo brzo na takav unos kalorija, uspori se metabolizam i zato prestaje topljenje masti. Zato je dobro raditi carb loading jednom u 5-7 dana, zavisi na kojoj si dijeti.

Ako si u mogucnosti da jos malo smanjis unos kalorija i pojacas intenzitet kardio treninga + teretana onda ces jos malo nastaviti sa topljenjem... sad zavisi koliko jos imas sala da skidas... ako ne budes zadovoljan ni tada i ako imas jos da skidas onda odradi jedno mesec-mesec i po dana masu sa kvalitetnom ishranom bez varanja i ubrzaj metabolizam...pa se vrati ponovo na dijetu posle toga...
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Dominick
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #57 poslato: Avgust 05, 2009, 07:40:18 posle podne »

javi obavezno..
sad mi je tvoja ishrana jasnija... a jesi izbacio hleb i peciva?
Znas kako 10-11 meseci nisam okusio hleb i peciva, ni jednu jedinu mrvicu, ako mozes da poverujes u to, a onda sam se nesto zadnjih 3-4 meseca navukao da za dorucak smazem 1 djevrek dok sam s'druge strane redukovao da posle 14h ne unosim mlecne masti(jogurt koji inace pijem je onaj sa 0%mm ili 0,5%mm) ali sam pojacao povrce, svez krastavac, kupus, paradajz...
Opet ponavljam ja sam prezadovoljan svojim "uspehom" ali jos uvek nisam zadovoljan svojim izgledom treba tu jos da se topi, samo sam se zabrinuo jer imam stagnaciju na kilazi u trajanju od 3 nedelje sto mi se ranije nije desavalo ali sada se nadam da cu malo da pokrenem sve to!
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #56 poslato: Avgust 05, 2009, 06:47:45 posle podne »

Beli bez govora... Mozes ubaciti integralni u normalnim kolicinama pre podne - popodne, nikako posle podne - uvece... Peciva svakako sva... Dvopek je O.K.!
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #55 poslato: Avgust 05, 2009, 03:30:02 posle podne »

Odgovor, DA!!!
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
markooo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #54 poslato: Avgust 05, 2009, 03:11:36 posle podne »

javi obavezno..
sad mi je tvoja ishrana jasnija... a jesi izbacio hleb i peciva?

Pitanje, da li je pozeljno izbaciti totalno hleb i peciva?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #53 poslato: Avgust 04, 2009, 08:12:32 posle podne »

javi obavezno..
sad mi je tvoja ishrana jasnija... a jesi izbacio hleb i peciva?
Sačuvana
Dominick
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #52 poslato: Avgust 04, 2009, 02:40:53 posle podne »

Bilo kako bilo danas sam uzeo Labrada Charge da ga testiram sto se kaze, javljam o napretku.
Sačuvana
Dominick
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #51 poslato: Avgust 02, 2009, 08:32:43 posle podne »

nisam razumelan zašto ne uzimaš sagorevače?
ustvari možda je najbolje carni FX plus tračnje...
jesi izbacio slatko i proste UH uopšte?
Samo sam rekao da trenutno ne uzimam nikakve sagorevace pa ni L-carnitin a ne da ne zelim da ih uzimam nismo se najbolje razumeli, taman posla nemam nista protiv sagorevaca, ove godine sam popio jednu kutiju carniFX-a a mogao bih opet to da uzmem kad sam ga uzeo razvukao sam ga na skoro 50dana ako se secate onog perioda kada je kisa padala svakoga dana ja ko za maler bas tad kupio prvih 6 dana bilo super i onda prokleta kisa ubi dusu.
 Sto se tice UH i prostih secera veruj mi da sam zaboravio kako izgledaju slatkisi i sladoledi, gazirane sokove ne pijem ove druge trudim se maksimalno da izbegavam ali po jedna casa tu i tamo ne verujem da moze da skodi. Hteo sam da probam trcanje ujutru na prazan stomak ali sam krenuo da radim i od 7:00 moram biti na radnom mestu a ustajem za posao u 5:45 tako da trcanje na prazan stomak ujutru na zalost otpada!

Sutra bih mogao da skoknem do pansporta kad se vracam sa posla ali nesto se lomim mozda za nesto malo jace od carniFX-a mozda neki labrada charge ili Unidyne...
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #50 poslato: Avgust 02, 2009, 04:14:01 posle podne »

@Wladimir1987:
Svaki proizvod koji sadrzi bilo koji od stimulanata centralnog nervnog sistema moze povisiti krvni pritisak, i time cak i do opasnih razmera pogorsati tvoj zdravstveni momenat u vezi sa prosirenim kapilarom. Nazalost, tu spadaju prakticno svi sagorevaci na trzistu.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #49 poslato: Avgust 02, 2009, 04:02:09 posle podne »

nisam razumelan zašto ne uzimaš sagorevače?
ustvari možda je najbolje carni FX plus tračnje...
jesi izbacio slatko i proste UH uopšte?
Sačuvana
Dominick
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #48 poslato: Avgust 02, 2009, 03:36:39 posle podne »

Grrr..... doslo je do slowdown-a stojim na oko 90-91KG i tezina se vec skoro mesec dana ne spusta nanize, izludjuje me prosto ne znam sta da radim sve je isto i dijeta, vise trcim, ne mogu da se setim koliko sam pisao da trcim ranije ali sada sam na 12km svakoga dana. Extremno vodim racuna o ishrani ali jednostvano "pojas za spasavanje" sa stomaka nece da ode... Znam da gde je salo najdeblje tu se i najteze topi i najsporije odlazi ali me brine i uzasno nervira to sto ni vaga ni ogledalo vise od tri nedelje miruju :-\

Sve u svemu rezultat je taj da sam izgubio oko 40Kg i to je super, super se i osecam, ali ta NEestetska strana me psiholoski obara. Nisam bas postovao neke savete odavde doduse da se ne lazemo nisam ni mogao bas sve finansijski da propratim tako da su mi se misici poprilicno razgradili to tek sad vidim ali nije mi zao kad zavrsim sa topljenjem idem u teretanu i onda ide nabacivanje kvalitetne mase, sada sam potkovan znanjem i o ishrani i o suiplementaciji tako da bi mi sledeci cilj bio ,posle skidanja sala, taj da dodam 7-8Kg ciste misicne mase u nekom periodu od godinu i po do dve godine mislim da je to realno izvodljivo tako da bi to bilo to.

Jel ima neko neki savet kako bih mogao da podpomognem malo to "usporeno" sagorevanje, trenutno ne uzimam nikakve sagorevace pa cak ni L-carnitin!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #47 poslato: Maj 25, 2009, 08:46:20 posle podne »

ako je u pitanju aneurizma onda nikako ne bi preporučila ni jedan sagorevač!

što se hrane tiče za dijetu je najbolje sveže povrće - štp zbog vlakana što zbog fitohemikalija... možda je najbolji paradajz npr.
crveni grejpfrut na prazan stomak je isto veoma dobar
Sačuvana
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 15 upita.